Medyum Turan en etkili bağlama büyüsü

Bağlama Büyüsü

Bağlama Büyüsü ile İlgili Her şey

Bağlama büyüsü işlemleri çeşitli yapılış tarzları olan ve bir o kadar da detaylı bilgiler içeren sırlarla dolu çalışmalardır. Bu işlem pek çok alt uygulamaya önderlik eden bir genel bir başlık olarak düşünülmelidir. Çok sayıda ritüel bir insanın üzerinde etki kurmak adına düzenlenebilir. Genel olarak bu eylemlerin sonuçları başarılı olsa da her zaman başarı gelmeyebilir. Bu süreci iyi yönetmek için çok sayıda verinin ve uygulanacak hamlelerin bir araya gelmesi gerekir.

Bağlama büyüsü uzmanı olmayan kişiler tarafından yapılmaması gereken son derece hassas bir uygulamadır. Bu konu hakkında medyum Turan hocanın sizlerle paylaşmak istediği bilgileri bu sayfa üzerinden bulabilirsiniz. Bu tip havas ve ledün ilmi içindeki işlemleri yapmadan önce kararınızın kesin olması ve iyi bir hazırlık süreci geçirildiğinden emin olunmalıdır. Kulaktan dolma bilgileri ile gerçekten deneyimlenmiş tecrübeleri olmayan kişilerin bu gibi uğraşlara girişmemesi gerekiyor. Bu şekilde amatör planlamalar ile bağlama büyüsü gerçekleşmez. Bu yüzden ne koşulda ve hangi çalışmayı talep ediyor olursanız olun mutlaka uzman bir medyum nezaretinde bu işlemleri hayata geçirmeniz gerekir. Tek başına hiç bir gizli ilme dahil olmamanız gerekir. Daha net bir ifade ile bu işlemlerden zarar görme gibi ihtimallerde vardır.

Bağlama büyüsü konusunda detaylar Turan hoca
Turan-hoca-baglama-buyusu-konusunu-aktariyor

Bağlama Büyüsü Neden Yapılır

Bağlama büyüsünün yapılış nedenleri çeşitlilik gösterir. Her insanın kendine göre bir sebebi olabilir. Fakat her sebep işlemin uygulanmasına kapıları açmaz. Medyum hocanın sizin için bu işlemi göze almasına da gerek olacak bir takım geçerli sebepler sunmak şarttır. Sadece birini seviyor olmanız yetmez. Neler yaşandığı ve o kişinin de size karşı bakış açısı oldukça önemlidir. Bu ayrıntılar başlarda çok önemli gibi görünmeyebilir fakat sonlara gelindikçe önemini sizler de görebilirsiniz. Geçerli sebepleri olan insanların işlemleri ele alınabilir. Dağılmak üzere olan bir yuva bu gibi geçerli sebeplere iyi bir örnek olacaktır.

Bir diğer husus ile devam edecek olursak; Öncelikle bağlama büyüsü yaparken içinde bulunduğunuz ortam çok önemlidir. Bu işlem herhangi bir yerde yapılamaz. Bu konuda uygun bir ortam yaratılması gerekir. Bağlama büyüsü neden yapılır konusuna gelince de genel olarak; Ayrılmış eşleri barıştırmak, birbirinden kopmuş sevgilileri tekrar bir araya getirmek, biten aşkları yeniden canlandırmak gibi durumlar sayılabilir. Ancak bu işlemin bir çok alt dalı olduğunu ve tılsım yazma konusunda çok fazla deneyimden faydalanabileceğini de unutmayın. O nedenle basit başlıkları tek imkanlarmış ya da tek taleplermiş gibi algılamamalıyız. Çok farklı eylemler içerebilir ve çok etkin sonuçlar verebilir. Bağlama büyüsü yapılmadan önce belirli koşulların oluşması gerekir. Bu kuralların işlemlerin olmazsa olmazıdır. Peki nedir bu kurallar birazda o konuya değinelim;

 • Çeşitli ön bakımlar ki bunlar çok önemlidir özellikle su bakımı ve duru görü bu olayı yönetmek üzerine medyumlara çok yardımcı olmaktadır. Bunun dışında sürecin planlanması, tılsımın tutma ihtimali, ne tarz bir vefk veya celbin oluşturulacağı, yedirme içirme şeklinde mi yoksa uzaktan bağlama büyüsü şeklinde mi yapılacağı gibi çok sayıda detaylar gözden geçirilecektir
 • Hemen karar vermek bu tarz işlemlerde kişileri yanlışlara sürükleyebilir. O nedenle belirttiğimi gibi hazırlık aşamasında sizlerin bu sürece kafa olarak da hazırlanması gerekir. Geri dönüşü olmayan yollara aceleci olarak girmek son derece büyük bir yanlış yapılmasına yol açabilir.
 • Bu saydığımızdan farklı koşullarda vardır elbette ancak bunun dışındaki konuları işlem için seçtiğiniz medyumdan öğrenebilirsiniz. Bu arada sizlere bilgi vermekten kaçınmayan ve durumunuzu en iyi özümseyen ve kendini sizlerin yerine koyabilen insanlarla çalışınız. Havas ilmini ticari meta haline dönüştüren hokkabazlardan uzak durunuz. Bağlama büyüsü yaptırırken tüm detayları istemekten çekinmeyin. Çünkü işlemi yapan medyum tüm ayrıntıları baştan sona sizlere bilgi olarak vermek durumundadır.

Bağlama Büyüsünde Malzemeler

Bu işlemde en çok dikkat çekeni kısım ise tedarik edilmesi gereken malzemelerdir. Bu malzemelerin bir kısmı piyasada kolaylıkla bulunabilirken bir kısmını temin etmek zor olabilir. Genelde yaptırmak isteyen kişilerin bulmak durumunda olduğu eşyalar nispeten erişimi kolay şeylerdir. Fakat medyyumlar bağlama büyülerinde kullandığı gerçekten çok zor tedarik edilen malzemeler için çalışma alanında özel bir alan oluşturmuştur.

Bağlama büyüsü kolay bir işlem değildir. Bu yüzden de herkes üstesinden gelemez. Bu yükün altına girmek için iyi bir istişare süreci gerekir. İnternet ortamında gerçekten ipe sapa gelmez çok sayıda yanlış bilgi bulunmaktadır. Bazen bir adet fotoğraf ve bir A4 kağıt ile sevdiğinizi bağlayabileceğinizi söyleyen kişileri bile bulabilirsiniz. Bunlar gerçekten bizleri şaşkına çeviren durumlar oluyor. Hocamız bu hadiseleri trajikomik safsatalar olarak yorumlamaktadır.

 • Sizlere bu işlemlerin ciddiyetlerini esas alan bir filmden de bahsetmek isteriz. Bağlama büyüsü hakkında Siccin filmi gerçekten ustaca bu tip ortamları insanlara yansıtmıştır. Tam anlamıyla nasıl bir ritüelin gerçekleştiği ilgili filmde özellikle resmedilmiştir. Bahse konu uygulamaların ne denli ciddi eylemler olduğunu bu filmden referans alarak da gözlemleyebilirsiniz.

Bağlama Büyüsünde Geçerli Sebepler

İşlem içerisindeki kişisel nedenler tabi ki özeldir ve değişkenlik gösterir. Her insanın kendine göre mazeretleri ve talepleri olabilir. Bu konuda yardım alan ve etkilerinin çok farklı yerlere ulaşabildiğinden haberdar büyük bir topluluk da mevcuttur. Yüzyıllardır uygulanan bir çalışmadır. Ayrıca Hüddamları emir altına alabilen ya da onları yönetebilen tüm ilim adamları Harut ve Marut’un insanlara bu işlemleri öğrettiği günlerden beri bağlama büyülerini yapabilmektedirler. Bugüne kadar bu ilmin bize sunduğu en kesin işlemlerden biri olan bağlama ritüelleri sayesinde bir çok insan özellikle aile bütünlüğünü korumak konusunda başarı elde etmiştir. Özellikle bu ailelerin çocukları gelecekte mağdur olmaktan kurtulmuştur. Yalnızca rahmani yönüyle ele alındığında bu tılsımlar gerçekten insanlara çok faydalı sonuçlar verir. Yeter ki her işlemde olduğu gibi koşullara birebir riayet konusunda hassasiyet sahibi olunsun.

Baglama-buyusu-hakkinda-Turan-hoca-bilgi-veriyor
Baglama-buyusu-hakkinda-Turan-hoca-bilgi-veriyor
 • Gerçekten durumunuzun böyle bir işlem yapılması ile düzelecek olup olmadığına Turan hoca istek halinde detaylı olarak bakacaktır. Bu işlemin nedenleri ne olursa olsun herkese uygulanamayacak olduğunu da bilmeniz gerekir. Bağlama büyüsü uygulanacak kişinin öncelikle yıldızname ve durugörü bakımları yapılacaktır. Bu kişide olası bir koruma tılsımı ya da çocukken yapılmış bir koruyucu muska olabilir. Ayrıca çok farklı enerji uyuşmazlıkları da bu bakımlarda ortaya çıkabilir. Detaylı bir şekilde incelemek gerekir. İşlemin tutmayacağına dair bir şüphe oluşursa bunu ilgili kişiye en açık dille aktarmak ve insanların zamanlarını boşa harcamamak gerekir.
 • Bağlama büyüleri çok çeşitli malzemeler ile uygulanırlar. Sayfamızın diğer yazılarına göz attığınızda bir çok farklı malzeme ile ne gibi sonuçlar alınabildiği ve nasıl tasarlandığına dair bir çok sonucu görebilirsiniz.

Bağlama Büyüsünde İşlemin Yapıldığı Yer

Uygun ortamın öncelikle yaratılması gerektiğini belirttik. İşlemin yapılma şekli farklılıklar içermektedir. Bu farklar genellikle kullanılan malzemelerin değişkenliğinden ileri gelir. Bu büyüyü yapabilen her hoca kendi profesyonelliğini geliştirmiştir. Bu yüzden nasıl yapılır sorusu biraz kişiye göre değişmektedir. Ancak genel olarak gizli yapıldığını ve medyumların seçtiği yerlerde yapıldığını bilmek gerekir. Ayrıca çok spesifik malzemelerden ve cinlerden yardım alınabilir. Bu malzemeler bazen kurbağa kanına, mefta bacağına, saç kılına, fotoğraflara bazen de domuz bağırsaklarına kadar uzanabilen şeyler olabilir. Evet, kafamızda canlandırması oldukça kötü hatta iğrenç bulduğunuz ayrıntılı durumlar bile olabilir. Burada yeri gelmişken hemen söylemekte fayda var ki bizlere iğrenç gelen birçok şey cinler için çok kıymetli olabilir. Tuvalet ve banyoları yaşam alanları olarak seçmelerinden bunu biraz olsun anlama şansınız olabilir. İşte tüm bu malzemelerin de herhangi bir yerde barınamayacağından hareketle bağlama büyüsünün yapıldığı yer ve ortam çok büyük önem taşır. Ayrıca işlem sonunda oluşturulacak olan muskanın da saklanması için yine benzer bir alana ihtiyaç duyulacaktır.

Bağlama Büyüsü Ne Kadar Zamanda Tutar

Gelelim bağlama büyüsünde geçmesi gereken zamanlara… Bu genel olarak 21 güne kadar uzayabilen bir süreçtir. 3 hafta ile 3 ay arasında bir belirti görülmez ise işlem için tutmadı demek mümkündür. Geriye kalan günler işlemleri kuvvetlendirmek için medyum hocanın kendi başına çalışacağı günlerdir. Bu süre bazen 41 günü bulabilir. Ancak etkilerin görülme süresi yine değişmez. İşlem oldukça kişisel geliştiği için tam süreleri verebilmek pek mümkün olamaz.

Genel anlamda Turan hoca bağlama büyüsü işlemi sırasında sizlere daha kısa sürelerde cevap vermeye çalışmaktadır. Zira bu işlemde beklemek kişi için oldukça zordur. Kendisi bu konuyu oldukça iyi bilmektedir. Ama yine de her zaman maksimum sürelerin hesaplanması bu ilmin temel prensibidir. Sonuçta hesapta olmayan pek çok engelin çıkabildiği de unutmamakta fayda var. Ayrıca tamamen soyut mefhumlardan bahsettiğimizi unutmamalıyız. Bu soyutluğa sahip varlıkları ve işlemleri kontrol altına alıp reel hale getirmek elbette bir kuluçka süresine sahip olmayı gerektirmektedir.

Turan hoca bağlama büyüsü konusunda ilmini aktariyor
 • Bir diğer husus ise medyum araştırmalarınızda detaylı araştırma yapmak çok önemlidir. Araştırırken hocanın sizinle yüz yüze temas kurabilmesi ve bir iş yerine sahip olması başlangıçta esas alınabilir. Hiç bir ilim adamının paraya ihtiyacı olmaz. Bu yüzden para en son konuşulacak bir araç halinde kalmalıdır. Bu hassas dengeleri gözeterek seçimlerinizi değerlendirirseniz menfaatinize sonuçlar alabileceğinizden emin olabilirsiniz. Aksi durum ne yazık ki hüsran olacaktır. Bu konuda oldukça dikkatli davranmanızı tekrar tekrar tavsiye ediyoruz.

Bağlama işlemlerinde medyum Turan hoca yapılacak olan çalışmanın zorluk derecesine göre sizler için koşullar belirlemektedir. Durumunuzun ne kadar vahim olduğu ve hangi çalışmaların eklenebileceği gibi kavramlar çalışmanın nasıl yapılacağı konusunda bizlere bilgiler verecektir. Tabi ki bu bilgilere sizler de eş zamanlı olarak sahip olabilecek ve sürekli irtibat halinde olacaksınız. Bundan da kaçınmamak gerekiyor. Yani her zaman günlük olarak bilgi aktarımı etkili bağlama büyüsü işlemlerinin olmazsa olmazıdır. Turan hocamız bu konuda gerçekten çok iyi niyetli davranmak bazen günde iki kez iletişime geçmektedir. Sizler yaptırdığınız işlem ile ilgili her zaman bilgi alma özgürlüğüne sahipsiniz. Bu yüzden aramaktan da detay sormaktan da kimseye karşı çekinmeyin.

Bağlama Büyüsü Hakkinda bilinmeyenler

Genel Olarak Toparlayacak Olursak;

 • Bağlama büyüsü işlemi için kişinin anne adı, baba adı, yaşı, fotoğrafı ve özel durumlar söz konusu ise şahsi eşyalarından da bir parça gerekebilir. Bu işlemin sonucunda oluşacak olan bağlama büyüsü muskası ya da diğer bir adıyla bağlama büyüsü vefki sizlere hoca tarafından yazılacak ve bu süreç ilk bir haftayı kapsayacaktır.
 • Etkinin başlayacağı güne kadar olan bölümde ise sizler söylenen ritüelleri yerine getirmek durumundasınız. Bunlar genelde bağlama dualarının okunması, niyetlerin belirlenmesi, ilgili varlıkların yönlendirilmesi gibi uygulamalardır.
 • Elimize geçecek olan saydığımız eşyaların özel olduğundan emin olmalısınız. Fotoğrafın başka birine ait olması ya da kişinin eşyası sanılan bir şeyin başkasına ait olması gibi durumlar geri dönülmez kötü sonuçlar doğuracaktır. Bu yüzden karar verdikten sonraki hamleler hatasız olarak düzenlenmelidir. Size düşen tüm eylemleri kusursuz olarak yaptığınızdan emin olmaktır.
 • Hem kendinizi hem de medyum kişiyi töhmet altında bırakmamak gerekir. Bu yüzden kim için bu işlem yapılacaksa öncelikle her şeyden emin olunmalı ve gerekli olan tüm malzemeler bir özveri ve güven içinde toplanmalıdır. Bu konuda itina göstermek şarttır.

Bağlama işlemlerinde herkese aynı uygulamalar yapılmaz. Bunu yazımızın başında da belirtmiştik. Sonuç olarak kişisel bir işlem olarak hazırlanır. Hedef alınacak kişi kim ise hakkında toplanacak tüm bilgiler toplanmalıdır. Bu konuda zaten Turan hoca zaman zaman remil tahtası da kullanmaktadır. Bu bir bakım aracıdır. Remi olarak da bilinir. Eski dilde kum anlamına gelir. Bu tahta aracılığıyla yıldız name bakımlarına yön verebilir. Remil tahtasında bahsedilen kehanetlerin her zaman doğru çıktığını bilmelisiniz. Remil tahtası bağlama büyüsünde sadece eski hocalar tarafından bilinir ve kullanılır.

 • Daha önce bu konuyu duymamış olabilirsiniz. Remil bakımları İsrailoğulları peygamberi olan Hz. Danyal tarafından bir kehanette bulunabilmek adına insanlara öğretilmiştir. Bu konuyu da daha sonra özel bir başlık halinde sizlerle paylaşacağız.

Bağlama Büyüsü Etkileri Nelerdir

Bağlama işlemlerinde etkiler her zaman aynı olmaz. Herkesin işleme karşı vereceği reaksiyon farklıdır Ancak görülen etkiler işlemin bittiği anlamına gelmez. Daha önce söylediğimiz gibi 3 aya kadar işlemi yapan hocanın denetiminde olacaktır. Ayrıca bir diğer özel bilgi de bazen son güne kadar bu etki görülmeyecek olmasıdır. Bazen 90’ıncı gün inanılmaz bir güne uyanıldığı da olmuştur. Bunu önceden bilemezsiniz.

Bu süreçte sabırlı olmak şarttır. Turan hoca yaşanacak olan bu günlerde her zaman psikolojik destek vermektedir. Turan Hoca yaşam koçluğu eğitimlerini de almış olduğu için genel olarak insanların ruh hallerini bir nebze daha iyi analiz edebilmektedir. Sabırla olan mücadelenizde en büyük yardımcınız olacağı konusunda emin olabilirsiniz. Bu uygulamalar ve bahse konu tüm detaylar neticede insanların korktukları hadiselerdir. Bu yüzden bir yardım almak çok önemli olabilmektedir.

Bu işlemin genel talep eden kişilerine şöyle bir baktığınız zaman evli eşlerin mecbur kaldığı bir durum olarak karşımıza sıklıkla çıkmaktadır. Bazen de çaresiz bir aşkın içine düşmüş kişiler… Ayrılmış sevgililerin aralarındaki aşkları tekrardan canlandırmayı talep ettiği bir uygulama da diyebiliriz. Neticede hep gönül işleri biraz acılar ve biraz da üzüntüler. Herkes mutlu olmayı istiyor ve bu uğurda bir savaş veriyor.

Bağlama Büyüsü Yapılan Kişiye Ne Olur

Bu büyüye maruz kalan kişin üzerindeki etkileri mümkün mertebe belirli bir şablon içinde tutmak gerekir. İşleme maruz kalan insan bazen hesapta olmayan hamleler yapabilir. Neticede bu işlemin etkisi kişide çok derin psikolojik etkiler yapacaktır. Ancak kişinin sağlık sorunu yaşaması doğru uygulanmış bir işlem ile söz konusu olamaz. Ayrıca kişi için çok zorlu bir süreç olacağı kesindir bu yüzden yakınındaki ve yöresindeki kişilere de çeşitli görevler düşebilir. Ancak kuluçka süresi tamamlanana kadar bu insana telkinler doğrultusunda yaklaşmak ve verilen talimatlara göre hareket etmek çok doğru olur.

Bağlama Büyüsü Sonuçları

İşlemin sonucunda görülen etkiler gerçekten mistik ilmin ve havas ilminin ne kadar yüce makamlar olduğunu sizlere net bir şekilde gösterecektir. Bağlama büyüsü sonuçları denince en imkansız görünen durumların bile bir anda gerçekleşebildiğini gören insanlar şaşkınlıklarını gizleyememektedir. Yeniden mutlu yuvasına kavuşmuş birçok insan bu yöntemleri denemiştir. Sayfamızın soru cevap kısmında yorumlara göz atarak bu kişiler ile iletişime geçme şansına sahip olabilirsiniz. Ayrıca sizlerde yaşadığınız tüm deneyimleri bizlere yorum yazarak bildirebilir ve sorularınızı yöneltebilirsiniz.

“Bağlama Büyüsü” için 50 yorum

 1. Hocam gerçekten etki ediyor mu ben çok zor durumdayım. Sizin şöhretinizi çok duydum hocam. Benim bir arkadaşım sizin yanınıza gelmiş bana bir sürü şey anlattı. Gerçekten de çok etkilendim. Benim de eşimle sorunlarım var. Bana yardımcı olur musunuz hocam…

 2. bağlama büyüsü denince Turan hocadan başkasıyla çalışmamanızı öneririm kendisi bu sektörün en iyi ilim adamıdır. Bana sağ olsun 2 farklı olayda yardımcı oldu. Hakkını ödeyemem. Sağ olun var olun hocam…

  1. Sağ ol Celal Bey her zaman insanlar için uğraşıyoruz. Biliyorsun. Faydalı olabildiysek ne ala! Allah’a emanet ol görüşmek üzere…

 3. Turan hocam ile ilgili isteyen herkese referans olurum. Kendisi yuvamı yıkılmaktan 10 gün içinde kurtardı. Biraz tereddüt içinde başlamış olsam da sonradan tam anlamıyla güvenimi kazandı. Hiç kuşkusuz kendisi ile çalışabilirsiniz…

 4. bağlama büyüsü bugün 10. Gün etkiler süper. Hocam sizi karşıma Allah çıkarttı. İyi ki varsınız, en kısa zamanda sonuçlanınca bu işlem bir de şu koruma tılsımını da yapalım hocam. Ben bir daha bozulmasını göze alamam evliliğimin, yardımcı olun her zaman bana… çok ama çok teşekkür ederim

 5. Bu işlemde Turan hocamın üzerine hoca tanımam. Eğer böyle bir derdiniz var ise en kısa zamanda kendisi ile irtibata geçin, dertlere derman olan insanüstü güçlere sahip bir insandır. Başta bende inanmamıştım, fakat tanışıp görüşünce hele bir de benim imkansız bir işimi başarınca önünde saygı ile eğildim hocamın… İyi ki varsınız hocam…

 6. Turan hocam 14 gün sürse de sonunda diyorum. Ben biraz aceleci davranıp zaman zaman sizi gerdim ama şimdi herkesin huzurunda saygıyla eğiliyorum hocam. İyi ki varsınız O’nsuz olamazdım bunu biliyordunuz, ve işimi hallettiniz ya o kadar memnun oldum ki…Sağ olun var olun…

  1. Evet Sabri Bey sonunda siz de bende kurtulduk. Allah’ın izniyle her şey istediğin gibi olsun bundan sonra…

 7. Bağlama büyüsü yaptırmayı düşünenlere sesleniyorum Turan hocadan daha iyi biri yok. Tam 8 kez kandırılmış biri olarak en son Turan hoca sayesinde sevdiğim insana kavuştum. Bu süreç öyle zordu ki anlatamam. Bir arkadaşım vesile olmuştu iyi ki de oldu…Turan hocadan destek alın isteyen herkes için referans olabilirim…

 8. Turan hocam bağlama büyüsü uzmanıdır. Kendisi 21 gün dedi, gerçekten 21. Gün hayatım değişti, size bende kefil olurum. Ayrıca son derece ilgili bir insandır, bir de diğer insanlar gibi paracı değildir. Ben kaç tane insana hoca dediysem hep kandırıldım.Turan hocanın yeri apayrıdır.

 9. Bağlama büyüsü yaptırmak isteyenler için Turan hocayı bende öneriyorum. Kendisi çok ilgili ve dürüst bir insan. Ayrıca düzgün Türkçesi ve bir o kadar düzgün Arapçası ile bana çok yardımcı oldu. Özellikle gurbetçi arkadaşlara tavsiyemdir. Dubai’den selamlar

 10. Turan hoca ile birkaç kez rahmani işlemler için görüştüm. Bir kez eşim ile ilgili bir kez de bir arkadaşım ile ilgili işlemler yaptırdım. Son derece iyi sonuçlar aldım. Ayrıca iyi de bir dostluk kurdum kendisiyle… Son derece insancıl ve iyi bir insan… Eğer bu şekilde dertleriniz varsa ve çare arıyorsanız tereddüt etmeden kendisi ile görüşebilirsiniz…

 11. Sonunda arzuladığım herşey gerçek oldu 14 gün dediniz tam 14.gün hocam. Sağ olun var olun, daha önce 3 kez kandırılmıştım. İyi ki sonunda size rastladım hocam …

 12. Turan hocam ile işlemin sonuna geldik, şükür herşey istediğim gibi kocam evine döndü ve bana ve çocuğuna sahip çıkıyor. Gurbet elde hocam sayesinde yeniden hayata döndüm. Sağ olun var olun hocam…

  1. Sen mutlu olmayı hakeden bir insansın. Aslında herkes hak eder ancak sen çok çaba gösterdin diyelim. Allah’a emanet ol.

 13. Turan hocam ben Amerika’dan Tülay… Geçen haftaki işlemin etkileri biraz biraz görünüyor. Ben size yürekten inanıyorum. Zaten şahsen de tanıyorum, Turan hocamı bulduysanız farklı medyumlara ihtiyacınız yok arkadaşlar hele ki kendisi size zaman ayıracağını söylediyse şanslısınız demektir. Hocam size katkım olsun diye bu yorumu yapmak istedim . Zaten herkes memnun maşallah sübhanallah

 14. Bu işlemleri 10 gün içinde sadece siz yoluna koyabilirdiniz öyle de oldu hocam. İyi ki sizi tanımışız ailecek minnettarız. Çocukların hayatları kurtuldu vallahi. Onca sahte insana güvenmekle ne kadar zaman kaybetmişiz…

 15. Hocam 7 gün içindeyiz sanırım biraz kıpırtılar oluyor gibi. Mesaj geldi sabah eski eşimden. Öyle mutlu oldum ki 1 hafta daha nasıl geçecek bakalım çok sabırsızlanıyorum Turan hocam sağ olun var olun.

 16. Selamün aleyküm bende bağlama işlemi yaptırdım ve bekliyorum daha ilk gunden etkisini göstermeye başladı beni arayıp özlediğini söyledi işlemin sonucunu tekrar paylaşacağım kesinlikle turan hocam bu işin uzmanı Allah razı olsun hocam bizi eşimle baristirdiniz internet sitesinden şarlatanlara inanmayın

 17. Hocam.. büyü etkisini okumalara başlayınca mi yoksa 21 gün sonunda hocanın işlemeleri bitip beklemeye başlıyacagiz dedigindemi başlıyor..süreç o zamanmi işliyor.. teşekkürler

  1. Bu göreceli ve kişiye göre değişkenlik gösterebilen bir süreç. Mühim olan başarı ile sonuçlanması.

 18. Hocam 13. Gün yarın işlem bitiyor. Ben tüm etkileri sayenizde gördüm artık evlilik yoluna gireceğiz inşallah.

  1. Ben sana telefon ile bilgiler yazacağım. Ben bir şey demeden sakın hareket etme Hayrettin. Bekle lütfen. Allah’a emanet ol.

 19. Hocam 7 hün dediniz ve ben tek kelime ile helal olsun diyorum. Sayenizde hayata döndüm. Beni ve sevdiklerimi bu kadar önemseyip işimi hallettiğiniz için teşekkür ederim. İlk baştaki önyargılarım için çok özür diliyorum sizden.

 20. Hocam en dertli olduğum zamanlarda yanımda olduğunuz için çok teşekkür ederim. Yeri geldi saatlerce konuştuk, ama kader işte. Hayatta her şey istediğimiz gibi olmuyor malesef. Yine de çok teşekkür ederim olmazdı zaten ama işte denedik hocam. Zaman ayırdığınız için çok teşekkür ederim.

  1. Senin durumunun imkanı yok Zarure biliyorsun. Bu kadar olurdu bu kadar oldu. Allah’a emanet ol.

 21. Hocam 15 günlük bir sıkıntılı sürecim var. Metinizi çok duydum bana da yardım edin. Ciğerim yanıyor beni siz kurtarabilirsiniz…

 22. Bağlama büyüsünde turan hocama güvenebilirsiniz. Ben 4 kez farklı ortamlarda ve farklı kişiler için çalışma yaptım. Sağ olsun hiç yarı yolda bırakmadı. Yalnızca bir tane işlem tutmadı sanırım o da benimle ilgiliydi. Ben hocama kefil olurum isteyenlere. Kendisi çok insan ve ilim sahibi bir hocadır.

 23. Hocam, bir yıllık ilişkim ilişkinin ilk ayında yaptığım bir hatanın ortaya çıkmasından dolayı 2 ay önce bitti. Çok seviyorum ve ilişkimiz devam etsin evlenelim istiyorum. hatamdan dolayı çok pişmanım ancak beni affetmiyor. Bana geri dönsün istiyorum içindeki öfke gitsin istiyorum. Bana yardımcı olabilir misiniz

  1. Hilal Hanım bu hata tam olarak nedir bana özelden yazar mısınız lütfen… Ona göre duruma bakarız inşallah…

 24. Hocam bana da yardım edin lütfen. Wp dan yazdım ama cevap vermediniz 🙁 beni bi görseniz cevaplasanız?

  1. Cansu hanım o kadar yoğunluk olunca tabi herkese bakamıyorum. Çok insan yardım istemekte bir de kapıyı görseniz beni daha rahat anlarsınız. Yalnızca telefon değil ki işim. Günde bir çok insan ile görüşüyorum. Ayrıca kendi işlerim ve bu tip ritüeller derken zaten çok sınırlı bir zamanım kalıyor. Bu nedenle görünce dönüş yapacağım merak etmeyiniz.

 25. Hocam biraz uzun sürdü ama sonunda istediğimiz yere vardık size çok minnettarım. Eşim artık içmiyo ve evine bagli bi adam oldu 2 aydır bugünü bekliyom sabreden arkadaşlara da tavsiyem Turan hocam işi bırakmıyor mutlaka başarı geliyo merak etmeyin inşallah

  1. Duygu’cum Dünyanın bir ucundan bize teşekkür mesajı göndermişsin. Sağ ol var ol sende. Biraz uzun sürüyor bazen bunu bende kestiremiyorum sonunda mutluluk seninle oldu ya bu çok önemli. Görüşmek üzere inşallah.

 26. Hocam 7’inci gün herşey çok iyi gerçekten inanılmaz şeyler oluyo… 4 kez aramış hocam ben iş yerindeyken inanılır gibi değil

 27. Hocam selamın aleyküm benim eşimle sorunlarım var içki içiyo beni dinlemiyo önceden böyle değildi çok değişti çok severek evlendik ama artık bitti o sevgi eskisi gibi olmak istiyorum bana yardımcı olurmusunuz

  1. Ümmü hanım whatsapp ile beni arayabilirsiniz. Telefondan görüşürsek size birtakım önerilerim olacak inşallah.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir