Medyum Turan en etkili bağlama büyüsü

Bağlama Büyüsü

Bağlama büyüsü işlemleri deyince aklımıza çok farklı detay bilgiler içeren ve bir o kadar da sırlarla dolu çalışmalar gelmektedir. Bu işlemler pek çok alt uygulamaya da sahip genel bir başlık olarak düşünülmelidir. Çok sayıda bağlama büyüsü uygulamaları bir insanın üzerinde etki kurmak adına düzenlenebilir. Genel olarak bu eylemlerin sonuçları başarılı olsa da her zaman böyle sonuçlanmayabilir. Bu süreci iyi yönetmek için çok sayıda verinin ve uygulanacak hamlelerin bir araya gelmesiyle söz konusu olur. Bunun için tecrübeli ve uzun yıllarını bu işe vermiş medyumlara başvurmak gerekir. Günümüzde malesef çok sayıda kişi bulmak mümkünken bunların hangilerinin aradığınız kriterlere uygunluk gösterdiğini kestirmek de bir o kadar zordur.

Bağlama büyüsü uzmanı olmayan kişiler tarafından yapılmaması gereken son derece hassas bir uygulamadır. Bu konu hakkında medyum Turan hocanın sizlerle paylaşmak istediği bilgileri bu sayfa üzerinden bulabilirsiniz. Bu ilim içerisinde işlemleri yapmadan önce kararınızın kesin olması ve iyi bir hazırlık süreci geçirdiğinizden emin olmanız gerekir. Bu yüzden ne koşulda ve hangi çalışmayı talep ediyor olursanız olun mutlaka uzman bir medyum nezaretinde bu işlemleri hayata geçirmek şarttır.

Tek başınıza hiç bir bağlama büyüsüne dahil olmamanız gerekir! Ayrıca bir çok kişinin sizlere sunduğu sürelerinde gerçekliği ne kadar yansıttığını iyi bir araştırma yaparak öğrenmelisiniz. Bu işlemler içerisinde genel olarak süreler kısa tutulmaya çalışılsa da sanılandan uzun sürer. Bu nedenle sizi ikna etmek için yaklaşanlar yerine durumu net olarak dosdoğru anlatan hocalara danışmanız menfaatinizedir. Şimdi size sırasıyla küçük başlıklar halinde bu işlemler ile ilgili en çok merak edilen konuları aktaracağız.

Bağlama büyüsü konusunda detaylar Turan hoca
Turan-hoca-baglama-buyusu-konusunu-aktariyor

Bağlama Büyüsü Neden Yapılır

Bağlama büyüsünün yapılış nedenleri çeşitlilik gösterir. Her insanın kendine göre bir sebebi olabilir. Ama her isteyen için bu sebepler geçerli olmaz. Medyumların sizin için bu işlemi yapmak çalışmaya ikna olmaları için de geçerli sebepler sunmak şarttır.  Örneğin, birini seviyor olmanız yetmez! O kişi ile ne gibi bir durumda olduğunuz, geçmişiniz çok önemlidir. Yüzeysel bağlantılardan yola çıkılarak böyle işlemler yapılmaz. Ayrıca bahse konu kişinin size karşı bakış açısı oldukça önemlidir. Bu ayrıntılar başlarda çok önemli gibi görünmeyebilir. Bu nedenle zaten yapılan bir çok işlem olumsuz sonuçlanmaktadır. Sonrasında kişinin arayışı devam etse de boşa geçmiş bir zaman zarfı yaratılmıştır. Baştan kemerleri sıkmak çok daha doğru tercih olur. Bunu unutmayınız!

 • Geçerli sebepler tabi ki çok büyük önem teşkil eder. Durumunuza örnek vermek gerekirse: Evliliğini yitirmek üzere olan çiftlerin birbirlerini severken yaşadıkları sorunları bağlama büyüsü yaparak aşmaya çalışmaları ve aile bütünlüğünü sağlamaya yönelik çabaları iyi bir örnek olur.

Bir diğer husus ile devam edecek olursak; Öncelikle bağlama büyüsü yaparken içinde bulunduğunuz ortam çok önemlidir. Bu konuda uygun bir ortam yaratılması gerekir. Bağlama büyüsü neden yapılır konusuna gelince de genel olarak; Ayrılmış eşleri barıştırmak, birbirinden kopmuş sevgilileri tekrar bir araya getirmek, biten aşkları yeniden canlandırmak gibi durumlar sayılabilir. Tabi ki az önce yukarıda verdiğimiz örnekte olduğu gibi “Geçerli Sebepler” konusu çok önemli.

* Bağlama büyüsü yapılmadan önce belirli koşulların oluşması gerekir dedik. Bu kurallar işlemlerin olmazsa olmazıdır. Peki nedir bu kurallar? Birazda o konuya değinelim;

 • Çeşitli ön bakımlar ki bunlar çok önemlidir özellikle su bakımı ve duru görü bu olayı yönetmek üzerine medyumlara çok yardımcı olmaktadır. Bunun dışında sürecin planlanması, tılsımın tutma ihtimali, ne tarz bir vefk veya celbin oluşturulacağı, yedirme içirme şeklinde mi yoksa uzaktan bağlama büyüsü şeklinde mi yapılacağı gibi çok sayıda detaylar gözden geçirilecektir.
 • Hemen karar vermek bu tarz işlemlerde kişileri yanlışlara sürükleyebilir. O nedenle belirttiğimiz gibi hazırlık aşamasında sizlerin bu sürece kafa olarak da hazırlanması gerekir. Geri dönüşü olmayan yollara aceleci olarak girmek son derece büyük bir yanlış yapılmasına yol açabilir.
 • Bu saydığımızdan farklı koşullarda vardır elbette ancak bunun dışındaki konuları işlem için seçtiğiniz medyumdan öğrenebilirsiniz. Bu arada sizlere bilgi vermekten kaçınmayan ve durumunuzu en iyi özümseyen ve kendini sizlerin yerine koyabilen insanlarla çalışınız. Havas ilmini ticari meta haline dönüştüren kişilerden uzak durunuz. Bağlama büyüsü yaptırırken tüm detayları istemekten çekinmeyin. Çünkü işlemi yapan medyum tüm ayrıntıları baştan sona sizlere bilgi olarak vermek durumundadır.

Bağlama Büyüsünde Malzemeler

Bu işlemde en çok dikkat çekeni kısım ise tedarik edilmesi gereken malzemelerdir. Bu malzemelerin bir kısmı piyasada kolaylıkla bulunabilirken bir kısmını temin etmek zor olabilir. Genelde yaptırmak isteyen kişilerin bulmak durumunda olduğu eşyalar nispeten erişimi kolay şeylerdir. Fakat medyumlar bağlama büyülerinde kullandığı gerçekten çok zor tedarik edilen malzemeler için çalışma alanında özel bir bölüm oluşturmuştur. Bu bölüm acil durumlarda kullanmak üzere sakladıkları eşyaların olduğu yerdir. Çünkü her ihtiyaç anında her malzemeyi bulmak çok zordur.

Bağlama büyüsü kolay bir işlem değildir. Bu yüzden de herkes üstesinden gelemez. Bu yükün altına girmek için iyi bir istişare süreci gerekir. Ayrıca medyum hocanın durumunuza son derece hakim olduğundan emin olmak sizin sorumluluğunuzdadır. Sürekli olarak takipte olmalı ve bilgi istemelisiniz!

İnternet ortamında çok sayıda yanlış bilgi bulunmaktadır. Bazen bir adet fotoğraf ve bir kağıt ile sevdiğinizi bağlayabileceğinizi söyleyen kişileri bile bulabilirsiniz. Basit tılsımlar yazarak ya da söylentilere kulak asarak bir başarı oluşamaz. Bir enerji yoğunluğu yaratmaktan bahsederken bir kalem bir de kağıt ile bunu yapamazsınız! Tüm tılsımlar kişiye özel bir frekans aralığına yayılır. Bunun için de belirli kuluçka sürelerine ihtiyaç duyulur. Oldukça komplike gelişen bu çalışmalar için yeterli deneyime sahip olmak ve zaman ayırmak şarttır. Bu nedenle çok kısa süreli basit tarifler isteklerinizi karşılamaz!

 • Sizlere bu işlemlerin ciddiyetlerini esas alan bir filmden de bahsetmek isteriz. Bağlama büyüsü hakkında Siccin filmi gerçekten ustaca bu tip ortamları insanlara yansıtmıştır. Tam anlamıyla nasıl bir ritüelin gerçekleştiği ilgili filmde özellikle resmedilmiştir. Bahse konu uygulamaların ne denli ciddi eylemler olduğunu bu filmden referans alarak da gözlemleyebilirsiniz. Filmler genel olarak insanlara korku vermek için yapılır. Bu yüzden dünya dışı varlıklara bir korku içerisinde yaklaşıyorsanız izlememeniz daha doğru olacaktır.

Bağlama Büyüsünde Geçerli Sebepler

Yazımızın başında bir miktar anlattığımız bu konu üzerinde biraz daha detay vermek gerekebilir diye düşünüyoruz. İşlem içerisindeki kişisel nedenler tabi ki özeldir ve değişkenlik gösterir. Her insanın kendine göre mazeretleri ve talepleri olabilir.

Bağlama büyüsü temel hatlarıyla tarif edilirken hüddamları emir altına almaktan bahsedilir. Bu bazen cinler olabilir ya da en net ifade ile bir enerji boşluğu yaratmak… Bu durum dini kitaplardan da bilindiği üzere Harut ve Marut’un insanlara bilgi vermeye başladığı günden veri vardır. Tarihsel inceleme yaparsanız çok derin bilgiler bulabilir ve medyumluk mesleğinin yüzlerce yıllık olduğunu görebilirsiniz. Fakat burada temel aldığımız şey sizin için hayati konular ise ki biz buna geçerli sebepler dedik o zaman bağlama büyüsü tercih edilebilir bir durum oluşturur. Bir nevi “kurtuluş” anlamına bile gelir. Bir çok aile bu sayede çok mutlu günlere erişmişlerdir.

Bugüne kadar bu ilmin bize sunduğu en kesin işlemlerden biri olan bağlama ritüelleri sayesinde bir çok insan özellikle aile bütünlüğünü korumak konusunda başarı elde etmiştir. Özellikle bu ailelerin çocukları gelecekte mağdur olmaktan kurtulmuştur. Dağılmış bir ailede bir çocuk olarak yaşamanın ne denli zor bir durum olacağı herkesçe bilinir.

Baglama-buyusu-hakkinda-Turan-hoca-bilgi-veriyor
Baglama-buyusu-hakkinda-Turan-hoca-bilgi-veriyor
 • Gerçekten durumunuzun bağlama büyüsü yapılmasına uygun olup olmadığı detaylı bakımlar sonucu görünebilmektedir. Bu işlemin nedenleri ne olursa olsun herkese uygulanamayacak olduğunu da bilmeniz gerekir. Bağlama büyüsü uygulanacak kişinin öncelikle yıldızname ve duru-görü bakımları yapılacaktır. İhtiyaç halinde farklı bakımlarda kullanılır. Bu bakımlar kişide olası bir koruma tılsımı ya da çocukken yapılmış bir koruyucu muska olduğunu fark etmeyi sağlayabilir
 • Ayrıca çok farklı ikili enerji ve frekans uyuşmazlıkları da bu bakımlarda ortaya çıkabilir. Detaylı bir şekilde incelemek gerekir. İşlemin tutmayacağına dair bir şüphe oluşursa bunu ilgili kişiye en açık dille aktarmak ve insanların zamanlarını boşa harcamamak gerekir.
 • Bakımlar her zaman %100 sonuç verecek diye bir gerçek yoktur! Bu yüzden size tavsiyemiz ihtimallerin peşinden koşulduğunu unutmamanızdır.

Bağlama Büyüsünde İşlemin Yapıldığı Yer

Uygun ortamın öncelikle yaratılması gerektiğini belirttik. İşlemin yapılma şekli farklılıklar içermektedir. Bu farklar genellikle kullanılan malzemelerin değişkenliğinden dolayıdır. Bu büyüyü yapabilen her hoca kendi profesyonelliğini geliştirmiştir. Bu yüzden işlemin yapılacağı yer durumu kişiye göre değişmektedir. Ancak genel olarak gizli ve medyumların seçtiği yerlerde yapıldığını bilmek gerekir.

İşlemin yapıldığı yer aslında malzemelerin bulundurulabilmesi ve kullanılabilmesi açısından uygunluk ile ölçülmelidir. Çünkü bu malzemeler bazen kurbağa bacağı ya da domuz bağırsağı gibi çok spesifik malzemeler olabilmektedir. Genel olarak bu malzemeler şeytani olarak bilinse de bezen bağlama büyüsü bozmak söz konusu ise o zaman çok işe yaradığı bilinir. Kullanım alanı çok geniştir. Bu konu ayrı bir konu başlığı olarak ele alınır.

Evet, kafamızda canlandırması oldukça kötü hatta iğrenç bulduğunuz malzemeler bile olabilir. Burada yeri gelmişken hemen söylemekte fayda var ki bizlere iğrenç gelen birçok şey dünya dışı varlıklar (cinler) için çok kıymetli olabilir.

Tuvalet ve banyoları yaşam alanları olarak seçmelerinden bunu biraz olsun anlama şansınız olabilir. İşte tüm bu malzemelerin de herhangi bir yerde barınamayacağından hareketle bağlama büyüsünün yapıldığı yer ve ortam çok büyük önem taşır. Ayrıca işlem sonunda oluşturulacak olan muskanın da saklanması için yine benzer bir alana ihtiyaç duyulacaktır. Genel olarak medyumlar bu saklama aşaması içinde çeşitli öneriler getirmektedir.

Bağlama Büyüsü Ne Kadar Zamanda Tutar

Gelelim bağlama büyüsü işleminde geçmesi gereken zamana… Bu genel olarak 21 güne kadar uzayabilen bir süreçtir. 3 hafta ile 3 ay arasında bir belirti görülmez ise işlem için tutmadı demek mümkündür. Geriye kalan günler işlemleri kuvvetlendirmek için medyum hocanın kendi başına çalışacağı günlerdir. Bu süre bazen 41 günü bulabilir. Ancak etkilerin görülme süresi yine değişmez. İşlem oldukça kişisel geliştiği için tam süreleri verebilmek pek mümkün olamaz.

Genel anlamda Turan hoca bağlama büyüsü işlemi sırasında sizlere daha kısa sürelerde cevap vermeye çalışmaktadır. Zira bu işlemde beklemek kişi için oldukça zordur. Kendisi bu konuyu oldukça iyi bilmektedir. Ama yine de her zaman maksimum sürelerin hesaplanması bu ilmin temel prensibidir. Sonuçta hesapta olmayan pek çok engelin çıkabildiği de unutmamakta fayda var. Ayrıca tamamen soyut mefhumlardan bahsettiğimizi unutmamalıyız. Bu soyutluğa sahip varlıkları ve işlemleri kontrol altına alıp reel hale getirmek elbette bir kuluçka süresine sahip olmayı gerektirmektedir.

Turan hoca bağlama büyüsü konusunda ilmini aktarıyor
 • Bir diğer husus ise medyum araştırmalarınızda detaylara önem vermeniz gerektiğidir. Araştırırken hocanın sizinle yüz yüze temas kurabilmesi ve bir iş yerine sahip olması başlangıçta esas alınabilir. Hiç bir ilim adamının paraya ihtiyacı olmaz. Bu yüzden para en son konuşulacak bir araç halinde kalmalıdır. Bu hassas dengeleri gözeterek seçimlerinizi değerlendirirseniz menfaatinize sonuçlar alabileceğinizden emin olabilirsiniz. Aksi durum ne yazık ki hüsran olacaktır. Bu konuda oldukça dikkatli davranmanızı tekrar tekrar tavsiye ediyoruz.

Bağlama işlemlerinde medyum Turan hoca yapılacak olan çalışmanın zorluk derecesine göre sizler için koşullar belirlemektedir. Durumunuzun ne kadar vahim olduğu ve hangi çalışmaların eklenebileceği gibi kavramlar çalışmanın nasıl yapılacağı konusunda bizlere bilgiler verecektir. Tabi ki bu bilgilere sizler de eş zamanlı olarak sahip olabilecek ve sürekli irtibat halinde olacaksınız. Bundan da kaçınmamak gerekiyor.

 • Yani her zaman günlük olarak bilgi aktarımı etkili bağlama büyüsü işlemlerinin olmazsa olmazıdır. Bu duruma riayet eden medyumlar işini ciddiye alan kişilerdir.

Sizler yaptırdığınız işlem ile ilgili her zaman bilgi alma özgürlüğüne sahipsiniz. Bu yüzden aramaktan da detay sormaktan da kimseye karşı çekinmeyiniz. Merakta beklemenize olanak tanınmaması gerekir.

Bağlama Büyüsü Hakkında Bilinmeyenler

Genel Olarak Toparlayacak Olursak;

 • Bağlama büyüsü işlemi için kişinin anne adı, baba adı, yaşı, fotoğrafı ve özel durumlar söz konusu ise şahsi eşyalarından da bir parça gerekebilir. Bu işlemin sonucunda oluşacak olan bağlama büyüsü muskası ya da diğer bir adıyla bağlama büyüsü vefki sizlere hoca tarafından yazılacak ve bu süreç ilk bir haftayı kapsayacaktır.
 • Etkinin başlayacağı güne kadar olan bölümde ise sizler söylenen ritüelleri yerine getirmek durumundasınız. Bunlar genelde bağlama dualarının okunması, niyetlerin belirlenmesi, ilgili varlıkların yönlendirilmesi gibi uygulamalardır.
 • Elimize geçecek olan saydığımız eşyaların özel olduğundan emin olmalısınız. Fotoğrafın başka birine ait olması ya da kişinin eşyası sanılan bir şeyin başkasına ait olması gibi durumlar geri dönülmez kötü sonuçlar doğuracaktır. Bu yüzden karar verdikten sonraki hamleler hatasız olarak düzenlenmelidir. Size düşen tüm eylemleri kusursuz olarak yaptığınızdan emin olmaktır.
 • Hem kendinizi hem de medyum kişiyi töhmet altında bırakmamak gerekir. Bu yüzden kim için bu işlem yapılacaksa öncelikle her şeyden emin olunmalı ve gerekli olan tüm malzemeler bir özveri ve güven içinde toplanmalıdır.

Bağlama işlemlerinde herkese aynı uygulamalar yapılmaz. Bunu yazımızın başında da belirtmiştik. Sonuç olarak kişisel bir işlem olarak hazırlanır. Hedef alınacak kişi kim ise hakkında toplanacak tüm bilgiler toplanmalıdır. Bu konuda zaten Turan hoca zaman zaman “remil tahtası” da kullanmaktadır. Bu bir bakım aracıdır. “Remi” olarak da bilinir. Eski dilde kum anlamına gelir.

Bu tahta aracılığıyla yıldızname bakımlarına yön verebilir. Remil tahtasında bahsedilen kehanetlerin büyük oranda doğru çıktığı da bilinir. Remil tahtası bağlama büyüsünde sadece eski hocalar tarafından bilinir ve kullanılır.

 • Daha önce bu konuyu duymamış olabilirsiniz. Remil bakımları İsrailoğulları peygamberi olan Hz. Danyal tarafından bir kehanette bulunabilmek adına insanlara öğretilmiştir. Bu konuyu da daha sonra özel bir başlık halinde sizlerle paylaşacağız.

Bağlama Büyüsü Etkileri Nelerdir

Bağlama işlemlerinde etkiler her zaman aynı olmaz. Herkesin işleme karşı vereceği reaksiyon farklıdır Ancak görülen etkiler işlemin bittiği anlamına gelmez. Daha önce söylediğimiz gibi 3 aya kadar işlemi yapan hocanın denetiminde olacaktır. Ayrıca bir diğer özel bilgi de bazen son güne kadar bu etki görülmeyecek olmasıdır. Yani bağlama büyüsü çabuk tutan büyüler sınıfına girmez!

Bu süreçte sabırlı olmak şarttır. Turan hoca yaşanacak olan bu günlerde her zaman psikolojik destek vermektedir. Turan Hoca yaşam koçluğu eğitimlerini de almış olduğu için genel olarak insanların ruh hallerini bir nebze daha iyi analiz edebilir. Sabırla olan mücadelenizde en büyük yardımcınız olacağı konusunda emin olabilirsiniz. Bu uygulamalar ve bahse konu tüm detaylar neticede insanların korktukları hadiselerdir. Bu yüzden bir yardım almak çok önemlidir.

Bağlama Büyüsü Yapılan Kişiye Ne Olur

Bu büyüye maruz kalan kişin üzerindeki etkileri mümkün mertebe belirli bir şablon içinde tutmak gerekir. İşleme maruz kalan insan bazen hesapta olmayan hamleler yapabilir. Neticede bu işlemin etkisi kişide çok derin psikolojik etkiler yapacaktır. Ancak kişinin sağlık sorunu yaşaması doğru uygulanmış bir işlem ile söz konusu olamaz. Ayrıca kişi için çok zorlu bir süreç olacağı kesindir. Bu yüzden özellikle ailesine çeşitli görevler düşebilir. Ancak kuluçka süresi tamamlanana kadar bu insana telkinler doğrultusunda yaklaşmak ve verilen talimatlara göre hareket etmek çok doğru olur.

Bağlama Büyüsü Sonuçları

İşlemin sonucunda görülen etkiler gerçekten mistik ilmin ve havas ilminin ne kadar yüce makamlar olduğunu sizlere net bir şekilde gösterecektir. Bağlama büyüsü sonuçları denince en imkansız görünen durumların bile bir anda gerçekleşebildiğini gören insanlar şaşkınlıklarını gizleyememektedir. Yeniden mutlu yuvasına kavuşmuş birçok insan bu yöntemleri denemiştir. Sayfamızın Soru&Cevap&Yorumlar kısmına göz atarak bu kişiler ile iletişime geçme şansına sahip olabilirsiniz. Ayrıca sizlerde yaşadığınız tüm deneyimleri bizlere yorum yazarak bildirebilir ve sorularınızı yöneltebilirsiniz. Yorumları görmek için aşağıdaki linke tıklayınız.

Tıkla →→ Soru&Cevap&Yorumlar

“Bağlama Büyüsü” için 87 yorum

 1. Hocam gerçekten etki ediyor mu ben çok zor durumdayım. Sizin şöhretinizi çok duydum hocam. Benim bir arkadaşım sizin yanınıza gelmiş bana bir sürü şey anlattı. Gerçekten de çok etkilendim. Benim de eşimle sorunlarım var. Bana yardımcı olur musunuz hocam…

 2. bağlama büyüsü denince Turan hocadan başkasıyla çalışmamanızı öneririm kendisi bu sektörün en iyi ilim adamıdır. Bana sağ olsun 2 farklı olayda yardımcı oldu. Hakkını ödeyemem. Sağ olun var olun hocam…

  1. Sağ ol Celal Bey her zaman insanlar için uğraşıyoruz. Biliyorsun. Faydalı olabildiysek ne ala! Allah’a emanet ol görüşmek üzere…

 3. Turan hocam ile ilgili isteyen herkese referans olurum. Kendisi yuvamı yıkılmaktan 10 gün içinde kurtardı. Biraz tereddüt içinde başlamış olsam da sonradan tam anlamıyla güvenimi kazandı. Hiç kuşkusuz kendisi ile çalışabilirsiniz…

 4. bağlama büyüsü bugün 10. Gün etkiler süper. Hocam sizi karşıma Allah çıkarttı. İyi ki varsınız, en kısa zamanda sonuçlanınca bu işlem bir de şu koruma tılsımını da yapalım hocam. Ben bir daha bozulmasını göze alamam evliliğimin, yardımcı olun her zaman bana… çok ama çok teşekkür ederim

 5. Bu işlemde Turan hocamın üzerine hoca tanımam. Eğer böyle bir derdiniz var ise en kısa zamanda kendisi ile irtibata geçin, dertlere derman olan insanüstü güçlere sahip bir insandır. Başta bende inanmamıştım, fakat tanışıp görüşünce hele bir de benim imkansız bir işimi başarınca önünde saygı ile eğildim hocamın… İyi ki varsınız hocam…

  1. Hocam selamlar öncelikle bağlama büyüsü hakkındaki detaylı yazınızı okudum gerçekten en İnce ayrıntısına kadar yazmışsınız tebrik ederim. Yapılan yorumlari da tek tek okudum işinizin ehli olduğunuz belli. Bir sorunum var WhatsApp’tan yazacağım size muhakkak fakat eğer mahsuru yoksa anladığım kadarıyla yüz yüze görüşme yapıyorsunuz yeriniz hangi şehirde ? Yüz yüze için randevu mu almamız gerekiyor?

   1. Evet, whatsapp hattından randevu istiyorum şeklinde yazarsan görüşelim. Mümkün olan en kısa zamanda da görüşelim. Durumu yüz yüze konuşalım.

    1. Tamamdır hocam bana birkaç gün müsade edin lütfen ama ismimi unutmayın 😊 size muhakkak yazacağım cevap verdiğiniz için de ayrıca teşekkür ederim

 6. Turan hocam 14 gün sürse de sonunda diyorum. Ben biraz aceleci davranıp zaman zaman sizi gerdim ama şimdi herkesin huzurunda saygıyla eğiliyorum hocam. İyi ki varsınız O’nsuz olamazdım bunu biliyordunuz, ve işimi hallettiniz ya o kadar memnun oldum ki…Sağ olun var olun…

  1. Evet Sabri Bey sonunda siz de bende kurtulduk. Allah’ın izniyle her şey istediğin gibi olsun bundan sonra…

 7. Bağlama büyüsü yaptırmayı düşünenlere sesleniyorum Turan hocadan daha iyi biri yok. Tam 8 kez kandırılmış biri olarak en son Turan hoca sayesinde sevdiğim insana kavuştum. Bu süreç öyle zordu ki anlatamam. Bir arkadaşım vesile olmuştu iyi ki de oldu…Turan hocadan destek alın isteyen herkes için referans olabilirim…

 8. Turan hocam bağlama büyüsü uzmanıdır. Kendisi 21 gün dedi, gerçekten 21. Gün hayatım değişti, size bende kefil olurum. Ayrıca son derece ilgili bir insandır, bir de diğer insanlar gibi paracı değildir. Ben kaç tane insana hoca dediysem hep kandırıldım.Turan hocanın yeri apayrıdır.

   1. 21’inci gün ani değişiklikler yaşadık biz. Ama tabi tam etki hangi gündü şimdi hatırlamıyorum. Sonra da düzelerek devam etti zaten durum. Bir şeyi yapacağım diyorsa güvenebilirsiniz. Zaten olmayacak işlere de yapamam diyor Turan hoca. Ben gidip yerini de gördüm çok saygıdeğer bir insan kendisi…

    1. Ya şunu merak ediyorum cok yazı okudum bunla ilgili. 21 günlük süreç icinde bisey olmadi da tam 21.gündemi oldu yani tam.son gun DE olemi. kafam karisti

 9. Bağlama büyüsü yaptırmak isteyenler için Turan hocayı bende öneriyorum. Kendisi çok ilgili ve dürüst bir insan. Ayrıca düzgün Türkçesi ve bir o kadar düzgün Arapçası ile bana çok yardımcı oldu. Özellikle gurbetçi arkadaşlara tavsiyemdir. Dubai’den selamlar

 10. Turan hoca ile birkaç kez rahmani işlemler için görüştüm. Bir kez eşim ile ilgili bir kez de bir arkadaşım ile ilgili işlemler yaptırdım. Son derece iyi sonuçlar aldım. Ayrıca iyi de bir dostluk kurdum kendisiyle… Son derece insancıl ve iyi bir insan… Eğer bu şekilde dertleriniz varsa ve çare arıyorsanız tereddüt etmeden kendisi ile görüşebilirsiniz…

 11. Sonunda arzuladığım herşey gerçek oldu 14 gün dediniz tam 14.gün hocam. Sağ olun var olun, daha önce 3 kez kandırılmıştım. İyi ki sonunda size rastladım hocam …

 12. Turan hocam ile işlemin sonuna geldik, şükür herşey istediğim gibi kocam evine döndü ve bana ve çocuğuna sahip çıkıyor. Gurbet elde hocam sayesinde yeniden hayata döndüm. Sağ olun var olun hocam…

  1. Sen mutlu olmayı hakeden bir insansın. Aslında herkes hak eder ancak sen çok çaba gösterdin diyelim. Allah’a emanet ol.

 13. Turan hocam ben Amerika’dan Tülay… Geçen haftaki işlemin etkileri biraz biraz görünüyor. Ben size yürekten inanıyorum. Zaten şahsen de tanıyorum, Turan hocamı bulduysanız farklı medyumlara ihtiyacınız yok arkadaşlar hele ki kendisi size zaman ayıracağını söylediyse şanslısınız demektir. Hocam size katkım olsun diye bu yorumu yapmak istedim . Zaten herkes memnun maşallah sübhanallah

 14. Bu işlemleri 10 gün içinde sadece siz yoluna koyabilirdiniz öyle de oldu hocam. İyi ki sizi tanımışız ailecek minnettarız. Çocukların hayatları kurtuldu vallahi. Onca sahte insana güvenmekle ne kadar zaman kaybetmişiz…

 15. Hocam 7 gün içindeyiz sanırım biraz kıpırtılar oluyor gibi. Mesaj geldi sabah eski eşimden. Öyle mutlu oldum ki 1 hafta daha nasıl geçecek bakalım çok sabırsızlanıyorum Turan hocam sağ olun var olun.

 16. Selamün aleyküm bende bağlama işlemi yaptırdım ve bekliyorum daha ilk gunden etkisini göstermeye başladı beni arayıp özlediğini söyledi işlemin sonucunu tekrar paylaşacağım kesinlikle turan hocam bu işin uzmanı Allah razı olsun hocam bizi eşimle baristirdiniz internet sitesinden şarlatanlara inanmayın

 17. Hocam.. büyü etkisini okumalara başlayınca mi yoksa 21 gün sonunda hocanın işlemeleri bitip beklemeye başlıyacagiz dedigindemi başlıyor..süreç o zamanmi işliyor.. teşekkürler

  1. Bu göreceli ve kişiye göre değişkenlik gösterebilen bir süreç. Mühim olan başarı ile sonuçlanması.

 18. Hocam 13. Gün yarın işlem bitiyor. Ben tüm etkileri sayenizde gördüm artık evlilik yoluna gireceğiz inşallah.

  1. Ben sana telefon ile bilgiler yazacağım. Ben bir şey demeden sakın hareket etme Hayrettin. Bekle lütfen. Allah’a emanet ol.

 19. Hocam 7 hün dediniz ve ben tek kelime ile helal olsun diyorum. Sayenizde hayata döndüm. Beni ve sevdiklerimi bu kadar önemseyip işimi hallettiğiniz için teşekkür ederim. İlk baştaki önyargılarım için çok özür diliyorum sizden.

 20. Hocam en dertli olduğum zamanlarda yanımda olduğunuz için çok teşekkür ederim. Yeri geldi saatlerce konuştuk, ama kader işte. Hayatta her şey istediğimiz gibi olmuyor malesef. Yine de çok teşekkür ederim olmazdı zaten ama işte denedik hocam. Zaman ayırdığınız için çok teşekkür ederim.

  1. Senin durumunun imkanı yok Zarure biliyorsun. Bu kadar olurdu bu kadar oldu. Allah’a emanet ol.

 21. Hocam 15 günlük bir sıkıntılı sürecim var. Metinizi çok duydum bana da yardım edin. Ciğerim yanıyor beni siz kurtarabilirsiniz…

 22. Bağlama büyüsünde turan hocama güvenebilirsiniz. Ben 4 kez farklı ortamlarda ve farklı kişiler için çalışma yaptım. Sağ olsun hiç yarı yolda bırakmadı. Yalnızca bir tane işlem tutmadı sanırım o da benimle ilgiliydi. Ben hocama kefil olurum isteyenlere. Kendisi çok insan ve ilim sahibi bir hocadır.

 23. Hocam, bir yıllık ilişkim ilişkinin ilk ayında yaptığım bir hatanın ortaya çıkmasından dolayı 2 ay önce bitti. Çok seviyorum ve ilişkimiz devam etsin evlenelim istiyorum. hatamdan dolayı çok pişmanım ancak beni affetmiyor. Bana geri dönsün istiyorum içindeki öfke gitsin istiyorum. Bana yardımcı olabilir misiniz

  1. Hilal Hanım bu hata tam olarak nedir bana özelden yazar mısınız lütfen… Ona göre duruma bakarız inşallah…

   1. hocam size aylar önce yazmıştım. çok zor zamanlar geçirdim. ben erkek arkadaşımla sevgili 2. ayda bir başkasıyla whatsapptan yazışarak onu aldatmıştım. yaklaşık bir yıl sonra sevgilim bunu öğrendi ve beni terketti. aylardır da dönmüyor. size whatsapptan yazamam çünkü telefonuma program yüklemiş takip ediyor ordan. işler sarpa sardı. bende kişisel eşyası kalmadı. bağlama büyüsü sadece fotoğrafla yapılabilir mi?

    1. Aslında yapılamaz bir çok farklı donenin bir araya gelmesi gerekir. Durumun karışık görünüyor. Buradan konuşarak da çözemeyiz. Bana ulaşmanın yolunu bulmalısın. Bu yorumlara her zaman her an bakamıyorum.

     1. Bu kadar farklı kulvarlarda bulunamıyorum. Whatsapp şu an için en aktif kanal durumunda.

 24. Hocam bana da yardım edin lütfen. Wp dan yazdım ama cevap vermediniz 🙁 beni bi görseniz cevaplasanız?

  1. Cansu hanım o kadar yoğunluk olunca tabi herkese bakamıyorum. Çok insan yardım istemekte bir de kapıyı görseniz beni daha rahat anlarsınız. Yalnızca telefon değil ki işim. Günde bir çok insan ile görüşüyorum. Ayrıca kendi işlerim ve bu tip ritüeller derken zaten çok sınırlı bir zamanım kalıyor. Bu nedenle görünce dönüş yapacağım merak etmeyiniz.

 25. Hocam biraz uzun sürdü ama sonunda istediğimiz yere vardık size çok minnettarım. Eşim artık içmiyo ve evine bagli bi adam oldu 2 aydır bugünü bekliyom sabreden arkadaşlara da tavsiyem Turan hocam işi bırakmıyor mutlaka başarı geliyo merak etmeyin inşallah

  1. Duygu’cum Dünyanın bir ucundan bize teşekkür mesajı göndermişsin. Sağ ol var ol sende. Biraz uzun sürüyor bazen bunu bende kestiremiyorum sonunda mutluluk seninle oldu ya bu çok önemli. Görüşmek üzere inşallah.

 26. Hocam 7’inci gün herşey çok iyi gerçekten inanılmaz şeyler oluyo… 4 kez aramış hocam ben iş yerindeyken inanılır gibi değil

 27. Hocam selamın aleyküm benim eşimle sorunlarım var içki içiyo beni dinlemiyo önceden böyle değildi çok değişti çok severek evlendik ama artık bitti o sevgi eskisi gibi olmak istiyorum bana yardımcı olurmusunuz

  1. Ümmü hanım whatsapp ile beni arayabilirsiniz. Telefondan görüşürsek size birtakım önerilerim olacak inşallah.

 28. Turan hocamın ilmi karşısında şaştık kaldık. Bir hafta içerisinde papaz büyüsü işlemi gerçek oldu. Ailemin yeniden bir araya gelmesi için çok önemliydi. Gözümle görmesem inanmazdım. Çok insan soruyor yorumlar gerçek mi diye ama bana istyen ulaşabilir bir sıkıntı yok. Yerim de Bartın’da Sağ olun hocam var olun inşallah.

  1. Allah razı olsun şu zor günlerde yüzünüzü güldürebildiysem ne mutlu bana. Allah’a emanet olunuz.

 29. Hocam 3 ay önce bağlama büyüsü işlemi yaptı. Ben çok memnun kaldım. 21 gün dedi gerçekten eşim üzerinde inanılmaz iyileşmeler oldu. Gözümle görmesem inanamayacağım kadar fsrklar oluştu. Şu anda çok iyi durumdayız. Tavsiye ederim şahsen…

 30. Turan bey sayesinde çok uzun zamandır kimsenin halledemediği işimi çözdüm. Özel bir konu olduğu için çok ayrıntı veremiyorum ancak kendisine hayran kaldım. Özellikle ilişkiler konusunda ihtisas yapmış bir insan. Ben şiddetle dert çeken herkese tavsiye ediyorum, öneriyorum. Bilgi almak isteyenler yazabilir seve seve aracı da olurum. Sağolun Turan hocam iyi ki varsınız

 31. Hocam tesadüf denk geldim biri tavsiyesiyle değil papaz büyüsüyle eşimden ayırdılar 3 sene önce ve vefat etti bunu yeni öğrendim yapıldığını arkasına bide kısmetimi bağlamışlar birdaha evlenmeyim diye çıldırıcam gerçekten ne pislik sülaleye denk geldim Hocam 2 sorum olacak 1. Papaz büyüsü eşimin vefatıyla bitti mi inşallah bitmiştir 2. Kısmetimi kapatmışlar bir yakınım söyledi hocaya gidilmiş ve bana yedirmişler açtırmak istiyorum koca meraklısı değilim yapılan büyüyü açtırmak istiyorum ücreti ne kadar ve nasıl oluyor yoksa direk papaz büyüsüyle mi çözülmesi mantıklı olur bunun ücreti ne kadar olur bide hocam Allah rızası için iki küçük evladım var eğer gerçekten olmayacaksa Allah rızası için günahımıza girmeyin affınıza sığınarak yazıyorum 🙏 Ben bilmem öyle hocalar falan bilseydim bunları yaşamazdım affedin direk yazdığım için ben çoooook paralı değilim 2 evlat büyütmeye çalışıyorum dolandırılmak istemem

  1. Dilek hanım öncelikle çok geçmiş olsun. Psikolojik olarak çok yıprandığınızı buradan görebiliyorum.
   Ayrıca endişelerinizi ve korkularınızı da anlıyorum fakat 5000’in üzerinden olumlu olumsuz yorumlar var sitemizde.
   Bunların her biri kendi sahipleri tarafından yazılıyor. Hiç bir filtre yok bunu bilmenizi isterim. Sorularınız içinse;
   1. Papaz Büyüsü eşinizin vefatıyla son bulmaz duruma detaylı bakmak gerekir.
   2. Kısmetinin kapandığına ilişkin bir de bizim kendi yorumumuzu getirmemiz gerekir. Bunu birilerinin demesi ile kabul etmemiz söz konusu olamaz.
   Whatsapp ile ulaşırsanız iletişimimiz daha hızlı olur.

 32. Geçen sene terk eden sevgilim hocam sayesinde geri döndü. Bir insanı daha fazla nasıl mutlu edebilirdiniz bilemiyorum. Size nasıl teşekkür etsem azdır. Başta çok korkmuştum ama süreci çok iyi yönettiniz. Sağ olun var olun

  1. Bade Hanım sağ olun güzel düşünceleriniz için. Elimizden geleni her zaman yapmaya çalışıyoruz. Siz de sonuç alan insanlardan olduğunuz için ve artık yüzünüzün güldüğü için bende çok memnunum. Allah başarılarımızı daim etsin. Amin.

 33. Hocam nişanlım düğünümüze 2 ay kala benden sogudugunu söyledi ve beni bir anda terk etti kendisine hiç bir şekilde ulaşamıyorum ve aileme bisi diyemedim 1 aydır uğraşıyorum olmadı ikna edemiyorum bana yardımcı olun lütfen düğünümüze sadece 2 ay kaldı allah rızası için yardım edin

  1. Birinin büyü yapmış olma ihtimali olabilir. Görüşelim özel olarak ilgileneceğim durumunla.

 34. Bugün 21 gün oldu Turan hocam işlemin bittiğini söyledi bana soracak olursanız da etkiler çok belli. Benim gibi imkansızı isteyen biri için geldiğim nokta harika. Piyasada dünya kadar medyum var ama bence tek tek zaman kaybetmeyin Hocam herkes için büyük şans.

  1. Şeyda kızım Allah razı olsun. Senin için çok çaba gösterdik ama sanırım değdi. Bundan sonra da her zaman iletişim kurabilirsin.
   Ayrıca yerimi de biliyorsun Almanya’dan ne zaman gelirsen eşinle beraber dergaha da beklerim.

 35. Hocam merhaba ben bir baglama buyusu yaptırdım hoca 7 gün dedi daha sonra işlem tuttu fakat etkisi yavaş dedi yaptırdığım kişinin üstünde başka bi yapılan bişeyin etkisi varmış bu yüzden yapılan islem etkisini yavaş gösteriyormuş okumayla yükseltmeye çalışıyorum dedi böyle birşey varmı yoksa ben dolandirildimmi lütfen yardım edin hocam

 36. Geçen hafta kendisini ziyarete gittim. Çok ilgili bir insan. Kardeşim geçen sene bi işlem için yardım istedi. Şimdi eşi ile arası çok iyi. Ona güvenerek bende bi cesaret görüşme yaptım. Gerçekten herşey şimdilik yolunda. Tavsiye etmek için bende bi yorum yazmak istedim.

  1. Özer bey Allah razı olsun. Zaten çok yoğunum aslında tavsiye edilecek bir yanım kalmadı. 30 sene oldu. Ama madem içinden gelmiş yine de sağ ol var ol.

 37. Bağlama büyüsü için bende kendisinden 4 ay önce yardım aldım. Medyumlarca çok defa kandırıldığımı düşünüyorum çünkü ödeme yapınca ulaşmak çok zor oluyor zaten bi sonuç da alamamıştık. Ama turan hoca çok ferklı biri. Bi kere gerçek olduğunu biliyoruz bu da bişey ben çok memnunum kendisinden

  1. Duygu kızım bu konuda çok suistimal yapılıyor ama bizi bilen biliyor. Senelerdir aynı yerimizde ve sizin gibi değerli insanlarla birlikteyiz. Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana, iyi dileklerin için şimdiden Allah razı olsun teşekkür ederim.

 38. Bugüne kadar gitmediğim medyum kalmadıydı. Turan hoca kadar ilgilenen görmedim. Allah ne muradın varsa versin hocam sağ ol var ol

 39. Geçen sene Turan hoca ile ilgili bi yardım talebim olmuştu. Bizle çok uğraştı. Aile boyu destek aldık kendisinden. Ben şiddetle tavsiye ederim gerçekten çok iyi ve çok eğitimli bir insan

  1. Allah razı olsun güzel yorumlarınız için Elif Hanım.
   Ben elinden geleni her zaman yapmaya çalışıyorum biliyorsunuz. Gerisi Allah’tan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir