Medyum Turan en etkili bağlama büyüsü

Bağlama Büyüsü

Bağlama Büyüsü ile İlgili Her şey

Bağlama büyüsü işlemleri oldukça çeşitli yapılış şekilleri olan ve bir o kadar da detaylı bilgiler içeren sırlarla dolu çalışmalardır. Bağlama büyüsü genel bir başlık olarak düşünülmelidir. Çok sayıda ritüel bir insanı bağlama üzerine yapılabilir. Genel olarak tahmin edeceğiniz üzere bir insanı başka bir insana kayıtsız şartsız bağlamak için uygulanır. Bağlama büyüsü uzmanı olmayan kişiler tarafından yapılmaması gereken son derece hassas bir uygulamadır. Bu konu hakkında medyum Turan hocanın sizlerle paylaşmak istediği bilgileri bu sayfa üzerinden bulabilirsiniz. Bağlama büyüsü yapmadan önceki en büyük handikap kulaktan dolma bilgilerle işlem yapmaya çalışan kişilerdir. Bu şekilde amatör planlamalar ile bağlama büyüsü gerçekleşmez. Bu yüzden ne koşulda ve hangi çalışmayı talep ediyor olursanız olun mutlaka uzman bir medyum nezaretinde bu işlemleri hayata geçirmeniz gerekir. Tek başına hiç bir gizli ilme dahil olmamanızı şiddetle öneriyoruz. Konumuza devam edecek olursak…

Bağlama büyüsü konusunda detaylar Turan hoca
Turan-hoca-baglama-buyusu-konusunu-aktariyor

Bağlama büyüsü Neden Yapılır?

Bağlama büyüsünün yapılış nedenleri çeşitlilik gösterir. Bu konuda herkesin geçerli bir mazereti olamaz. Sadece birini seviyor olmanız yetmez. Neler yaşandığı ve o kişinin de size karşı bakış açısı oldukça önemlidir. Bu ayrıntıya dair pek çok soruyu Turan hocadan işlemi yapmaya karar verdiğinizde duyacaksınız. Geçerli sebepleri olan ve büyük kayıplar yaşamış, ailesi dağılmak üzere olan insanlar en öncelikli insanlardır.

Öncelikle bağlama büyüsü yaparken içinde bulunduğunuz ortam çok önemlidir. Bu işlem herhangi bir yerde yapılamaz. Bu konuda uygun bir ortam yaratılması gerekir. Bağlama büyüsü neden yapılır konusuna gelince de genellikle ayrılmış eşleri barıştırmak, ayrılmış sevgililer tekrar bir araya getirmek, biten aşkları yeniden canlandırmak gibi genel talepler üzerine planlanır. Çok farklı eylemler içerebilir ve çok etkin sonuçlar verebilir. Bağlama büyüsü yapılmadan önce belirli kuralların gerçekleşmesi gerekir. Bu kuralların işlemlerin olmazsa olmazıdır.

Çeşitli bakımlar, sürecin planlanması, tılsımın tutma ihtimali, ne tarz bir vefk veya celbin oluşturulacağı, yedirme içirme şeklinde mi yoksa uzaktan bağlama büyüsü şeklinde mi yapılacağı gibi çok sayıda detaylar gözden geçirilecektir. Hemen karar vermek hiç bir rahmani işlemde doğru değildir. Bu koşulları işlem için seçtiğiniz medyumdan öğrenebilirsiniz. Bilgi vermeyen medyumlardan şüphe etmelisiniz. Sizin durumunuzu en iyi özümseyen ve kendini sizlerin yerine koyabilen insanlarla çalışınız. Aksi durumda materyalist hocalar sizleri mağdur edebilirler. Bağlama büyüsü yaptırırken tüm detayları istemekten çekinmeyin. Çünkü bağlama büyüsü yapan medyum tüm ayrıntıları baştan-sona sizlere bilgi olarak vermek durumundadır.

Bağlama Büyüsünde Malzemeler

Bu işlemde en çok dikkat çekeni kısım ise tedarik edilmesi gereken malzemelerdir. Bunlar oldukça kişisel olacak eşyalarda olabilir. Sizlerin bulmak durumunda olduğunuz eşyalar nispeten kolaydır. Turan hoca bağlama büyülerinde kullandığı gerçekten çok zor tedarik edilen malzemeler için çalışma alanında özel bir alan oluşturmuştur. Ziyaret ettiğiniz zaman bu bölümü zaten görebilirsiniz. Bağlama büyüsü kolay bir işlem değildir. Bu yüzden de herkes üstesinden gelemez. Bu yükün altına girmek için iyi bir istişare gerekir. İnternet ortamında gerçekten ipe sapa gelmez çok sayıda yanlış bilgi bulunmaktadır. Bazen bir adet fotoğraf ve bir A4 kağıt ile sevdiğinizi bağlayabileceğiniz yazıyor. Gerçekten trajikomik hadiselerdir bunlar. Bu gibi insanlardan uzak durunuz. Büyüler çocuk oyuncakları değildir!

 • Bağlama büyüsü hakkında pek çok öğretici filmlerde bulunuyor. Ancak bu filmlerin için eğer ki meraklı biri iseniz Siccin filmini sizler için önermek istiyoruz. Tam anlamıyla nasıl bir ritüelin gerçekleştiği ilgili filmde özellikle resmedilmiştir. Bahse konu uygulamaların ne denli ciddi eylemler olduğunu bu filmden referans alarak da gözlemleyebilirsiniz.

Bağlama büyüsünün nedenleri herkese göre farklılık gösterebilir. Her insanın kendine göre mazeretleri ve talepleri elbette ki vardır. Bu konuda yardım alan ve etkilerinin çok farklı yerlere ulaşabildiğinden haberdar büyük bir topluluk da mevcuttur. Yüzyıllardır uygulanan bir çalışmadır. Ayrıca Hüddamları emir altına alabilen ya da onların kanına girerek kandırabilen tüm ilim adamları Harut ve Marut’un insanlara bu işlemleri öğrettiği günlerden beri bağlama büyülerini yapabilmektedirler. Bugüne kadar bu ilmin bize sunduğu en kesin işlemlerden biri olan bağlama büyüsü sayesinde nice ailelerin kurtulduğu, nice eşlerin evlerine döndüğü ve ailesine sahip çıktığı defalarca gözlemlenmiştir. Özellikle bu ailelerin çocukları gelecekte mağdur olmaktan kurtulmuştur. Ancak rahmani yönüyle ele alındığında bağlama ritüelleri gerçekten insanlara çok faydalı sonuçlar verir. Yeter ki her işlemde olduğu gibi koşullara birebir riayet konusunda hassasiyet sahibi olunsun.

Baglama-buyusu-hakkinda-Turan-hoca-bilgi-veriyor
Baglama-buyusu-hakkinda-Turan-hoca-bilgi-veriyor
 • Gerçekten durumunuzun bir bağlama büyüsü yapılması ile düzelecek olup olmadığına Turan hocamız istek halinde detaylı olarak bakacaktır. Bu işlemin nedenleri ne olursa olsun herkese uygulanamayacak olduğunu da bilmeniz gerekir. Bağlama büyüsü uygulanacak kişinin öncelikle yıldız name ve su bakımları yapılacaktır. Bu kişide olası bir koruma tılsımı, çocukken yapılmış bir koruyucu muska olabilir. Ayrıca çok farklı enerji uyuşmazlıkları da bu bakımlarda ortaya çıkabilir. Detaylı bir şekilde incelemek gerekmektedir. İşlemin tutmayacağına dair bir şüphe oluşursa bunu ilgili kişiye en açık dille aktarmak gerekir. İnsanların zamanlarını boşa harcamamak gerekir. Ayrıca zamandan ziyade her işlemde büyük bir umut beslenir. Bunu da boş yere kimseye yaşatmak doğru olmaz. Bağlama büyüleri çok sayıdadır. Bunu sizler için sayfamızda bağlama büyüsü kategorisi altında topladık. Tek bir işlem gibi algılanır ancak bu doğru değildir. Uygulamada son derece farklılıklar barındırır. istediğinize karar verdikten sonra hayata geçmek üzere tasarlanmalıdır. Bu sonuç detaylı bir görüşme neticesinde gerçekleşebilir.

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bağlama büyüsü işleminde öncelikle uygun ortamın yaratılması gerektiğini belirttik. İşlemin yapılma şekli farklılıklar içermektedir. Bu farklar genellikle kullanılan malzemelerin değişkenliğinden ileri gelir. Bu büyüyü yapabilen her hoca kendi profesyonelliğini geliştirmiştir. Bu yüzden nasıl yapılır sorusu biraz kişiye göre değişmektedir. Ancak genel olarak gizli yapıldığını ve medyumların seçtiği yerlerde yapıldığını bilmek gerekir. Ayrıca çok spesifik malzemelerden ve cinlerden yardım alınabilir. Bu malzemeler bazen kurbağa kanına, mefta bacağına, saç kılına, fotoğraflara bazen de domuz bağırsaklarına kadar detaylı olabilmektedir. Evet, kafamızda canlandırması oldukça kötü ayrıca iğrenç bulduğunuz durumlar olabilir. Burada yeri gelmişken hemen söylemekte fayda var ki bizlere iğrenç gelen birçok şey cinler için çok kıymetli olabilir. Tuvalet ve banyoları yaşam alanları olarak seçmelerinden bunu biraz olsun anlama şansınız olabilir.

Gelelim bağlama büyüsünde geçmesi gereken zamanlara… Bu genel olarak 21 güne kadar uzayabilen bir süreçtir. Ancak 10 gün içinde etkiler görüneceğinden sizler 10 gün olarak düşünebilirsiniz. Geriye kalan günler işlemleri kuvvetlendirmek için medyum hocanın kendi başına çalışacağı günlerdir. Bu süre bazen 41 günü bulabilir. Ancak etkilerin görülme süresi yine değişmez. İşlem oldukça kişisel geliştiği için tam süreleri verebilmek ancak hedef kişinin belirlenmesinden sonra mümkün olabilir. Burada bahsettiğimi zamanlar maksimum aralıklardır.

Genel anlamda Turan hoca bağlama büyüsü işlemi sırasında sizlere daha kısa sürelerde cevap vermeye çalışmaktadır. Zira bu işlemde beklemek kişi için oldukça zordur. Kendisi bu konuyu oldukça iyi bilmektedir. Ama yine de her zaman maksimum sürelerin hesaplanması bu ilmin temel prensibidir. Sonuçta hesapta olmayan pek çok engelin çıkabildiği de unutmamakta fayda var. Ayrıca tamamen soyut mefhumlardan bahsettiğimizi unutmamalıyız. Bu soyutluğa sahip varlıkları ve işlemleri kontrol altına alıp reel hale getirmek elbette bir kuluçka süresine sahip olmayı gerektiriyor.

Özellikle internet ortamında ne yazık ki insanların bu ilmi çok küçümsediğini görüyoruz. Ayrıca şarlatanları tutunma dalı haline gelmesi de cabası…Bağlama büyüsü ile ilgili iddia edilenlerse tamamen fiyasko. Siz siz olun bu eyyamcı tiplerden uzak durun. Gerçekten sizlerin aklıyla alay etmekten başka bir anlama gelmiyor. Hiç bir ilim bu kadar hafife alınamaz.. Neredeyse tek gecede dünyayı değiştireceğini söyleyen insanlarla dolmuş taşmış durumda ortalık…

Turan hoca bağlama büyüsü konusunda ilmini aktariyor

Detaylı araştırma yapmak bu konuda çok önemlidir. Bunun için de kriterlerin başında, yüz yüze gelmek gelir. Bir çok medyum sizlerle yüz yüze gelmekten kaçınmaktadır. Ayrıca ruhsat sahibi olunması ve tamamen hümanist davranılması şarttır. Hiç bir ilim adamının paraya ihtiyacı olmaz. Bu yüzden para en son konuşulacak bir araç halinde kalmalıdır. Bu hassas dengeleri gözeterek seçimlerinizi değerlendirirseniz menfaatinize sonuçlar alabileceğinizden emin olabilirsiniz.  Aksi durum ne yazık ki hüsran olacaktır. En acısı da kırılan onca umut ve beklenti…Bağlama büyüsü ile ilgili bilgi aktarımımıza dönecek olursak…

Bağlama işlemlerinde medyum Turan hoca yapılacak olan çalışmanın zorluk derecesine göre sizler için koşullar belirlemektedir. Durumunuzun ne kadar vahim olduğu hangi çalışmaların ardarda eklenebileceği ne kadar zor durumların düzeltilmesi gerektiği gibi kavramlar çalışmanın nasıl yapılacağı konusunda bizlere bilgiler verecektir. Tabi ki bu bilgilere sizler de eş zamanlı olarak sahip olabilecek ve sürekli irtibat halinde olacaksınız. Bundan da kaçınmamak gerekiyor. Yani her zaman günlük olarak bilgi aktarımı etkili bağlama büyüsü işlemlerinin olmazsa olmazıdır. Turan hocamız bu konuda gerçekten çok iyi niyetli davranmak bazen günde iki kez iletişime geçmektedir. Sizler yaptırdığınız işlem ile ilgili her zaman bilgi alma özgürlüğüne sahipsiniz. Bu yüzden aramaktan da detay sormaktan da kimseye karşı çekinmeyin.

Bağlama Büyüsü Hakkinda bilinmeyenler
 • Bağlama büyüsü işlemi için kişinin anne adı, baba adı, yaşı, fotoğrafı ve özel durumlar söz konusu ise şahsi eşyalarından da bir parça gerekebilir. Bu işlemin sonucunda oluşacak olan bağlama büyüsü muskası ya da diğer bir adıyla bağlama büyüsü vefki sizlere Turan hoca tarafından yazılacak ve bu süreç ilk bir haftayı kapsayacaktır.
 • Etkinin başlayacağı 10. güne kadar olan bölümde ise yani kalan 3 günlük dilimde sizler söylenen ritüelleri yerine getirmek durumundasınız. Bunlar genelde bağlama dualarının okunması, niyetlerin belirlenmesi, ilgili varlıkların yönlendirilmesi gibi uygulamalardır. Ancak korkmayın, medyum Turan hoca sizlere işlemin her aşamasında yardımcı olmaktadır.
 • Elimize geçecek olan saydığımız eşyaların özel olduğundan emin olmalısınız. Fotoğrafın başka birine ait olması ya da kişinin eşyası sanılan bir şeyin başkasına ait olması gibi durumlar geri dönülmez kötü sonuçlar doğuracaktır. Bu yüzden karar verdikten sonraki hamleler hatasız olarak düzenlenmelidir. Size düşen tüm eylemleri kusursuz olarak yaptığınızdan emin olmalısınız. Hem kendinizi hem de medyum kişiyi töhmet altında bırakmamak gerekir. Bu yüzden kim için bu işlem yapılacaksa öncelikle her şeyden emin olunmalı ve gerekli olan tüm malzemeler bir özveri ve güven içinde toplanmalıdır. Bu konuda itina göstermek şarttır. Zaten işlem başlarken birkaç günlük hazırlık sürecine ihtiyaç duyulmaktadır. Bu süreçte tedarikler yapılacaktır.

Bağlama işlemlerinde herkese aynı uygulamalar yapılmaz. Bunu yazımızın başında da belirtmiştik. Sonuç olarak kişisel bir işlem olarak algılanmalıdır. Birkaç öne çıkan detaydan bahsetmek gerekirse bağlama büyüsü yapmadan önce kesin olarak resim, anne adı, baba adı ve bir takım temel bilgiler içeren bir bülten oluşturulmalıdır. Hedef alınacak kişi kim ise hakkında toplanacak tüm bilgiler toplanmalıdır. Bu konuda zaten Turan hoca zaman zaman remil tahtası da kullanmaktadır. Bu bir bakım aracıdır. Remi olarak da bilinir. Eski dilde kum anlamına gelir. Bu tahta aracılığıyla yıldız name bakımlarına yön verebilir. Remil tahtasında bahsedilen kehanetlerin her zaman doğru çıktığını bilmelisiniz. Remil tahtası bağlama büyüsünde sadece Turan hoca gibi eski hocalar tarafından kullanılır. Daha önce bu konuyu duymamış olabilirsiniz. Remil bakımları İsrailoğulları peygamberi olan Hz. Danyal tarafından bir kehanette bulunabilmek adına insanlara öğretilmiştir. Bu konuyu da yine farklı bir makalemizde sizler için özel olarak açıklayacağız. Bağlama büyüsü konusu öylesine derin ki her zaman farklı bir konuya uzanabiliyoruz. 

Bağlama Büyüsünde Etkiler Nasıl Olur?

Bağlama işlemlerinde etkiler her zaman aynı olmaz. Bazen ilk dört-beş gün içerisinde etki görülebilir. Ancak görülen etkiler işlemin bittiği anlamına gelmez. Daha önce söylediğimiz gibi 21 güne kadar hocanın denetiminde olacaktır. Ayrıca bir diğer özel bilgi de bazen son güne kadar bu etki görülmeyecek olmasıdır. Ender de olsa 21.güne kadar direnen işlemler görülmektedir.

Sabır burada çok önemlidir. Bu süreçte sabırlı olmak şarttır. Turan hoca yaşanacak olan bu günlerde her zaman psikolojik destek vermektedir. Çoğu zaman misafirlerine bu konuda verdiği destekler neticesinde bile aranan biri olmuştur. Uzun süre boyunca yaşam koçluğu eğitimlerini de almış olduğunu sizlere belirtmek isteriz. Bu yüzden en büyük desteği kendisinden göreceğinize emin olabilirsiniz. Bu durumlar neticede insanların korktukları durumlardır. Hiç kimse günün her saati bu ilimlerle ilgili değil elbette. Bu yüzden sizleri en iyi anlayacak hocaya denk gelmenizi temenni ediyor ve Turan hocamızı tavsiye ediyoruz.

Bağlama büyüsü etkileri elbette çok büyük etkiler olarak önümüze çıkacaktır. Bu bazen aklınızın alamayacağı kadar ileri uçlara gidebilir. Birçok insan ailesinin kurtulmasından sonra bu ileri etkileri görmüştür. Hatta pek çok insan hayatının en ilginç deneyimi olduğunu da söylemiştir. Bağlama büyüsü rahmani olarak uygulandığında tesirler gerçekten hayat kurtarıcı olabilmektedir. Yine de sıra dışı bir uygulama olduğu için iki kez düşünmekte fayda vardır.

Genel olarak evli eşlerin mecbur kaldığı bir durum olarak karşımıza çıkıyor. Bazen de çaresiz bir aşkın içine düşmüş kişiler… Bazense ayrılmış sevgililerin aralarındaki aşkları tekrardan canlandırmayı talep ettiği bir uygulamadır. Elbette bu durumların her biri insanlar için yüzyıllardır uygulanmaktadır. Bağlama büyüsü detayları sayfalara sığabilecek türden bir durum değildir.

Bu büyüye maruz kalan kişin üzerindeki etkileri mümkün mertebe belirli bir şablon içinde tutmak gerekir. İşleme maruz kalan insan bazen hesapta olmayan hamleler yapabilir. Neticede bu işlemin etkisi kişide çok derin psikolojik etkiler yapacaktır. Ayrıca kişi için çok zorlu bir süreç olacaktır. Ancak kuluçka süresi tamamlanana kadar bu insana telkinler doğrultusunda yaklaşmak ve Turan hocanın talimatları doğrultusunda yardımcı olmak yine sizlerin sorumluluğunda olacaktır.

Bağlama Büyüsü Sonuçları

Bağlama büyüsü sonucunda insanların gözlerine inanamayacağı olaylar ortaya çıkacaktır. Bu etkiler gerçekten mistik ilmin ve havas ilminin ne kadar yüce makamlar olduğunu sizlere net bir şekilde gösterecektir. Bağlama büyüsü sonuçları denince en imkansız görünen durumların bile gerçekleşebildiğini söyleyebiliriz. Bir insanın sevdiği kişiye kavuşmasındaki sevinç her şeyden daha makbuldur. Mutluluk her insanın hak ettiği bir duygudur. Bağlama büyüsü hakkında merak ettiklerinizi hocamıza dilediğiniz vakit sorabilirsiniz.

“Bağlama Büyüsü” için 42 yorum

 1. Hocam gerçekten etki ediyor mu ben çok zor durumdayım. Sizin şöhretinizi çok duydum hocam. Benim bir arkadaşım sizin yanınıza gelmiş bana bir sürü şey anlattı. Gerçekten de çok etkilendim. Benim de eşimle sorunlarım var. Bana yardımcı olur musunuz hocam…

 2. bağlama büyüsü denince Turan hocadan başkasıyla çalışmamanızı öneririm kendisi bu sektörün en iyi ilim adamıdır. Bana sağ olsun 2 farklı olayda yardımcı oldu. Hakkını ödeyemem. Sağ olun var olun hocam…

  1. Sağ ol Celal Bey her zaman insanlar için uğraşıyoruz. Biliyorsun. Faydalı olabildiysek ne ala! Allah’a emanet ol görüşmek üzere…

 3. Turan hocam ile ilgili isteyen herkese referans olurum. Kendisi yuvamı yıkılmaktan 10 gün içinde kurtardı. Biraz tereddüt içinde başlamış olsam da sonradan tam anlamıyla güvenimi kazandı. Hiç kuşkusuz kendisi ile çalışabilirsiniz…

 4. bağlama büyüsü bugün 10. Gün etkiler süper. Hocam sizi karşıma Allah çıkarttı. İyi ki varsınız, en kısa zamanda sonuçlanınca bu işlem bir de şu koruma tılsımını da yapalım hocam. Ben bir daha bozulmasını göze alamam evliliğimin, yardımcı olun her zaman bana… çok ama çok teşekkür ederim

 5. Bu işlemde Turan hocamın üzerine hoca tanımam. Eğer böyle bir derdiniz var ise en kısa zamanda kendisi ile irtibata geçin, dertlere derman olan insanüstü güçlere sahip bir insandır. Başta bende inanmamıştım, fakat tanışıp görüşünce hele bir de benim imkansız bir işimi başarınca önünde saygı ile eğildim hocamın… İyi ki varsınız hocam…

 6. Turan hocam 14 gün sürse de sonunda diyorum. Ben biraz aceleci davranıp zaman zaman sizi gerdim ama şimdi herkesin huzurunda saygıyla eğiliyorum hocam. İyi ki varsınız O’nsuz olamazdım bunu biliyordunuz, ve işimi hallettiniz ya o kadar memnun oldum ki…Sağ olun var olun…

  1. Evet Sabri Bey sonunda siz de bende kurtulduk. Allah’ın izniyle her şey istediğin gibi olsun bundan sonra…

 7. Bağlama büyüsü yaptırmayı düşünenlere sesleniyorum Turan hocadan daha iyi biri yok. Tam 8 kez kandırılmış biri olarak en son Turan hoca sayesinde sevdiğim insana kavuştum. Bu süreç öyle zordu ki anlatamam. Bir arkadaşım vesile olmuştu iyi ki de oldu…Turan hocadan destek alın isteyen herkes için referans olabilirim…

 8. Turan hocam bağlama büyüsü uzmanıdır. Kendisi 21 gün dedi, gerçekten 21. Gün hayatım değişti, size bende kefil olurum. Ayrıca son derece ilgili bir insandır, bir de diğer insanlar gibi paracı değildir. Ben kaç tane insana hoca dediysem hep kandırıldım.Turan hocanın yeri apayrıdır.

 9. Bağlama büyüsü yaptırmak isteyenler için Turan hocayı bende öneriyorum. Kendisi çok ilgili ve dürüst bir insan. Ayrıca düzgün Türkçesi ve bir o kadar düzgün Arapçası ile bana çok yardımcı oldu. Özellikle gurbetçi arkadaşlara tavsiyemdir. Dubai’den selamlar

 10. Turan hoca ile birkaç kez rahmani işlemler için görüştüm. Bir kez eşim ile ilgili bir kez de bir arkadaşım ile ilgili işlemler yaptırdım. Son derece iyi sonuçlar aldım. Ayrıca iyi de bir dostluk kurdum kendisiyle… Son derece insancıl ve iyi bir insan… Eğer bu şekilde dertleriniz varsa ve çare arıyorsanız tereddüt etmeden kendisi ile görüşebilirsiniz…

 11. Sonunda arzuladığım herşey gerçek oldu 14 gün dediniz tam 14.gün hocam. Sağ olun var olun, daha önce 3 kez kandırılmıştım. İyi ki sonunda size rastladım hocam …

 12. Turan hocam ile işlemin sonuna geldik, şükür herşey istediğim gibi kocam evine döndü ve bana ve çocuğuna sahip çıkıyor. Gurbet elde hocam sayesinde yeniden hayata döndüm. Sağ olun var olun hocam…

  1. Sen mutlu olmayı hakeden bir insansın. Aslında herkes hak eder ancak sen çok çaba gösterdin diyelim. Allah’a emanet ol.

 13. Turan hocam ben Amerika’dan Tülay… Geçen haftaki işlemin etkileri biraz biraz görünüyor. Ben size yürekten inanıyorum. Zaten şahsen de tanıyorum, Turan hocamı bulduysanız farklı medyumlara ihtiyacınız yok arkadaşlar hele ki kendisi size zaman ayıracağını söylediyse şanslısınız demektir. Hocam size katkım olsun diye bu yorumu yapmak istedim . Zaten herkes memnun maşallah sübhanallah

 14. Bu işlemleri 10 gün içinde sadece siz yoluna koyabilirdiniz öyle de oldu hocam. İyi ki sizi tanımışız ailecek minnettarız. Çocukların hayatları kurtuldu vallahi. Onca sahte insana güvenmekle ne kadar zaman kaybetmişiz…

 15. Hocam 7 gün içindeyiz sanırım biraz kıpırtılar oluyor gibi. Mesaj geldi sabah eski eşimden. Öyle mutlu oldum ki 1 hafta daha nasıl geçecek bakalım çok sabırsızlanıyorum Turan hocam sağ olun var olun.

 16. Selamün aleyküm bende bağlama işlemi yaptırdım ve bekliyorum daha ilk gunden etkisini göstermeye başladı beni arayıp özlediğini söyledi işlemin sonucunu tekrar paylaşacağım kesinlikle turan hocam bu işin uzmanı Allah razı olsun hocam bizi eşimle baristirdiniz internet sitesinden şarlatanlara inanmayın

 17. Hocam.. büyü etkisini okumalara başlayınca mi yoksa 21 gün sonunda hocanın işlemeleri bitip beklemeye başlıyacagiz dedigindemi başlıyor..süreç o zamanmi işliyor.. teşekkürler

  1. Bu göreceli ve kişiye göre değişkenlik gösterebilen bir süreç. Mühim olan başarı ile sonuçlanması.

 18. Hocam 13. Gün yarın işlem bitiyor. Ben tüm etkileri sayenizde gördüm artık evlilik yoluna gireceğiz inşallah.

  1. Ben sana telefon ile bilgiler yazacağım. Ben bir şey demeden sakın hareket etme Hayrettin. Bekle lütfen. Allah’a emanet ol.

 19. Hocam 7 hün dediniz ve ben tek kelime ile helal olsun diyorum. Sayenizde hayata döndüm. Beni ve sevdiklerimi bu kadar önemseyip işimi hallettiğiniz için teşekkür ederim. İlk baştaki önyargılarım için çok özür diliyorum sizden.

 20. Hocam en dertli olduğum zamanlarda yanımda olduğunuz için çok teşekkür ederim. Yeri geldi saatlerce konuştuk, ama kader işte. Hayatta her şey istediğimiz gibi olmuyor malesef. Yine de çok teşekkür ederim olmazdı zaten ama işte denedik hocam. Zaman ayırdığınız için çok teşekkür ederim.

  1. Senin durumunun imkanı yok Zarure biliyorsun. Bu kadar olurdu bu kadar oldu. Allah’a emanet ol.

 21. Hocam 15 günlük bir sıkıntılı sürecim var. Metinizi çok duydum bana da yardım edin. Ciğerim yanıyor beni siz kurtarabilirsiniz…

 22. Bağlama büyüsünde turan hocama güvenebilirsiniz. Ben 4 kez farklı ortamlarda ve farklı kişiler için çalışma yaptım. Sağ olsun hiç yarı yolda bırakmadı. Yalnızca bir tane işlem tutmadı sanırım o da benimle ilgiliydi. Ben hocama kefil olurum isteyenlere. Kendisi çok insan ve ilim sahibi bir hocadır.

 23. Hocam, bir yıllık ilişkim ilişkinin ilk ayında yaptığım bir hatanın ortaya çıkmasından dolayı 2 ay önce bitti. Çok seviyorum ve ilişkimiz devam etsin evlenelim istiyorum. hatamdan dolayı çok pişmanım ancak beni affetmiyor. Bana geri dönsün istiyorum içindeki öfke gitsin istiyorum. Bana yardımcı olabilir misiniz

  1. Hilal Hanım bu hata tam olarak nedir bana özelden yazar mısınız lütfen… Ona göre duruma bakarız inşallah…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir