Bağlama Büyüsü Neden Tutmaz

Bağlama Büyüsü Neden Tutmaz

Aslında çok büyük umutlarla ve iyi niyetlerle yaptırılan bağlama büyüsü işlemleri zaman zaman istenilen sonucu vermeyebiliyor. Bu durum bazen küçük etkiler gösterip tatmin etmemekten tutun da bazen de hiç tesir etmeyerek hayal kırıklıkları yaratıyor. Bağlama büyüsü neden tutmaz, bağlama büyüsü kimlere tutmaz gibi çok sayıda soru alınca sizler için bu makaleyi oluşturmak istedik. Aslında gerekli donanıma sahip medyumların genel anlamda sonuç aldıkları bu havas çalışmasında bazı kriterler bizlere istenen sonucu alamamak adına engel teşkil edebilmektedir.

Bu makalemizde sizlere bu durumun ne gibi handikapları olduğunu hangi durumlarda yapılan büyülerin etkilerini tam olarak istediğimiz gibi alamayabildiğimizi belirtmek istedik. Bakalım bağlama büyüsünde hangi ayrıntıları atlıyor ve neden istediğimiz sonuçları alamıyoruz…

bağlama büyüsü tutmama sebepleri
 1. Bağlama büyüleri ve diğer tüm kadim büyüler konusunda bilgi sahibi bir ailenin bireyi olan kişiye büyük olasılıkla kendisi çok gençken onu koruyacak bir takım hamleler yapılmıştır. Bu durum genellikle cevşen yazılması ve koruyucu tılsımların hazırlanıp kişiye içirilmesi şeklinde görülebilir. Şayet böyle bir durum varsa bağlama büyüsü tutmaz!
 2. Bazen de kişi ailesinden bu gücü alamasa bile kendi çabalarıyla kendisi için bir koruma hazırlatmış ve bu etkiyi üzerinde taşıyarak her daim kendini güvenli bir yaşamın içine almış olabilir. Genelde inançlı insanların büyüden etkilenme ihtimalleri diğer kişilere göre çok daha düşüktür.
 3. Bazen de genelde Anadolu’da kişilere boylama muskaları yazıldığını görebilirsiniz. Bu da büyünün tüm yıkıcı ve bağlayıcı etkisini terse çeviren ve yapan kişiye doğru iten etkiler yaratmak anlamına gelir. Bu durum daha da tehlikeli ve bağlama büyüsü yapan kişiye ekstra yükler getiren durumları yaratan bir işlemdir.
 4. İbadetlerini sektirmeden yerine getiren insanlara bağlama büyüsü tutmaz diyebiliriz. Bu biraz daha kesin bir ifade olsa da büyük oranda diyebiliriz. Zira her dinde büyülere karşı insanları koruyan ayetler ve dualar vardır. Bu yüzden de insanlar kendilerini koruma altında tutarak etkilenme gibi bir hale girmezler.

Aslında buna benzer çok sayıda durum kimlere bağlama büyüsü tutmayacağı konusunda bizlere detaylı bilgiler vermektedir. Ancak bilinmesi gereken ana ve temel noktalar vardır. Bunların başında belirttiğimiz maddelerin dışındaki insanları hedef almak gelir. İkinci sırada ise seçtiğiniz medyum kişinin gerçekten sizlere karşı sorumlu hissetmesi ve bu durumları işin başında tespit edebilmesi lazım gelir. Aksi durumda boşuna umutlar verilmekte ve bir şekilde insanların hayal kırıklıklarıyla sonuçlanan bağlama büyüleri meydana getirilmeye çalışılmaktadır.

Her işlem tutar diyen, bir şekilde bunu vaat edip çeşitli sloganlarla özellikle internet ortamında sizlere hayal satan insanlardan uzak durmanız gerektiğini hemen her yazımızda belirmeye çalışıyoruz. Çocuk oyuncağı muamelesi gören bir takım yazıları görünce bu işlemlerin ne denli ciddi ve gayri ihtiyari olarak hayata geçemeyecek kadar çok şeye muktedir uygulamalar olduğunu her fırsatta hatırlatıyoruz. Bu yüzden çok temkinli olmalı ve bir kişi ile böyle bir işlem düşünüyorsanız öncelikle çok iyi araştırma yapmak durumundasınız.

bağlama büyüsü tutmama nedenleri

Bağlama Büyüsü tutmadığında insanların tepkileri haklı oldukları gibi sert de olabiliyor. Bu zaman da kişi ile işlemi yapan insan hakkında bir uyumsuzluk ve anlaşmazlık doğuyor. Bu sebepten pek çok şeyin baştan konuşulması gerekir. Rabıta bakımları ve duru-görü bakımları çok zaman medyumlara olası sonuçları gösterebilir. Ancak gayb’tan haber vermez. Bunların her biri birer ihtimal dahilinde düşünülmesi gereken durumlardır.

Sonuçların bu kesin olmaması durumunun nazarında olası korumaları da yine bu bakımlar aracılığı ile medyumlar görebilmektedir. Bazı bilgiler işlemin sonunda görebildiklerine dair yanıltıcı metinler içermektedir. Bu konuda hassas davranın ve bu ilmin bizlere sunduğu tüm detayları iyice öğrenin, öğrenin ki kandırılmaya müsait bir hale gelmeyin. Çünkü bakımlar neticesinde pek çok detaya erişebildiği gerçeği bilinen tüm büyü kitaplarında geçmektedir. Burada isimlerini tek tek verip insanlara hedef göstermek istemesek de ilgili kişiler zaten bu durumu bilmektedir. Bu kitaplarla kimler ilgilenirse sizler de o kişilerden yardım isteyin.

Bazen de çok nadir olarak gözlemlediğimiz bir durum var ki bu da kişiye aynı anda başka bir insanın büyü yaptırmaya çalışmasıdır. Bu işlemler çok az sıklıkta karşımıza çıkar ancak bazen bağlama büyüsünün tutmama sebebi yukarıda saydığımız detayların dışında bu şekilde farklı durumlar neticesinde de görülebilmektedir.

Bağlama büyüsü son derece etkili ve sonuçları sevindirici işlemlerin başında gelen bir başlıktır. İçinde çok sayıda işlem, ritüel ve uygulama mevcuttur. Bu yüzden doğru bir insan ile tasarlandığında hayallerine kavuşmanız adına bizlere bugüne kadar sayısız kez yardımcı olmuş bir metottur.

“Bağlama Büyüsü Neden Tutmaz” için 10 yorum

 1. Slm hocam sizinde belirttiginiz gibi madem eyer ön bakimda bir büyü tutmayacaksa insanlarin duygulariyla oynaniyor.yada maddi hesap yapiliyor.bende bu son sira baya ilgimi cekti ve her detayi okuyorum arti bilgi sahibi oluyorum.yorumlarda da sizi takip ediyorum hocam Gercekten herkes memnun ve baya aileler huzurlu sayenizde.insallah bende kisa zamanda sizin yardiminizla sonuc alirim insallah hocam bende evimde huzuru özledim. nezaman ariyorsam cevap aliyorum hocam
  size cok simdiden cok tesekkür ederim cok sglun.yardimlariniz icin.

  1. Evli olmasından ziyade farklı tespitler gerekir. Bir takım özel sorulara muhatap olmanız lazım gelecektir. Özel olarak ararsanız yardımcı olmaya çalışırım.

  1. Durumun detaylı analizini yapmamız gerekiyor. Ona göre hareket edebiliriz. Bir şeyler bilmeden bir şey söylemek zor tabi ki.

  1. Şimdi ikisi farklı işlemler oluyor. Böyle durumlarda bir işlemin içeriğini değiştirmek suretiyle bir şeyler planlanıyor. Detaylı ve bir o kadar da meşakkatli bir işlem. Bakım yaparsak anlayabiliriz sanıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir