Bağlama Büyüsü Fiyatları Nelerdir

En çok soru alınan konuların başında her birinizin de bildiği gibi gizli ilimler ile ilgili her konuda bir fiyat sorgusu yer alır. Bu sorguda kişiler ne hikmetse ya da nasıl alıştırıldılar ise önce fiyatını soruyorlar bir işlemin. Aslında burada bağlama büyüsü fiyatları hakkında bilgi vermek ne kadar yanlış ise kişilerin bu ilme bir ücretlendirme tarifesi varmış gibi yaklaşmaları da bir o kadar yanlıştır. Dışarıdan hiç bilgi sahibi olmayan ve bu konular üzerinde araştırma yapan insanların genel olarak merak ettikleri konuları internet üzerinden araştırıyorlar. Bir çok web sitesi var sizlerinde bildiği gibi… Genel olarak her birinde bağlama büyüsü ücretleri gibi başlıklar bulabiliyorsunuz. Evet şimdi aynı başlıklardan bir tane bizde attık ama burada amaç sizlere bir fiyat vermek değil bu fiyatların ne kadar yanlış olduğunu anlatmaktır.

Bağlama Büyüsü Ücretleri Hakkında Detaylar

Evet zor işlemlerin günlerce takipleri yapılıyor. Evet, medyum kişiler çok yoruluyor ve insanlar için adeta kendilerini paralıyorlar. Ama bu durumların hiçbirisi hiç birinin astronomik bir şekilde fiyatlandırılmasına ya da bilinçsizce insanlara sunulmasına vesile değildir. Sonuçta burada bir yardım ve iyilik söz konusudur. Eğer yapılan işlem rahmani bir işlem ise ve kişinin bir derdine derman niteliği taşıyor ise para en son konuşulması gereken hatta bazen konuşulmaması gereken küçük bir detaydır. Fakat günümüzde biliyoruz ki paraya tapan insan güruhları ortaya çıkmıştır. Bu nedenledir ki gün geçmiyor ki bir kişi bize yorumlarda çok para ödediğinden ve hatta kandırıldığından bahsetmesin. Aslında bir çok bilinçli okuyucu oluşturduk blog yazılarımızla… İnsanlar kiminle ve nasıl şartlarda çalışması gerektiğini artık biliyor. Elbette bu yazıda genel olarak bağlama büyüsü üzerinden bahis açtık ancak bu işlemler silsilesinde biliyorsunuz ki dünya kadar farklı ritüel var. Ancak bunların hiç biri birer gelir kapısı değil birer değerli ve gizli ilimdir. Öncelikle bu gerçek üzerinde anlaşılması gerekir.

Bağlama Büyüsü Ücretlendirilirken Nelere Dikkat Edilir

Anlattığımız gibi genelde astronomik olmamak ile birlikte bir miktar ücretlerin emek ve malzeme karşılığı sizlerden talep edildiğini biliyoruz. Bu taleplerin arkasında genel olarak bir liste vardır. Bu fiyatları belirleyen en temel detayları size sıralamak isterim.

  1. Bahse konu süre içerisinde (Medyum hocanın size işlem yaptığı süre) ne gibi malzemeler kullanıldığına bağlı olarak bir ücret karşınıza çıkabilir. Ancak bazen bu işlemleri işlemi talep eden kişi karşılar. O zaman tabi ki bir fiyatlandırma söz konusu olamaz.
  2. Bu süre zarfında eğer ki medyum hoca sizinle birlikte aynı evde kalıyorsa yani misafiriniz olmuş ise yapılan yeme-içme masrafları da size ait olur. Bu aslında nezaketen talep edilmez belki ama bu şekilde bir adabı vardır.
  3. Yapılan işin yoğunluk seviyesine ve günlük medyum hocanın çalışma saatlerine göre makul bir el emeği talep edilebilir. Bir de eğer ki belirtilen süre dolmadan önce bu planlanan saatler artarsa yine ücrete eklenebilir.
  4. Bu süre zarfında ekstra malzeme ihtiyacı doğarsa yine kişi bilgilendirilir. Bazen ise çok az bir ihtimal olsa da işlemi tekrar etmek lazım gelebilir. Yine birlikte planlamak koşulu ile ücret bir miktar daha artış gösterebilir.
  5. Son olarak tekrar belirtmekte fayda görüyorum ki bağlama büyüsü fiyatları deyince asla ama asla astronomik rakamlar ortaya çıkamaz. Bu bir ticaret unsuru değildir. Bu işlemler için sizin bütçenizi etkileyecek ücretler talep eden kişilerden uzak durun lütfen.
  6. Bir de bağlama büyüsü kaç günde tutar sorusu ile doğru orantılı olarak fiyatlar değişebilir. Çünkü bir çok malzeme zamana doğrudan etki edebilecek tesirler taşır. Bunların planlaması ve size detaylı olarak aktarılmasından ve öncesinde TÜM BİLGİLERİ VE TÜM DETAYLARI size anlatmaktan medyum kişi sorumludur.
  • Bu rakamların dışına çıkılması doğru olmayacağı gibi insanı yoran ve sürekli materyalist bir tavır takınmak da çok itici olacaktır. Bizlerin ve Turan hocanın her zaman savunduğu insancıl yaklaşım gereği gerek olmadıkça zaten bu işlerden para talep edilmemelidir. Ama günümüz kapitalist dünyasında bir miktar harcamalar yapmak artık adetten sayılabiliyor.
Bağlama Büyüsü Ücretleri Tüm Detaylarıyla

Bu gibi konular hakkında derin ve detaylı bilgileri araştırıyorsanız sitemizin soru- cevap bölümünden binlerce farklı yorum okuyabilirsiniz. Ayrıca bu ve benzeri konular üzerinde başarılı ya da başarısız deneyimler yaşamış insanların süreç hakkındaki tüm anlatımlarına da rastlayabilirsiniz. Bağlama büyüsü söz konusu olduğunda en ince ayrıntılara kadar ulaşabileceğiniz bir yazı olarak aşağıda vereceğimiz link üzerinden de genel bir anlatıma ulaşabilirsiniz.

Sağdaki Başlığa Tıklayabilirsiniz → →⇒ Bağlama Büyüsü Tüm Başlıklarıyla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir