Bağlama Büyüsü Belirtileri Nelerdir

Bağlama Büyüsü Belirtileri Nelerdir

Aslında bu konu ile ilgili çok geniş çaplı ve bir o kadar da derin bilgiler barındıran uzun bir makaleyi sizlerle daha önce paylaşmıştık. Orada bağlama büyüsü belirtileri hakkında geniş bir bilgiye herkesi eriştirdik ancak yine de bazı konularla ilgili anlaşılamayan yerler olduğunu ve bu belirtilerin tam olarak hangi koşullarda görüldüğü ile ilgili çok soru aldık. Ben de sizlere bu yazımızda büyü belirtilerinin oluşması, bu belirtilerden en kısa sürede nasıl kurtulabilirsiniz ve hangi koşullarda bağlama büyüsünde başarısız olunur gibi birtakım özel bilgiler aktaracağım.

Bağlama büyüsünde en büyük belirti bilinenin aksine bir insana yönlenmek değildir. Başta belirtiler kim için bir bağlama işlemi uygulandıysa o kişiye doğru bir meyil görülmez. Bu işlemin son perdesi olarak aktarılır. Bağlama büyüsü yapılan kişinin öncelikle halet-i ruhiyesinde çok ciddi değişiklikler görülür. Bunlar çok farklı ve özel etkiler olarak planlanır. Zaten bayan ya da erkek oluşu, yaşı, karakteri ve ne için bir bağlama işlemi yapıldığı bu farkların en temel değişkenleridir. Bu çalışmayı herhangi bir zamanda herhangi bir kişiye karşı uygulayamazsınız. Bir takım özel bakımlardan geçilmesi, uygunluğun tespiti ve sonrasında da hummalı bir çalışmanın yapılması gerekmektedir. Lakin günümüzde çok sıradan insanların bile artık bu işlemi çok rahatlıkla yapabildiklerini iddia ettiklerini ve her nasılsa bu işlemin sadece bir eylemmiş gibi anlatılması da oldukça tuhaf gelişmelerden sayılabilir.

Bağlama büyüsü denince sizlere daha önceki yazılarımızda da anlatmıştım son derece farklı etkiler ve malzemeler kullanılan belki bin tane ritüel vardır. Bunların her birinde amaç belirlenmesi ve belirli bir kuluçka dönemi seçilmesi çok önemlidir. Bir çok farklı uygulama yine farklı isimlerle anılabilir. Sitemizde zaten bağlama büyüsü kategorisi altında ne gibi işlemlerin anlatıldığına bakacak olursanız daha net anlaşılacağını görürsünüz. Yani bir sabun büyüsü ya da bir nohut büyüsü de bağlama işlemi olarak değerlendirilebilir. Bu yüzden görünen etkide bir takım rabıta bakımları bizlere işlemin amacını gösterecektir. Bunun içinse kifayetli bir zaman zarfının medyum hoca tarafından sizin için harcanması ve gerçekten ne tür bir büyü ile karşı karşıya olduğunuzun görülmesi gerekir.

Bağlama büyüsünün en bilinen belirtilerini sıralamak gerekirse:

  1. Öncelikle neşeli bir insansa bu neşe yerini hüzne ve karamsarlığa süratli bir şekilde bırakacaktır.
  2. İlgi duyduğu şeyler değişecek ve aile ortamından uzaklaşmak için her türlü yalana başvurabilecektir.
  3. Dürüstlüğünden emin olduğunuz insanların bile yalan ile tanışmaya başlaması anlamına gelecektir.
  4. Kafa karışıklığı kişilik bozulmasına ve bipolar bozukluklara ve obsesyona kadar uzanan karakter değişikleri görülebilir.
  5. Bağlama büyüsüne maruz kalmış birçok insanın bilinçsizce psikiyatri kliniklerinde tedavi edilmeye çalışıldığı tarafımızca her zaman bilinmektedir.
  6. Yoğun uyku sorunları ve ilaçların cevap vermediği kötüleşmeler.
  7. Karabasan ve Al karısı gibi kabus süreçlerinin sık yaşanması.
  8. Son olarak etkilerin kalıcı olması ve zaman geçtikçe iyileştirmenin daha da zor olacağı durumların yaşanacak olması.
  9. Çene kilitlenmesi ve sebepsiz sinir krizleri de bu büyünün görülmesi yüksek ihtimalli etkileridir.

Bağlama işlemleri zaman zaman bir aileyi kurtarmak üzerine kurulmuş olsa da çoğunlukla şeytani arzuların ve intikam nispetlerinin yanında uygulanmaktadır. Bunların için önlem almamış insanların başına gelecek detaylar çok yıkıcı ve geri dönülmesi zor olan durumlar olacaktır. Bu yüzden her türlü büyüden korunmak üzerine bir şüpheniz ya da endişeniz var ise bir yardım almalısınız. Bu işlemlerin şakaya gelmeyeceğini, kontrol çıkmaya çok müsait olduklarını ve günümüzde kötülüğün iyilikten daha önemli olarak seyrettiğini söyleyebiliriz.

Son yıllarda nişanlı,sözlü hatta evli eşler arasında bile bağlama büyüsü çok büyük bir gündem oluşturmaktadır. Hiç ummayacağınız insan tiplerinin büyülerle yakın temasları olmakta ve sizlere ciddi tehditler oluşturmaktadır. Bu yüzden yapılan bakımlarımızda gördüklerimiz çoğu zaman bizleri son derece şaşırtan detaylar olabilmektedir. Hiç tahmin etmeyeceğiniz insanların sizin ya da çevrenizdeki birileri için bu işlemleri uygulayabileceği ya da çok eski tarihte bile canını yaktığınız bir insanın günün birinde intikam için bu büyülerle size zarar vermeye çalışabileceği ihtimalini düşünmenizde yarar var.

Bağlama büyüsünün ruhani ve fizyolojik etkilerinin her biri insanda çok ciddi hasarlar bırakmaktadır. Bu yüzden şeytani işlemlere maruz kalmamak için en ufak bir sezginizde güvenilir bir medyumdan destek almanızda fayda vardır. Belirtiler konusunda her şey son derece kişiye özel görülecektir. Bu yüzden saydığımız tüm belirtilerin bazıları olabilir bazılar olmayabilir. Kesin olan bir şey Havas ilminin hiç bir yerinde söz konusu değildir.

Bağlama Büyüsünden Korunmak İçin Hoca

Arayışlarınız içinde güvenilir bir medyumdan fikir almak ya da danışmak gibi niyetler besliyorsanız bizi arayın. Randevulu sistem ile Turan hocamızla görüşebilir dertlerinize çözüm bulabilirsiniz. Bir çok belirti için olası sorularınızı da sitemiz üzerinden arzu ettiğiniz her an ulaştırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir