Bağırsak Büyüsü Nedir ve Nasıl Yapılır

Bağırsak Büyüsü Nedir ve Nasıl Yapılır

Bağırsak büyüsü aslında bağlama büyüsü olarak çok sık aralıklarla açıklamalarını yaptığımız işlemlerden yalnızca bir tanesidir. Bu işlem için ön hazırlık süreci ve şeytani bir düzenek kurmak gerektiğinden aslında hayra yorulacak olan işlemlerde pek kullanılmaz. Genel anlamda “imkansız aşk” olarak telaffuz edilen durumları yaratmak için ledün ilminde uzmanlaşmış kimseler tarafından tercih edilir. Bu durum işlemi talep eden kişinin de tam desteği ile sonuçlanabilir. Tabi ki böyle uygulamalar yapmadan önce gerçekten ne anlama geldiğini ve asla geri dönmenin mümkün olamayacağını da bilmek gerekir.

Bağlama ritüelleri adı altında yüzlerce yazı ve tanıtım bulabilirsiniz. Ancak bu işlem her zaman belirttiğimiz gibi büyük bir başlık gibi düşünülünce bu yazıda da belirttiğimiz gibi örneğin bir bağırsak büyüsü bu başlık altında yalnızca bir kalem uygulama anlamına gelir. Bunun gibi şeytani ve rahmani olarak ayrım yapabileceğiniz bir çok farklı işlem de zaten mevcuttur. Bu gibi uygulamaların kendi aralarından en büyük farklarından bahsetmek gerekirse birincisi işlem süresi ikincisi ise cinlerden yardım alınmasıdır. Bir çok insan aile bütünlüğünü korumak adına bu gibi eylemler talep etse de bazı insanlar tamamen günaha girmek adına uygularlar. Bir intikam hırsı, para hırsı, ego hırsı gibi çok çeşitli ve insan nefsinin yakından ilgilendiği kavramlar, şeytani bağlama büyüsü işlemlerinin tercih edilmesi sürecinde büyük bir rol oynar.

Keza bağırsak büyüsü yaparak da birini aşık etmek tam olarak bu noktaya isabet eder. Aslında size karşı hiç bir şey hissetmeyen birinin tüm akli melekelerini kontrol altında almak adına yapılacak olup gerçekten kişinin çok tehlikeli durumlara düşmesine de sebebiyet verebilir. Bu bağlamda da Turan hoca tarafından önerilmez. Ancak çok fazla soru gelmesi ve üzerine bu bilgilendirici makaleyi sizlere aktarmak istedik. Ne hikmetse insanlar şeytani uygulamaları daha fazla merak etmekte ve tüm ayrıntılarını sürekli olarak sormaktadır.

Bağırsak Büyüsü Nasıl Yapılır

Elbette bu konu ile ilgili tüm bilgileri aktarmak doğru olmaz. Zira bu büyünün tüm açılımını sizlerle paylaşmış olan sitelerinde doğruluk payı oldukça azdır. Bu gibi temel büyü işlemlerinin malzeme listesi ya da uygulama biçimi internet ortamında zaten yazılmamalıdır. Yalnızca yüzeysel verilere yer verilmelidir. Kısacası bağırsak büyüsünü nasıl yaparım diye düşünen bir bireyin kendisine bu işlemi yapamayacağını bu şekilde aktarmış olmak istemekteyiz.

Sizlere bir çok dua karışımları ya da 7 düğüm efendim 8 düğüm gibi tuhaf aktarımlar ile tarifler veriliyor. Bu bilgileri de ciddiye alıp insanlar gerçekten soruyorlar. Az evvel de belirttiğimiz gibi hiç bir büyü tarifini bu gibi halka açık alanlarda yayınlamak doğru değildir. Hele ki bu eylem bu kadar şeytani bir içerik oluşturacak ise…

Bağırsak Büyüsü Etkisi Nedir

Bir çok insan için bu işlem en kuvvetli bağlama büyüsü anlamına gelir. Bizce de doğrudur. Belirttiğimiz hırsların ve şeytanın beslediği nefsin getirisi olacak olan bu işlem neticesinde bir çok insanın imkansız olarak düşündüğü pek çok şey gerçekleşmiştir. Fakat etkilerin tam olarak nasıl ortaya çıktığını da merak edenler için bir kaç madde ile açıklamak sanırım daha doğru olacaktır.

  1. Bağlanan kişinin bir ömür boyu geri dönülemez bir şekilde yanınızda olduğu bir durum yaratır. Evlilik dışı ilişkilerin de kapısını açabilir. Bu gibi şeytani eylemlerde evlilik şartı da aranmaz. Bu nedenle asla tavsiye edilmez. Dinimize de ahlaki yapımıza da yakışmaz.
  2. İptal etmek ya da vazgeçmek işlemlerin belirli bir döngüsünden sonra mümkün olamaz. Bu nedenle bu işlemi yaptıracak ya da yapacak olanların bir kaç kez düşünmesinde fayda vardır.
  3. Sevdiğiniz insanın bir robota dönüşmesini sağlayacaktır. Bunu kimse istemez. Ancak psikolojik sorunları olan insanların bu gibi işlemlerin peşinden koşabileceği ihtimali üzerinde durulabilir. Sizlerin de böyle insanlar olmadığını biliyoruz.
  4. Cinsel anlamda da bir köle gibi hareket eder. Sizin istekleriniz doğrultusunda yaşar. Tamamiyle iradesini teslim almış olabilirsiniz. Bunun ne gibi bir hak’ka girmek olduğunu ve vebalinin de iyi hesaplanması gerektiğini umarım daha iyi anlamışsınızdır.

Bağırsak büyüsü ile ilgili çok sayıda soru aldığımız için biraz taraflı bir yazı gibi olsa da gerçek hissettiklerimizi sizlere aktarmak istedik. Oysa bu gibi şeytani işlemlerin hiç sorulmaması gerekiyor. Bunun yerinde dualardan, basit yöntemler ile yapılan aşk tılsımlarından bahsetmek daha doğru olur. İnsan olarak bizlerin nefse yenik düşmesi çok yanlış bir durum oluşturmaktadır. “Olduğu kadar olmadığı kader” diyebilmek çok önemlidir. Ancak görüyoruz ki her geçen gün ahir zaman belirtilerine daha çok kapılan dünyada insanların bu gibi şeytani düzeneklere olan merakı sür’atle artmaktadır.

Daha fazla uzatmadan değerli dostlar bu gibi işlemler hakkında yapılacak olan ayrımları hocamızın nihai görüşünü ve detayları öğrenmek isteyen kişiler için de tavsiyelerimizi aktardık. Bunun dışında sitemizde yüzlerce yazı ile bilgiler edinebilir ve ufkunuzu daha da (doğru bilgiler ile) genişletebilirsiniz. Kalın sağlıcakla. Allah’a emanet…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir