Azem Büyüsü

Azem Büyüsü

Azem büyüsü toplumca çok az bilinen bir çalışmadır. Az bilinmesinin sebebi hem çok zor bir büyü olması, hem de ritüellerinin çok uğraştırıcı ve zaman alıcı olmasıdır. Azem büyüsünün tarihi diğer birçok büyü çalışmalarından daha eskidir. Azem büyüsü bir çeşit koruma tılsımı hazırlama büyüsü anlamına gelir. Çünkü çok keskin ve sonuç veren etkileri vardır. Ancak son derece ehil ve üstat bir zat başarıya taşıyabildiği için çok fazla talep görmemektedir. Turan hoca bu az bilinen azem büyüsü işlemi ile ilgili merak edilenleri bu sayfasında sizler için açıklamaktadır.

Azem kelimesi Farsça kökenli bir kelimedir. Arapça anlamı da mevcuttur. Arapça’da “Aseem” kelimesinden gelir. Güvenilir ve savunucu anlamlarını taşır. Farsça ise anlamı biraz daha farklıdır. Sırdaş, yaren, güvenilir kişi, çok yakın arkadaş anlamlarına gelir. Azem büyüsünde bu anlamların çok fazla bir önemi yoktur. Ancak genel prensipte bir ilişik bulmak mümkündür. Bu yüzden anlamlarını da bilmemizde fayda vardır.

Bazı ilim üstatlarınca azem büyüsü kara büyüler sınıfında yer alsa da Turan hoca bu konuda papaz büyüsü sınıfından olan çok etkili bir büyü olarak adlandırma yapmıştır. Yani azem büyüsü yapılan kişideki etkiler sıradan bir bağlama işleminden farklı olarak daha kuvvetlidir. Çünkü bu işlemin baştan da belirtiğimiz gibi en ince ayrıntılara kadar uzanan çok kesin sonuçları vardır. Azem büyüsü hem bir kişiye karşı yapılabilir hem de bir koruma tılsımı hazırlamak adına yapılabilir. Genel de bir yeri ya da bir eşyayı korumak için hazırlanır. Ancak kişi üzerindeki etkileri de vardır. Şimdi sizlere her iki etkiden de bahsederek yazımıza devam edeceğiz.

AZem Büyüsü detayları
Azem-buyusu-konusu-Turan-hoca

Azem Büyüsü Yapılan Kişide Etkiler

Öncelikle bir kişi üzerindeki etkilerinden bahsedelim. Bu büyünün yapıldığında şüphe duymanız için bir kaç belirtiye sahip olmak gerekir. Bu belirtilerin ilki bu işleme maruz kalan kişide çok ciddi bir yalnız kalma isteğinin belirmesidir. Hiç kimseyi yanında istemez. Kimseden memnun olmaz. Daha önce dost olarak görüştüğü, arkadaş olduğu ya da sırdaş olduğu herkesten kopar. Büyük bir bunalım ve yalnızlık hissi taşımaya başlar. Bu doğrultuda kişileri çoğu zaman psikiyatri doktorlarına sevk etmek ile çare arayan yakın çevresi sonuçta kendisini ilaçların kucağına atarak iyileşmesini beklerler. Fakat hiç bir ilaç yapılan büyünün etkisinden kişiyi kurtaramaz. Aksine aklını bulandıran antidepresanlar daha da kötüleşmesine yol açabilmektedir.

Ancak ne boş bir çabadır. Azem büyüsü yapıldıktan sonra işlem bozulmadan kişinin eski sosyal durumuna dönmesi beklenemez. Tabi öncesinde şüphe edilen kişi gerçekten böyle bir etkiye maruz kalmış mı kalmamış mı bunu öğrenmek gerekir. Bu yüzden detaylı bakım yapmak gerekecektir. Turan hoca bu konuda her zaman geniş çaplı bakımlar yaparak sonuçları 24 saati bulan detayları gözeterek bir cevap vermektedir. Yarım saatte sonuçlanan bir yıldız name bakımı gerçek değildir! Bunu dip not olarak aklınızda bulundurmanız menfaatinize olacaktır. Zaten yıldız name bakımları ile ilgili daha detaylı ve gerçek bilgileri sizlere daha sonra aktaracağız. O konu için ayrı bir başlık açmak gerekiyor. Yıldız name bu konudaki tek bakım değildir. Turan hoca pek çok farklı bakımdan destek alarak durumunuza cevap verecektir.

Azem büyüsü konusunda bahse konu olduğu gibi eğer bu tarz etkiler görüyor ve kişiyi büyük bir melankolinin eşiğinde buluyorsanız şüphe etmeniz için doğru zaman gelmiş demektir. Belki de hiç beklemediğiniz bir kişiye doğru meyil başlıyor olabilir. Hiç tahmin etmediğiniz insanların arasında yaşamaya başlamış ve keyif aldığı her şey değişmiş olabilir. Bu şekilde büyük sürprizlerle sizleri şaşırtıp sonrasında da hiç bir şey olmamış gibi davranabilir. Böyle etkiler görüyorsanız azem büyüsünden şüphe etmeniz gerekir. Peki bu şüphelerden sonra ne yapılmalıdır?

Turan hoca ile azem büyüsü detayları
Azem-buyusu-hakkinda-bilgiler-Turan-hoca
 • Azem büyüsü yapıldığında şüphe ediyorsanız şüphe ettiğiniz kişinin bir adet fotoğrafı ile Turan hocaya başvurabilirsiniz. Etkili bakımlar neticesinde bu teşhis konulabilir. Ayrıca yardım alınan Hüddamlar bu konuda yanılma payı en az olan varlıklardır. Dolayısıyla sizlere en doğru bilgileri verebilmek için medyum Turan hocaya destek olacak ve bu dertten kurtulmanız için ilk adım atılacaktır. Ziyadesiyle eğer ki böyle bir etki yok ise başka bir takım olumsuzlukların da üstesinden gelmek adına gereken bakım yapılmış olur. Yani her kulvarda avantajınıza bir deneyim yaşamış olursunuz. Bazen basit bir kurşun dökme işlemi ile büyülerden kurtulmak mümkünken, bazense çok daha derin ve sürece dayalı bir takım hamleler planlamak gerekebiliyor. Bu yüzden sabır bize en büyük yardımcıdır. Sabırlı olmak ve dirayet göstermek her türlü işlemde eski sağlığa kavuşmak için en gereken şarttır.

Azem Büyüsü Nasıl Yapılır?

Azem büyüsünü ancak bir kişinin en yakın arkadaşlarından destek almak suretiyle yapabilirsiniz. Zaten baştan da belirttiğimiz kelime anlamlarına bakacak olursanız sebebini oradan da anlayabilirsiniz. Yakın çevrenizden ve güvendiğiniz dostlarınızdan biri olmadan azem büyüsü yapamazsınız! Bu konularda medyumlar önceden ilgili kişiyi seçerler. Yani bu bir anlamda kişiye tuzak kurmak gibi de düşünülebilir. Ahlaki boyutları her ne kadar tartışılır olsa da gerçek budur. En yakın arkadaşınız olarak bildiğiniz kişi size bir takım işlemleri gerçekleştirip medyum kişinin talimatları doğrultusunda azem büyüsünü yapabilir. Çok dikkatli olunması gereken bir konudur.

Ayrıca bu işlem yapılırken son derece dikkatli olunması gereken bir diğer detay ise bir medyumdan destek almadan kesinlikle denememelisiniz. Tek başınıza kalkışacağınız bir azem büyüsünde hedef aldığınız kişiden ziyade siz zarar görebilirsiniz. Azem büyüsünde yardım alınan Hüddam cinler çok güçlüdür. Bu yüzden bir şekilde ilgili ritüelleri elinize geçirdiyseniz de tek başınıza denemeyin! Bu çok ama çok önemli bir ayrıntıdır.

Azem büyüsünü kişi odaklı planladıysanız etkiler bu şekillerde görünürken bir koruma yapmak üzere yapılıyorsa çok farklı olur. Yazımızın devamında bu konudan da bahsedeceğiz…

Azem büyüsü yapılırken bazen kişiye yedirme içirme yöntemleri uygulanırken, bazense üzerine verilecek kıyafetler, bazen de okunmuş bir eşyaya dokunmasını sağlamak gibi çok çeşitli planlamalar yapılabilir. Düşünebileceğiniz gibi Azem büyüsü tıpkı bir grip virüsünün bulaşması kadar kolay uygulanabilir. Baştan çok zor olduğunu belirtmiştik. Yanlış anlaşılma olmasın hazırlık aşaması çok zordur. Yani işin medyum hoca tarafından hazırlık aşamasında çok zor bir periyot yaşanacak olup, işlem planlandıktan sonra büyü yapılacak insana yaklaşacak olan kişinin uygulamaları oldukça kolaydır. Bu yüzden en yakınlarımızdan bile şüphe etmemiz gereken durumlar yaşanmaktadır.

Kişiye yapılan Azem Büyüsünde Malzemeler:

 • Siyah renkli tavşanın adet kanı kullanılır
 • Azem büyüsü yapılacak kişinin fotoğrafı
 • Aracı olacak kişinin saç teli
 • Ceylan derisi
 • Safran Mürekkebi
 • Sicim ip ve makas

  Azem büyüsü nasıl yapılır Turan hoca açıklıyor
  azem-buyusu-Turan-hoca-detaylari-aktariyor

Bu malzemeler her medyum için aynı değildir. Ancak Turan hoca genel çerçevede malzeme listesini bu şekilde özetlemektedir. Eklemeler ve çıkarılmalar yapılacaktır. Tabi ki siyah renkli tavşanın adet kanını sizlerin bulması mümkün değildir. Bu işlemleri her zaman yapan ve planlayan insanlar bu malzemeleri ve buna benzer en zor bulunan şeyleri dahi bünyelerinde bulundururlar. Buna benzer çok zor şeyler medyumların ofislerinde ya da depolarında her zaman saklanır. Bu yüzden malzemelerin size düşen kısmı genel de tedarik edilmesi kolay olan taraftır.

“Azem büyüsü takribi 21 gün sürecektir. Bu işlemin içeriğinde olup bitenleri talep eden kişiler Turan hocadan ayrıntılı olarak alabilirler. Bazı durumlar işlem 41 güne kadar uzayabilir. Her zaman olmasa da süreçler dahilinde maksimum süreleri de gözetmek gerekir. Ancak Azem büyüsü yapılan kişiye olan etkiler bir ömür boyu sürer. Azem büyüsü bozulana kadar kişide iyileşme görülemez. Bu yüzden çok dikkatli olunması şarttır. Önlemler musibetlerden önce alınmalıdır.”

Azem Büyüsünü Koruma Tılsımı Olarak Yapmak

Azem büyüsü genel olarak cinlerin köleleştirilmesi şeklinde uygulansa da bazen de herhangi bir cini kandırmak süretiyle de olabilir. Kimi ilim sahibi hocalar mevcut hüddamı köleleştirip emrine alırken bazı ilmi hocalarsa onlar belirli malzemeler vererek ikna ederler. Bu ikna genelde adet kanı, domuz bağırsakları, mefta bacağı, örümcek ağları, kurbağa kanı ya da çeşitli yağların birleşiminden oluşan iksirler olabilir. Genel de kulağımıza iğrenç gelen malzemeler cinler aleminde çok değerlidir. Bu yöntemlerden hangisinin belirlenip uygulanacağı ya da hangi şekilde planlama yapılacağı hocaya kalmış bir durumdur. Ancak detayları her şeyiyle birlikte verebilmek oldukça zordur. Bu yazılarımızda merak eden insanların kafasından genel bir şablon oluşturmaya yönelik açıklamalar yapmaktayız.

Azem büyüsü bir insanın tüm hayatını bozmak ve ilişkilerini bitirmek için genel olarak kullanılsa da bazen de bir mekanı ya da bir kişiyi korumak için de kullanılabilir. Bir mekanı ya da bir defineyi koruması için cinler görevlendirirken de Azem büyüsü yapılır. Bu çok üst düzey medyumların uğraştığı bir işlemdir. Gerçekten etkileri kadim büyü kitaplarında sayfalarca anlatılır. Burada sizlere en çok kullanılan şekillerini aktarmaya çalışıyoruz.

Turan-hoca-azem-buyusu-hakkinda-merak-edilenler

Belirttiğimiz şekilde eğer ki bir evi ya da bir iş yerini veyahut bir gömüyü korumak üzere bu işlemi planlıyorsanız o zaman büyü yapılan ortamda oldukça sert bir çalışma geçecektir. Bu sertlik nezaret ettiğiniz medyumun yanında duramayacağınız kadar korkunç manzaralara sebep olabilir. Ayrıca dayanılmaz kötü kokuların da oluşabildiğini söylemekte fayda vardır. Bu kadar ağır şartlara dayanan insanların azem büyüsünü yapabildiğini düşünecek olursanız, insanların bir kötülük ya da bir şeytanlık yapmak istediklerini ne kadar da insanlıktan çıkabildiklerini de anlayabilirsiniz.

Büyük devlet adamlarının bile tahtlarını korumak için eskiden Azem Büyüsünü büyücülere yaptırdığı bu konudaki rivayetler arasında yer almaktadır. Tahtlarını kaybetmek istemeyen tüm liderler koltuklarını ve krallıklarını her zaman bir takım cin tayfalarıyla koruma altına almışlardır. Ayrıca sahip oldukları hazineleri de bu şekilde koruma altına aldırırlardı.

Zaten tarihte her sarayda bir büyücü bulunmaktaydı. Bu kişiler her zaman hükümdarın emrindeydi. Genel olarak Ortadoğu’da kullanıldığı söylense de tüm dünyada benzer durumlar görülebilmektedir. Hatta günümüzde bir takım illuminati ayinlerinde bu büyüye benzer işlemlere rastlamak mümkündür. Bu işlemler birini bağlayıp yalnızlaştırmak da olabildiği gibi bir liderin tahtını sağlamlaştırmak da isteniyor olabilir. Tabi ki bu ayrıntıları bilebilmemiz mümkün değildir. Birçok büyücünün bir araya gelerek dünyada yapılabilecek en güçlü büyüleri yaptıkları ayinlerden bahsediyoruz.

Azem büyüsü definelere uygulandığı takdirde koruyucu cinler bu ganimeti sahiplenirler. Bu yüzden tarih boyunca arkeologlar bu tarz kazılarda karşılaştıkları tüm değerli madenlere dokunmaktan çekinirler. Bir ilim adamını mutlaka yanlarında götürmek isterler. Bu bazen papaz, bazen bir hoca, bazen haham olabilmektedir. Hüddam ilmine hakim değerli bir zat olmaksızın yapılacak müdahale çarpılma olarak bilinen kötü etkilerle sonuçlanabilir. Cin çarpmasından sonra iyileşmek çok ama çok zordur.

 • “Cin Karası” adında çekilen bir Türk yapımı film Azem büyüsü ile ilgili birçok ayrıntıyı vermektedir. Dileyen kişiler bu film izleyerek de bilgi sahibi olabilirler.

Özet olarak Azem büyüsü nedir, azem büyüsü neden yapılır, azem büyüsü sonuçları ve azem büyüsü yapılan kişide etkiler şeklinde sorularınıza yardımcı olabilecek cevaplar vermiş bulunmaktayız. Daha fazla bilgi isteyen tüm dostlarımız için yorum sayfamız açıktır. Bizlere istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir