Ayakkabı Büyüsü Nedir

Kara büyülerden sayılan ayakkabı büyüsünde esas amaç iki türlü ele alınır. Kadim havas kitaplarında bu durum şeytani ve rahmani ritüeller olarak iki sırayla incelenir. Bir insanın sevdiği kişi ile beraber olmasını rahmani düşünecek olursak, bir evliliğin bitme noktasını taşınmasını da şeytani olarak ele alabilirsiniz. Bazen kişisel görüşleri olarak insanları biten evlilik ya da ilişkilerin daha hayırlı bir sonuca vesile olacağını düşünürler bu nispeten doğru gibi gözükse de aile bütünlüğünü bozmak ilim dünyasında kabul edilemez işlemlerdendir. Günümüzde bu sevap günah mevzu bahsini düşünen kişi sayısı hayli azaldığı için uzman medyum arkadaşlar bile ılımlı bakış açılarına sahip bir hale geldiler. Ancak kesin hükümler vardır ve ayakkabı büyüsü gibi işlemler ancak ve ancak iyilik üzerine inşa edilirse kabul görecektir.

Ayakkabı Büyüsü Neden Yapılır

Bahsettiğimiz gibi iki türlü düşünce ile ortaya çıksa da genellikle kara büyü olarak ortaya çıkacaktır. Bu da yapılan kişi üzerinde tüm yıkıcı bağlama büyüsü etkilerinin görülmesine yol açabilir. İnsanların hal böyle olunca en çok dikkat etmesi gereken konu kesinlikle bir bilen kişi ile hareket etmeleri olacaktır. Ayakkabı büyüsü işlemi hayli karışıktır. Adından da anlaşılacağı üzere kişinin ayakkabılarını edinmekten tutun da çok sayıda özel bilgi ve eşyası gerekebilir. Ayrıca bazı malzemelerin tedarik süreci hem uzun hem de zor olabilir. Bunların her birini göze alarak ve kesin karar vererek başlamak çok önemlidir.

Bu işlem üzerinde bazı kaynaklarda kişilerin zarar gördüklerini hatta büyü yapan kişinin bu kadar işin içinde olmasına rağmen neden zarar görmediğini anlatan yazılar bulabilirsiniz. Medyumlar pek çok büyü çalışması konusunda aşina oldukları için fazla etkilenmezler. Zaten bu etkilerden sakınmak adına her zaman bir zırh unsuru yaratırlar. Her işlemden önce yeteri kadar büyük bir enerji yaratırlar ve ancak bu ilim aleminde kat ettikleri mesafe boyunca korunurlar. Bu zaman dilimi de zaten genel olarak işlem süresinin ta kendisidir olmaktadır.

Ayakkabı büyüsü işleminde en büyük belirti büyü yapılan kişinin görülmesi istenen kişiyi rüyasında görmesidir. Kesinlikle bu konuda önemli bir detay oluşturan bu sürecin dikkatle izlenmesi gerekir. Rüyalarında her gün bir insanı görmek sizi gün içinde sürekli olarak dalgın biri yapar ve eninde sonunda o kişiyi aramaya iter. Doğal süreçler içinde bazı kişiler ben bu duruma düşmem diyebilir ancak enerjinin yaptırım gücü çok yüksektir. Ayrıca tılsım bir takım hüddamların kontrolünde ortaya çıkartılırsa kişinin pek bir tercih şansı da kalmayacaktır.

Ayakkabı Büyüsü Nasıl Yapılır

İşlemin içeriğinde gümüş kaselerden, safran mürekkebine uzanan ve tamamen kişiye özel olarak tedarik edilen bazı özel şeyler vardır. Bunların nasıl bir araya geleceği ve hangi zaman döngüsü ve hangi sekanslar ile yaratım enerjisine dönüşeceğine medyumlar karar verin. Elbette bu durumun getirisi ya da götürüsü olan çokça mevzunun konuşulmasından sonra karar alınacak bir durumdur.

Eğer bir art niyet göstergesi ve kişiyi zulüm düşüncesi ile yapılırsa, ölmüş birinin ayakkabılarının kullanıldığı görülür. Resmetme denilen yazılı çalışmalar sırasında ölen kişi ile ayakkabı büyüsüne maruz kalacak kişi içselleştirilir. Bu anlamda hüddam veya söz konusu enerji varlıkların doğru yönlendirmesi kolay yapılır. O kişinin hayatını zindan etmek üzerine yoğun bir talimat almış ve hareket geçmişler demektir. Kötü niyet taşları ile döşenmiş bir ayakkabı büyüsünden kişinin kaçma şansı yoktur.

Bu yüzden işlemin yapım aşamasını da çift yönlü düşünebilmek en önemli kriterlerden birini oluşturur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir