Aşk Büyüsü

Bu yazımızda gerçek bir aşk büyüsü nasıl yapılır, aşk büyüsü hangi koşullarda tutmaz, aşk büyüsü yaparken nelere dikkat etmek gerekir, sevdiğimiz kişiye aşk büyüsü işlemi yaparak bağlayabilir miyiz gibi detayları sizler için aktarmaya çalıştık. Bu konuda çok fazla bilgi kirliliği olduğunu düşündüğümüz için en yalın ve doğru halini sizlere anlatacağız.

Aşk Büyüsü Nedir

Aşk büyüsü işlemi elbette çok geniş çaplı bir konuyu baz almaktadır. Bir insana gönül bağı kurmanın, daha önceden aranızda bir takım yaşanmışlıklar olması koşulu ile yeniden hayata geçirilmesi gibi basit bir tanım yapılabilir. Bu elbette belirli bir süreç nazarında gerçekleşebilir. Öncesinde iyi bir hazırlık ve tanıma süreci gerekir. Aşk büyüsü yapılacak olan kişinin bu işlem karşı duyarlı olup olmadığı ve tılsım hazırlanırken hakkındaki bilgilerin doğruluğu test edilmelidir. Bu işlem herkes için planlanamayacağından öncesinde edinilen bilgiler çok kıymetlidir. Medyumlar aşk büyüsü işlemini iki şekilde hayata geçirirler. Birincisi celb hazırlamak kaydıyla olurken diğeri ise enerji varlıklardan yardım almak suretiyle gerçekleşir.

Bu yüzden aşk büyüsü yapmadan önce araştırma yapılmalıdır. Bu araştırmalar neticesinde en uygun imkanı yaratana kadar karar verilmemelidir. Araştırmaların ne şekilde yapılacağı konusu önem taşır. İnternet ortamı bu konuda uzak durmamız gereken bir mecra olsa da fazlaca insan için tek çıkış yolu olmaktadır. Ama burada yazılan bilgilerin teyit edilmesi çok zor olduğu gibi ilmi suistimale açık hale getiren kişi sayısı da bir o kadar fazladır.

Aşk büyüsünü kısaca tarif etmek gerekir yeniden belirtelim ki “Bir insanı kalbinden ve ruhundan derin etkileyen, içine aşkı ve sevgiyi ve bağlılığı düşüren, tesir başladıktan sonra gözü başka kimseyi görmeyecek şekilde yaşamaya başlatan en sert büyülerden biridir.

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır

Basma kalıp çok fazla içerik bulmanız mümkün olabiliyor bu konu üzerinde ama en önemli ve dikkat edilmesi gereken detay her işlemin kişiye özel olarak yapılmasıdır. Burada bir kaç örnek vermek isteyince bile konu öylesine derinleşir ki o nedenle aşk büyüsü nasıl yapılır konusunu biraz daha yüzeysel geçmek gerekir diye düşünüyoruz. Çünkü bu işlemin açık tariflerinin internet ortamından verilmesinden hem bu kadar sıkıntı duyup hem de anlatmak olmaz.

Bu işlem için öncelikle gerekli malzemelerin tedarik edilmesi, işlemi talep eden kişinin mental hazırlığı, gerekli tüm donanımın oluşması, işlemin uygulanması için en uygun yerin seçilmesi, medyum hocanın tüm konsantrasyon ve vakitlerini bu şekilde harcayacağı bir ortam yaratması gibi bir çok bileşenin bir araya gelmesi gerekir. Sonrasında işlem planlanır ve belirli bir süre zarfında aralıksız olarak çalışılır.

Medyum Turan Hoca Aşk Büyüsü Tarifleri

Aşk Büyüsü Neden Yapılır

 • Giden sevgiliyi geri getirmek için başvurulan bir  yöntemdir.
 • Ayrılmış eşleri birleştirmek için de kullanılır. Bu biraz daha detaylı bir hazırlık süreci gerektirir.
 • Birkaç kez denenmiş ancak sonuç alınamamış aşk büyüsü tılsımlarının yeniden yapılması için ki bunlar başarısız olmuş sayılacaktır.
 • Çevirgel duaları sırasında etkili muskalar oluşturulurken aşk büyüsü işlemin yardım alınır. Zaten çevirgel dualarının içeriğini pek çoğu aşk büyüsü duaları ile aynıdır.
 • Evini terk etmiş bir eşi geri getirmek ki bu da genel olarak erkeğin evi terk etmesi olarak karşımıza çıkıyor ve mağdur olmuş bayan eşin yeniden aile bütünlüğünü sağlaması için bu işlemden yardım talep etmesi yine en çok karşılaşılan durumu oluşturuyor.
 • Evi terk eden kadın da olsa onun için de uygulanabilir olması ile her iki tarafında zaman zaman başvurduğu bir işlem olarak da karşımıza çıkıyor.
 • Aşkını kaybetmiş olan bir insana eski duygularını yeniden aktarabilmek,
 • Bir kadını ya da kocayı eşine ortada bir şey olmasına gerek olmaksızın mevcut aşk durumlarını kuvvetlendirmek için talep edildiği de yine bilinmektedir.

Ayrıca bilindiği gibi aşk büyüsü içeriğinde bir gönül bağı yaratmak üzere yapılan işlemlerin bulunduğu çok eski zamandan beri uygulanan bir ritüeldir. Bu işlem günümüzde bağlama büyüsü konusunda en çok işe yarayan çalışmadır. Ancak diğer ana başlıklarımız gibi aşk büyüsü de içeriğinde çok sayıda işlem barındıran bir genel anlamdır. Sadece bir tane aşk büyüsü yoktur. İşlem durumuna ve içinde bulunduğunuz koşullara göre seçilebilecek onlarca uygulama mevcuttur. Bu işlemlerin size uygun olanını seçmek çalıştığınız hocanın sorumluluğunda olup birlikte yapılacak istişare sonrası bir karar verilecektir. Genel olarak uygulanan yöntemlerin seçilme ihtimali olduğu gibi kişiye özel eşsiz ve tamamen özgün bir işlem de yapılabilir.

ask-buyusu-nasil-yapilir-Turan-hoca
Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır Turan Hoca Sitesi

Aşk Büyüsü Kaç Günde Tutar

Aşk büyüsü yapılan bir kişi bu etki altına mümkün olan en kısa sürede girecektir. Aşk büyüleri genel anlamda 1 hafta ile 10 gün arasında bir kuluçka süresinden sonra kişiyi tesiri altına alır. Bu kişiye göre biraz farklılıklar gösterse de genel penceresi bu şekildedir. Ancak tam süreleri kestirmek kolay değildir. Biraz daha özelleştirdikten sonra sürelerin netliğine erişilebilir. Bazen 3 ayı bulan durumlar yaşanır. Daha önceki yazılarımızda da belirttiğimiz gibi havas ilminden medet umanların sabır konusunda da dirayetleri olmaları gerekir. Tesirleri çabuk görmeye başlamak demek aslında işlemin hemen başarılı olduğu anlamına gelmez. Muskanın kapatılıp işlemin artık tamamlandığını bilmeden günübirlik değişimleri de yanlış yorumlamamak gerekir. Aşk büyüleri yapılırken de bu uyarıları dikkate almanız için medyum hocalar sizlere sürekli olarak uyarılarda bulunmalıdır.

Ancak bir detayı da bilmek bu konuda çok önemlidir. Daha öncesinde eğer işlem yapılacak olan kişi bir koruma tılsımı yazılmak suretiyle koruma altına alındıysa o zaman belki işler karmaşık hale gelebilir ve zorlaşır. Bu korumanın çocukken mi yoksa daha önce başkası tarafından yetişkin iken mi yapıldığına da ayrıca bakılacaktır. Bazı insanların daha doğduğunda ileri de herhangi bir iyi ya da kötü enerjiden etkilenmemeleri için bu şekilde koruma kalkanı içinde yaşadıklarını biliyoruz.

Lakin en küçük bir detayı bile gözeterek yapılan aşk büyüleri en büyük ve güçlü kapıları bile açabilecek güçtedir. Bu yüzden öncesinde bu korumayı görmek gerekir. Sonucunda gören medyumlar sizlere işlemin başarılı olamadığını ve uzadığını beyan ederler. Ama bunu önceden görmek birçok zaman mümkündür. Yeter ki bu bakımları doğru ve dikkatli bir şekilde yapılsın. Öncesinde görülmemesi mümkün olan bir koruma yoktur.

ask-buyusu-nasil-yapilir-turan-hoca-anlatiyor
Aşk Büyüsü Kaç Günde Tutar

Bu muskalar ve tılsımlar hazırlanırken uzun ve uykusuz geçebilecek gecelerin olduğunu bilmek gerekir.  Medyumlar bu sırada gerçekten zorlu bir süreci göze alırlar. Bunu da geçerli sebebi olmayan insanlar için elbette ki yapmazlar. Bu yüzden Turan hocanın en hassas olduğu nokta kesinlikle gerçekten bir aşk ve bağ varsa bu işlemlerin talep edilmesidir. Kimsenin vebali altına girilmemesi için öncelikle gönül işlerinin oyuncak olmadığını bilmek gerekir. İşin ehemniyeti ve ciddiyeti çok önemli bir ayrıntıdır. Bu ciddiyet asla kaybolmamalıdır.

Aşk Büyüsü Muskası Nasıl Hazırlanır

Bu celbi ancak ve ancak uzman bir medyum hoca yazabilir. Yazım işlemi sırasında bir takım aşk dualarını ve işlem için kullanılan bir takım malzemelere ihtiyaç duyulur. Fakat asıl dikkatli olunması gereken nokta ve büyük husus bu muskanın saklanma aşamasıdır. Hazırlanması ve saklanması başlı başlına bir itina gerektiren bu süreçler tamamen medyumun sorumluluğunda olup talep eden olarak sizlerin yalnızca sonuçlarla ilgilenmesi gerekir. Tabi ki hazırlık süreci işlemin bir aşk büyüsü söz konusu ise gerçekten en zorlu kısmını oluşturur.

Bu süreçte kişinin tüm özel bilgileri bir enerji alanına hapsedilecek olup seçilen yöntem üzerinde denemeler yapılacaktır. Medyum hoca kişinin aurasına erişmenin en gizli ve öncelikli yollarını bu noktada saptayacak olup sonrasında hareket geçecektir. Detayları yoğun olmak ile beraber zorlu bir döneme girildiğinin habercisi olabilmektedir.

ask-buyusunda-kesin-sonuclar-turan-hoca-
Aşk Büyüsü Muskası Nasıl Yapılır

Genel olarak medyum hoca bu aşk büyüsü muskasını kendisi muhafaza eder. Ancak bazen de sizlere gönderim yapmak gerekebilir. Bu durumda sizler bir şekilde gelip elden almak durumundasınız. Bazen de Turan hoca sizler için, yüzlerce insanın muhafaza ettiği muskalarının da olduğu kendi çalışma odasında saklayabilir. Tabi bu durum söz konusu olacak ise o zaman biraz daha farklı ritüeller yapmak gerekebilir.

Bu durum en hassas döngünün yaşanacağı yerdir. En ufak bir hata kabul etmeyen noktadır. Zaten dakik olarak her durumun getirisi ve olguları hoca tarafından sizlere detaylı olarak aktarılacaktır. İşlemin gelişim ve sonuç bölümleri peyderpey bilginiz dahilinde olacaktır. Bunun takibi sırasında sizde tüm sosyal hayatınızı bir kenara bırakacak ve yapılan aşk büyüsünün lehinize sonuçlanması için elinizden gelen gayreti göstereceksiniz. Ancak bu şekilde başarılı bir sonuç alınabilecektir.

Aşk Büyüsünün Bilinmeyenleri Turan Hoca Aktarıyor

Canbar Aşk Büyüsü

En çabuk şekilde sonuçlar almak adına canbar aşk büyüsü de kullanılır. Aşk büyüsü işlemi olarak seçilen uygulamanın tamamen süresini kısaltmak adına yapılan eylem anlamına gelir. Bu tamamen durumun bakımlarından sonra karar verilecek çok özel bir çalışmadır. Yine başka bir yazımızda sizlere canbar aşk büyüsü etkisi ile ilgili daha detaylı bilgiler vereceğiz. Fakat merak edenler için aklınızda yapılan aşk büyüsü uygulamanın süresinin kısalması için uygulandığının bilinmesi yeterlidir.

ask-buyusu-turan-hoca-anlatiyor-ozel-calismalar
Aşk Büyüsü ile Sevdiğini Kendine Aşık Etmek

Aşk Büyüsü Sonuçları

Aşk büyüsü sonuçları olarak ihtimal bazında en zor görülen koşullar dahi bir çok durum değişebilir. Aşk iksiri nazarında çok kuvvetli etkiler söz konusu olduğu için kişilerin değişimi de o orada olabilir. Bunu kişisel olarak ele aldığınızda bir çok insan için kendilerine yepyeni hayat vermek anlamı da taşıyabilir. Aşk büyüsü sonuçları olarak bilinen bu tip oluşumlar Turan hocanın şahsi işlemlerinde defalarca yaşanmış bir sonuçtur. Bir takım görüşmeler neticesinde aşk büyüsünün kalıcı ve etkili sonuçları sizler için planlanabilir.

Aşk Büyüsünde Sonuçlar Ve Aşk Büyüsü Etkileri
Aşk Büyüsü Sonuçları Nelerdir

Bunlar tarihsel manada çok eski olsa da en bilinen bağlayıcı ritüellerdir. Değerlendirmek ve durumuzu uzman bir medyumdan destek alarak gözden geçirmek isterseniz Turan hocamıza 7/24 ulaşabilirsiniz. Ayrıca aşk büyüsü ve ona bağlı tüm işlemleri yaptıran kişilerin sayfamıza yaptıkları yorumları okuyarak ne gibi sonuçların genel olarak alındığı hakkın fikir sahibi olabilirsiniz. Aşağıdaki linke tıklayarak ilgili sayfaya yönlenebilirsiniz.

Tıklayınız →→ Soru&Cevap&Yorumlar

“Aşk Büyüsü” için 10 yorum

 1. Hocam ben aşk büyüsü işlemini sizinle denemek istiyorum. İki çocuğum var ve eşim evi terk etti. Çocuklar küçük, kime gideceğimi ne yapacağımı bilemiyorum. Bana yardım edin hocam. Sizinle işlem yapmış birkaç insanla görüştüm acaba benim işlemim de onlar gibi başarılı olur mu? Çok param da yok hocam nasıl yapabiliriz…

  1. Elimden geleni yapmaya çalışırım. Bir miktar bütçemiz olması gerekecek ama orta yolunu bulmaya çalışırız…

 2. Hocam aşk büyüsünde sevdiğimiz kişi kaç günde dönüyor. Benim bir arkadaşım size bu işlemi yaptırmış 21 günde tutmuş ama çok zor bir zaman dilimi olmuş. Benim de bir derdim var size açmak istiyorum hocam…

 3. Hocam biri var açılamıyorum ama onun da bana karşı boş olmadığını düşünüyorum. Aşk büyüsü ikimizin arasında işe yarar mı acaba?

  1. Engin bu durum farazi konuşulacak bir konu değil elbette. Bir durup bakmak gerekiyor. Kimdir nedir bu kişi şu için bir şey diyemiyorum.

 4. Hocam sevgilimin benden ayrıldı ama hala beni sevdiğini söylüyo birlikte olmamızın imkansız olduğunu benim için doğru kişi olduğunu söylüyo ben onun bana geri gelmesini istiyorum napabilirim

  1. Hazal hanım özel olarak whatsapp ile bana mesaj gönderin lütfen. Ama yaşınız 25 ve altı ise görüşme yapmıyoruz bilginiz olsun.

 5. Hocam ile 10 gün süren bir işlem yapmıştık 4 ay önce. Ben çok memnun kaldım. Kendisi çok ilgili bir insan. Özellikle kabala büyüsünde bence en başarılı medyum. İsteyen yerini de görmeye gidebilir. Adıyaman’da.

  1. Selim Bey bende nezaketiniz ve sabrınız için teşekkür ederim. Beraber başarılıyor herşey…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir