Amerika Medyum

Amerika Medyum

Amerika’da yaşayan tüm dostlarımızı öncelikle selamlarımızı sunarız. Bugüne kadar birçok kez hem yazı hem de yorum olarak kendileriyle sürekli iletişim halinde olduk. Bu makaleyi de bizlere daha kolay ulaşmaları ve bu durumda ne gibi imkanlar ile karşılaşacakların öğrenmek isteyenler için yazıyoruz. Yurt dışında yaşayıp Türk medyum araya kişi sayısı oldukça fazladır. Bunu suistimal ederek insanların ümitleriyle oynandığını gördüğümüzden beri her ülke için bir başlık açıyor ve oradaki insanların da gerçek detaylara dikkatlerini çekmeye çalışıyoruz.

Öncelikle Amerika medyumu arıyorum, Amerika’da yaşayan Türk Medyumları, Amerika bağlama büyüsü ya da Amerika’da aşk büyüsü yapan hoca gibi çok sayıda sorular alıyoruz ve bu konularda daha doğrusu başlıklarda arama yapan dostlarımızın olduğunu da biliyoruz. Bizim sayfamızı detaylı olarak incelemeniz durumunda birçok bağlama işleminin ve diğer işlemlerin ne gibi detayları içerdiğini ne gibi durumlarda gerçekleşebildiğini rahatça görebilirsiniz. Bir sayfalık web siteleri açarak özellikle Amerika medyum arayan kişilerin bilgisayar ortamında karşılarına çıkmaya çalışan tam anlamıyla şarlatan kişileri, sayfalarına emek veren adresleri tam olarak belli olan kişiler ile karşılaştırdığınızda gerçekleri net olarak görebilirsiniz.

Sadece Amerika değil dünyanın pek çok ülkesinden gerek telefon gerekse de ziyaret usulü olarak iletişime geçen insanların daha önce yaşadıkları travmaları duyunca hem kızıyor hem de üzülüyoruz. Daha geçenlerde yaşadığımız örnekte ne olduğu ve kim olduğu belli olmayan bir kişiye bir sürü para göndermiş ve bir daha ulaşamamış bir arkadaşımızın haberini aldık. Bu gibi tipler yüzünden yıllarını bu işe vermiş ve yeri geldiğinde gönüllü olarak insanların hayatlarına dokunmak isteyen hocaların da isimlerini kötülemiş oluyorlar. Bu yüzden de yeri geldikçe ve fırsat oluştukça siz değerli gurbetçi arkadaşlarımızın da dikkatlerini çekebilmek, gerçek ilmin nerede olduğunu ve ne şekillerde gerçekleşebileceğini anlatmak adına yazılar yazıyor ve bir takım işaretler veriyoruz. O kadar çok kurnazlık yapan var ki bunların her biriyle ne hukuksal anlamda ne de internetin kirli alanında uğraşmak için yeterli zamanımız yok bu yüzden de mağdur olmuş ve hayatında çare arayan kişilerin de elini taşın altına koyması ve aklını kullanması gerekiyor.

Amerika’da elbette son derece uzak bir ülke. Her fırsatta Türkiye’ye gelmek mümkün olmuyor. Bunu da fırsat bilen insanlar sırf sizlerle diyaloğa girebilmek için Google reklamları vererek bir günde açtıkları sayfalar ile önünüze çıkıyor ve bir şekilde kendilerini aramanızı sağlıyorlar. Bu hocalar sahtedir arkadaşlar. Sayfalarında iletişim bilgileri sadece telefon numarası olan, bunun yanında en ufak bir görüntü vermeye ne olduğu belli olmayan insanlardan uzak durunuz! Sadece yurt dışında yaşayan insanları hedef almış ve onların canını yaktıkça keyif alan bir saçma güruhtan bahsediyoruz. Bu konuda dikkatli olun.

Bizler kendi propagandasını yapan diğer medyum hocaların yaptığını da yapmıyoruz. Herhangi bir övgüye ya da farklı anlatımlara gerek yok. Sizlerin canı yanmasın tek derdimiz bu. Sizler kimi uygun görürseniz işlemlerinizi de dertlerinizi de yine o kişilerle paylaşırsınız. Yalnızca dikkatli olmalı ve nereye baktığınızı bilmelisiniz. Bu kadar tuzak dolu bir platformda sizleri uyarmak istedik.

Burada sizlere vereceğimiz link ile en çok soru alan bağlama büyüsü hakkında yurt dışı kaynaklarında bulamayacağınız kadar çok bilgiyi barındıran bir yazı okuyabilirsiniz. Bu ilim hakkında birçok bilgiyi buradan edinmiş olursunuz. Lütfen kırmızı linke tıklayınız : ⇒ Bağlama Büyüsü

Amerika’da yardım arıyorsanız bizler dediğimiz gibi kendi dergahımız sınırları başta olmak üzere tüm ülke çapında tanınmış kişi olan Turan hocamızı yalnızca tavsiye ediyoruz. En azından bir görüşüp fikir alırsanız sonuç ne olursa olsun en azından gerçek bir medyum ile görüşmüş ve bir hal çaresine fikir birliği ve akılcılık esası çerçevesinden nail olmuş olursunuz. Hayırlı günler dileriz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir