Almanya Medyum

Almanya Medyum

Almanya medyumu olarak arayış içinde olan kardeşlerimiz için Turan hocayı sizlere gururla tavsiye etmek üzere bu metni oluşturmak istedik. Medyum arayışı her milletten insan için bin yıllardır var olan bir kavramdır. Ancak her ülkede bununla ilgili son derece somut bilgilere ulaşılsa da Türkiye’de Maalesef istediği noktaya gelememiş bir ilimdir. Bunun en önemli sebebi ise suistimal edilmiş olması ve buna gerçekten müsait yanlarının insanlar tarafından keşfedilmiş olmasıdır. Almanya medyum olarak arama yapan ve bu konuda gerçekten ihtiyaç sahibi gurbetçi arkadaşlarımız için yardımcı olacak bir hoca her zaman bulunamayabiliyor. Bir çok insan bu şekilde iddialarda bulunuyor fakat her biri farklı bir ses verince insanların kafası haliyle karışıyor.

Turan hoca bu gibi karışıklıkları gidermek ve sizler için en azından Avrupa’da yaşayan insanlarımıza ne gibi hizmetler verebildiğini kendi web sitesi üzerinden zaman zaman açıklıyor. Ayrıca Almanya gibi farklı Avrupa ülkelerinden bugüne kadar çok sayıda misafirimiz olmuştur. Adıyaman’da yaşayan Turan hocamızın yeri ve kendine ait dergahı çok uzun yıllardır özellikle Almanya’dan gelen ziyaretçi akınına uğramakta ve bayram günlerinde telefonlarımız kilitlenmektedir. Arzu eden insanlar için bunun kanıtlarını da verebileceğimiz gibi çok şükür ki böyle bir şeye gerek duymuyoruz. Fakat günümüzde pek çok kendini bilmez insanın özellikle yurt dışında yaşayan kardeşlerimizi birer hedef olarak görmeye çalışmaları ve onları bu ilmin sadece maddi boyutlarından bahsederek çıkar elde edebilecekleri birer materyal olarak görmeleri medyum Turan hocamızı son derece rahatsız etmiştir. Bu konu ile ilgili bir yazı yazmamızı istemiş ve burada tamamen kendi duygularına ve düşüncelerine yer vermemizi arzu etmiştir. Bu yüzden bizler sizlere yanlış bilgiler veren bir şekilde oyalayan ve Almanya medyum olarak yaptığınız aramalarda kötü ellere düşmenizi sağlayan çok insanın farkına varmanızı ve kendinizi korumanızı itina ile belirtmek istedik.

Almanya’da uzun yıllar bulunmuş bir insan olarak Turan hocamız sadece Türkçe değil dilerseniz Almanca olarak da hizmet verebilmektedir. Bu sebepten gönül rahatlığıyla bunu test edebilirsiniz. Almanya gurbetçi vatandaşlarımızın en çok bulunduğu ülkedir. Bu yüzden özellikle bağlama büyüsü ve aşk büyüsü konusunda çok defa yardım istenen bir ülke durumundadır. Bizler çok fazla telefon ve ziyaret aldığımız için artık komşu ülke olarak telaki etsek de aramızdaki mesafe su götürmez bir gerçektir. Fakat yine de uzaktan yapılan işlemlerin son derece kesin sonuçları bizlere bu hissi sağlamıştır. Bunu herkesin yapamayacağını da bilmeniz gerekir. Uzaktan bağlama büyüsü gibi çok derin işlemler ancak ehil ellerde gerçekleşirse sonuç verir. Bunun dışında farklı taleplerde olabiliyor. Bazen Almanya’ya gelin gitmiş bir kızımız bize ulaşıyor ve yardım istiyor. Ne kadar pembe hayaller kurmuş ancak orada istediği mutluluğu bir türlü yakalayamamış çok sayıda insanımızda yine Turan hocamızla iletişime geçerek taleplerde bulunabiliyor.

Bu yüzden ihtiyaç duyduğunuz rahmani durum ne olursa olsun bir telefon kadar uzakta olan ve sizlerin yaşadığı topraklarda kendi de yaşamış Dünya’da gitmediği sayılı yer kalmış Turan hocamızla bu konuda has-bahal edebilir ve kendisinin üstün ilminden istifade edebilirsiniz. Bu konuda belirtmek istediğimiz yine en temel detay şu ki : Maddiyatçı kimselerden uzak durunuz. Bazen yarım elma bile gönül almaya yeterken, bir hayır duası her şeyin karşılığı olabilecekken ille de para diyen sizleri baştan da söylediğimiz gibi birer meta olarak gören tüm zihniyetlerden uzak durunuz. Almanya medyum, Almanya’da en iyi medyum hoca, Almanya’da Türk hoca, Almanya’da bağlama büyüsü ya da aşk büyüsü yapan medyum, Almanya derin hoca, Almanya en ünlü medyum gibi tüm sorgularınız sonucunda eğer ki şu anda okumakta olduğunuz yazımıza ulaştıysanız bu hikmetin farkına varın ve derhal Turan hocamızdan destek alın. Sizlere randevu da verebilir dertlerinize dünyanın neresinde olursanız olun uzaktan da yardımcı olabilir. Ancak bunun bir takım şartları elbette vardır. Bazen olmayacak duaya amin demek yersizdir. Bu sebepten gerekli bakımların ve durumunuzun tüm tahlili profesyonel olarak yapılmalı ve sizlere bir rapor halinde sunulmalıdır. Sonrasında nihai karar yine sizin denetiminiz ve tasarrufunuzda olacaktır.

Ayrıca Almanya’nın tüm şehirlerinden de kendisine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bremen medyum, Berlin medyum, Köln medyum, Hannover medyum, Frankfurt medyum, Stutgart medyum, Nurnberg medyum, Dordmund medyum, Münih medyum ya da Liepzig medyum gibi aramalarınız için de Turan hocamızla görülebilirsiniz. Almanya’nın tüm şehirlerinden ya da köylerinden iletişim kurabilir değerli kentimiz Adıyaman’ın en güzide dergahına ulaşarak dertleriniz hakkında detaylı bir görüşme sağlayabilirsiniz. Her türlü havas ve ledün ilmi ile ilgili gizli ilimlerin tüm konularında destek için yanlış adreslerde bulunmamanızı temenni ediyoruz.

Turan hoca ile iletişime geçmek için 7/24 özel sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde bulunan soru-cevap-yorumlar sayfasından da Almanya medyum olarak arama yapmış ve Turan hocamızla iletişime geçmiş kişilerin oldukça objektif yorumlarını görebilir, başarı oranı hakkında tamamiyle fikir sahibi olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir