Adet Kanı Büyüsü

Adet Kanı Büyüsü

Adet kanı büyüsü kara büyüler grubundandır. En kesin sonuç veren çalışmalardandır. Toplumda da en çok bilinen uygulamalardan biridir. Papaz büyüsü olarak adlandırılsa da asıl adı adet kanı büyüsüdür. Bu işlemin yapılmasının farklı metotları bulunmaktadır. Burada sizlere en bilinen yöntemini anlatmaya çalışacağız.

Adet Kanı Büyüsünün Amacı Nedir?

Bu işlemi yaparken bağlamanın en kesin yöntemi tercih edilir. Asıl amaç evli erkeği ayırmak olarak bilinir. Gerçekten son derece şeytani amaçlar gütmektedir. Genelde kadınlar beraber olmak istedikleri erkekler için yaptıkları bilinir. Bu doğrudur. Adet kanı, saç teli, fotoğraf ve kara büyü duaları bu işlem için amaçları belirleyen materyallerdir. Ayırma işlemi olarak düşünülmelidir ve özellikle evli kadınların bu işlemden kocalarını mutlak surette koruması gerekir.

Gözü dönmüş, eşinize aşık olmuş ve onu sizden koparmak isteyen bir kadın peydah olur ise, adet kanı büyüsü onun ilk tercihi olacaktır. Bu işlemi eğer gerçekten bilirkişi olan bir medyum zatın nezaretinde gerçekleştirirse o zaman başarılı da olacaktır. Adet kanı büyüsü bir kadını kocasından ayırabilir. Bu da evlilik kurumunun dağılmasına çoluk çocuk insanların ziyan olmasına sebep olabilir. Bu da gerçekleştikten sonra koruma ve durdurma için biraz geç kalmış sayılabiliriz. Önlemleri bu şüpheleri duyduğumuz anda almak en mantıklı hareket olacaktır.

Turan Hoca Adet Kanı Büyüsünü Aktarıyor

Adet Kanı Büyüsü Süresi ve Etkileri

İşlemin temel etki alanı adet kanının erkeğin yemeğine ya da içeceğine karıştırılarak bir kaç damla olarak vücuduna girmesi şeklinde görülür. Bu yedirme içirme büyüsü olarak düşünülse de tam anlamıyla ismi bu değildir. Yedirme içirme olarak yapılan çok sayıda büyü işlemi mevcuttur. Bunların başlık ismi olarak düşünebilirsiniz bu adı. Adet kanı büyüsü çok daha özel etkilere ve yardımcı olan ecinni varlıkların farklı şekillerde himaye altına alınmasıyla gerçek olur. Bu varlıkların da elzer kavminden ifrit cini olduğu bilinir.

Adet kanı büyüsü en standart haliyle 21 günde gerçekleşir. Bu süreç biraz zorlu geçer ancak bu işlemi yapmayı kafasına koyan bir kişi elinden geleni ardına koymayarak bu durumu hayata geçirecektir. Nitekim şeytani işlemleri yapan insanların iradeleri çok güçlüdür. Böyle durumlarda kötülüğün üstün geldiği de gözümüzle defalarca gördüğümüz bir gerçektir. Bizlere düşen kendimizi korumak ve aile bütünlüğüne sahip çıkmaktır.

Bu etkilere maruz kalan bir adamın yaşayabileceği değişiklikleri sıralamak gerekirse:

 1. Bir anda evinden ve karısından soğuyacaktır. Hiç olmayan alışkanlıkları ortaya çıkacak, var olan güzel duyguları da kaybolacaktır.
 2. İlişki sür’atle yara almaya devam edecek ve ne yaparsanız yapın erkek büyünün tesirinden dolayı sürekli olarak size ters davranacaktır. Bunu durdurmak için mutlaka bir önlem almak zorundasınızdır. Turan hoca bu koşullarda sizlere yardım için buradadır.
 3. Alkol ve sigara gibi alışkanlıkları olmayan bir erkek bile birden bire bu kötülüklere bulaştığı görülebilir. Başka bir kadının bu işlemi yaptığını belirtmiştik, o kadın kendisini parmağında oynatacaktır.
 4. En kısa yoldan boşanma davası açabilir ve sizi artık görmek istemediğini hatta size bakarken domuz gördüğünü kokunuzdan nefret ettiğini buna benzer en aşağılayıcı terimleri sizler için kullanabilir. Buna hazırlıklı olmak durumu iyi okumak şarttır.
Adet Kanı Büyüsü Nasıl Yapılır Medyum Turan Hoca

Adet Kanı Büyüsünde Dikkat !

Bu işlemi şekere damlatarak yapmak bilinen en etkili yöntemdir. Şeytani duygulara kapılan kadın bu işlemde şekere adet kanını damlatırken adet kanı büyüsü dualarını da ayetler halinde bulup üzerine okursa etki süresi çok daha fazla kısalacaktır. Bunu planlayan bir şeytani ruhun karşısında masum bir kişinin hele ki bilgisiz ise durması mümkün değildir.

Sadece bu bahse konu şekeri şekeri yedirmek yetmeyecektir. Ne şans ki sadece adet kanını yedirmek ya da içirmek bu işlemin hayata geçmesi için yetmez. Bu kadar kolay olmadığını bilmeniz gerekir. Sadece bu işlemi yaparak başarılı olunamaz. Bir çok ritüelin iç içe geçmiş halidir ve yapılması gereken tonla hamle vardır. Dediğimiz gibi amatör bir kişinin bu işlemi tek başına yapması mümkün değildir.

İşlem vuku bulup ta şeytan kalpli kadının eline ipler geçtiğinde ise erkeğin yaşama şansı elinden alınmış olur. Artık özgür irade yerini bir kadına bağlı olarak yaşamaya bırakır. İfrit öyle güçlüdür ki kişinin tüm benliğini kontrol altına alacaktır. Bağlandığı kadın at oynatır derler ya hani o şekilde adamla istediği gibi oynayabilir. Ne söz söylerse söylesin erkeğe hoş gelecek ve en aptalca şeyleri bile kabul ederek büyü yaptırmış olan kadının buyruklarıyla hayatına devam edecektir.

Adet Kanı Büyüsü Nasıl Bozulur?

Bozma işlemi yapması kadar meşakkatlidir. Ancak rahmani olarak kendi Hüddamlarımız aracılığı ile bu işleme müdahale edip bir nevi dönen çarka çomak sokmak hedefi ile adet kanı bozma işlemi yapılabilir. Bu işlemi bozabilmek için üst düzey yeteneklere sahip olunması gerekir. Ne yazık ki herkes adet kanı büyüsü bozma eylemini gerçekleştiremez. Bu yüzden bir üstat ile çalışmanız gerekmektedir. Bu tarzda şüpheleriniz var ise, eşinize ya da sevgilinize adet kanı büyüsü yapan bir kadın olduğundan endişe duyuyorsanız en kısa sürede Turan hocamızla iletişime geçebilirsiniz. Bu konuda engin tecrübelerinden destek alabilirsiniz…

“Adet Kanı Büyüsü” için 10 yorum

 1. Merhabalar hocam 5 yıllık evliyim 2bucuk yaşında oğlumuz var benim adım durdu eşim ramazan oğlum ayaz başdemir kocamın beni hiç gözü görmüyor eve gelmek istemiyor hiç evde yokken beni kırdığını farkında ama eve gelince resmen saldırıyor boğazımı bile sıkıyor kavga ediyoruz sürekli herşey den davranışları çok değişti sigaraya başladı cok soğuk

  1. Başka bir kadın onu bağlamak için bir büyü yapmış olabilir. Adet kanı büyüsü şüphesi edebiliriz ancak emin olamam. Bakım yapmak gerekiyor.

    1. Yapılan bakımlar o anı kapsamaktadır. Bunun uzun vadede değişebileceği gerçeği herkesçe bilinir.

 2. Hocam kolay gelsin
  kaynanamın adet kanı büyüsü ve domuz yağı büyüsü yaptırdığını öğrendim
  büyülerin iceriklerini internetten arastirdim okudum bunlardan kurtulmak istiyorum

  1. Semih bir de benim bakmam gerekiyor. Nereden öğrendin nasıl karar verdin bir konuşalım whatsapp üzerinde. Bu şekilde hareket etmek yanlış olabilir.

 3. Adet kanı büyüsü bakımlarda görünür mü etkileri ne zaman ortaya çıkar. Bozulur mu yani her hoca bozabilirmi

  1. Bakımlarda görünür ama her hoca bozamaz. Zaten adet kanı büyüsü kolayca bozulmaz. Etkileri ise yapan kişinin tasarlama durumuna ile değişir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir