Acı Biber Büyüsü

Acı Biber Büyüsü

Biber büyüsü konusunda bir çok farklı telaki ismi geçmektedir. Bunların başında acı biber büyüsü gelir. Ancak kırmızı biber büyüsü dendiğine de şahit olmanız mümkündür. Özellikle internet ortamında bu konuya dair bilgiler oldukça azdır. Bu yüzden detaylı bir açıklama getirmek üzere bu yazımızı sizlerle paylaşmak istedik. Acı biber büyüsü neden yapılır ve acı biber büyüsünde dikkat edilecek hususlar nelerdir. Dilerseniz şimdi bu konu ile ilgili ayrıntılara geçelim.

Acı biber büyüsü genellikle evli çiftleri ayırmak için yapılır. Muhabbeti bozmak insanların arasındaki aşkı baltalamak üzerine çok sayıda ritüeli içinde barındıran biber büyülerinde maksat mutlu yaşayan insanların hayatlarına çentik vurmaktır. Bu genellikle hakkı yenmiş kişilerin ya da intikam almak isteyen insanların başvurduğu bir büyü çeşididir. Bir açıdan bu şekilde açıklanabilir halde olsa bazen biber büyüsünün çok farklı etkileri de sayılabilir. Bunlardan bir tanesi kişileri hasta edebilen ya da dillerini bağlayabilen özellikleri barındıran kırmızı biber büyüleridir. Bu işlemde anlayabileceğiniz üzere biber kullanımı oldukça yaygın ve bilindiktir. Ancak bunun yanında çok sayıda malzeme ihtiyacının da doğacağı yine bilinmesi gereken temel konulardandır.

En önemli ayrıntılardan biri de tek başınıza amatör olarak hayata geçiremeyeceğiniz bir işlem olmasıdır. Bu çok tehlikeli olabileceği gibi sizleri riske edecek kötü sonuçlara gebe bir ortam yaratabilir. Bu yüzden acı biber büyülerinde maksat ne olursa olsun bir medyumdan yardım almak yerinde olacaktır. Turan hoca bu konu hakkında oldukça geniş tecrübeye sahip bir medyumdur. Bu yüzden merak ettiğiniz hususları kendisine sorabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Acı Biber Büyüsü Neden Yapılır?

Belirttiğimiz gibi pek çok şahsi sebep bu konuya dair neden gösterilebilir fakat genellikle evlilikleri bozmak ve kişileri mutsuz etmek ana prensip olarak sayılabilir. Bunun yanı sıra çokça yazıtta şeytani büyülerinde içinde yer alan biber büyülerinde rahmani bir içerik bulmak mümkün değildir. Bu yüzden amaçlar genel olarak kötü bir duruma yöneliktir. Bunun içinde ya ayırmak ya hasta etmek ya da başına bir musibet verme arzuları yer almaktadır. Bunların hangisi olursa olsun genel olarak acı biber büyüsüne maruz kalmış bir insanın zarar göreceği kesindir. Bu yüzden olası bir hamleye karşı da bir açıdan sürekli tetikte olmak gerekir. Düşmanları çok olan insanların bu tarz bir işleme maruz kalmaları genel olarak mümkün bir durumdur. Baştan tespit edilemezse kişilerin tüm mutluluğunu bitireceği gibi hayatını söndüren derin yaralar bırakabilir. İşin en kötü yanı ise ne olursa olsun doktorların ya da farklı habbab kişilerin bu işlemler üzerinde hiç bir şekilde bir teşhis koyamıyor olmalarıdır.

biber büyüleri hangi konuda yapılır

Acı biber büyüsünde çok kuvvetli cinlerden yardım alınır. Bu yüzden işlem sonucu kesine çok yakındır. Hakkıyla hayata geçtiği anda hedef alınan kişinin tüm huzuru bozulur ve o güne kadar mutlu süren evliliği bir anda bitme noktasına gelir. Bu duruma ne kişilerin kendisi ne de etrafı ve ailesi bir anlam veremez. Hani bazen duyarsanız “Her şey çok güzeldi ama bir anda boşandılar”işte bu veya benzeri tabirler acı biber büyüsü gibi kuvvetli intikam büyülerinden şüphe etmemiz adına bir işaret teşkil ederler.

Acı Biber Büyüsü Etkileri Kaç Günde Oluşur

Acı biber büyüsünde kırmızı biberlerden yardım alınır. Genel olarak bu biberlerin yakılması ve 7 günlük bir çalışmaya tabi tutulması şeklinde işlemin hayata geçişi bilinir. Bu yüzden bu süreçte çok dakik olunması gerekir. Biberlerin kişilere saldıracak olan hüddamları işaret ederler. Bu yüzden her birinin yakma saati ve üzerlerine okunacak tılsımların dakikaları çok önemlidir. Acı biber büyüsünde bir çizelge çıkartılır ve bir nevi harita görevi gören bu çizelgeye göre işlem yönetilir. Bunu da daha önce bu işlemleri yapmış bir medyumun planlaması çok uygun olacaktır.

Yani işlem süresi için genel olarak 7 günü bulabilir demek çok ta yanlış olmaz. 7 gün içinde büyük kavgalar çıkar. Kişi halsiz düşer ve etrafına karşı tüm saygısını yitirir. Birdenbire sinirlenen, hiç bir güzel duruma ikna olmayan, ne yaparsanız yapın sizi dinlemeyen bir hale gelir. Bazen pes edeceğiniz şekilde üzerinize geldiği de olur. Acı biber büyüsüne maruz kalmış olduğu aklınızın ucuna bile gelmezken sizler sür’atle mutluluğunuzu kaybeder ve üzerinizdeki bu kara bulutların dağılması için hiç bir şey yapamaz hale gelirsiniz.

12 Biber Büyüsü Nedir

Aslında bu tabir daha çok Anadolu’da hocalar tarafından kullanılır. Ancak bu konu hakkında detaylı bir bilgi bulamamış insanlar için bu konu hakkında da biraz açıklık getirmek istedik. 12 biber büyüsünde maksat 12 adet biberle yapılan büyüden bahsetmek değildir. Burada biber sayısı işlemin rutinine göre değişir bu konu sabittir. 12 denmesinin sebebi gece saat 12 ve öğlen saat 12’dir. Yani her yarım günlük periyotta yapılan farklı bir sonuç beklenen acı biber büyüsünün bir türüdür. Bu konu hayli derin ve sıradan biber büyülerinden biraz daha farklıdır. Ancak ihtiyaç durumunda başvurulur. Fakat sıradan insanlar için 12 biber büyüsüne gerek yoktur. Bunun hangi durumlarda gerekli olduğu muhatap olduğunuz medyum hocalar tarafından sizlere özel olarak aktarılabilmektedir.

Yakarak acı biber büyüsü yapmak

Önemli Not : Biberle aşık etme büyüsü olarak tabir edilen biber büyüsü konularında bir esas bizlerce yoktur. Hiçbir biber büyüsü bağlama amacıyla kullanılmaz! Birini aşık etmek için biber büyüsü yapılmaz. Bunun için çok daha farklı ve rahmani vefkler ve tılsımlar mevcuttur. Hiçbir kendini bilen medyum konu bir insanı başka bir kişiye bağlamaksa bunun için biber büyüsünden yardım almaz. Bu yüzden daha önce biber büyüsü yapanların yorumlarını okumanızı tavsiye edebiliriz. Bu sayfamızda soru ve yorumlar kısmında daha önce biber büyüsü yapmış bu konuda tesirlerin tam olarak hangi konu üzerine olduğunu anlatan insanların yazılarına göz atabilir konu ile ilgili gerçek ve doğru bilgilere münhasır olabilirsiniz.

Acı Biber Büyüsünde Dikkat Edilecek Hususlar

  • Konusunda uzman ve daha önce biber büyüsünü defalarca yapmış kişilerden yardım alınız.
  • Medyumların arasında tercih yapmak oldukça zor, zira çok sayıda yanlış bilgi veren kişilere rastlamak mümkün bu yüzden sizlere randevu veren medyumlarla görüşmekten yana olun.
  • Kırmızı biber büyüsü ile diğer isimlerin sonuç itibariyle pek bir farkları olmayacaktır. Söylemlerin değişkenlik göstermesi sizleri şaşırtmasın.
  • Biber büyüsünü yapmadan önce bir kaç kez düşünün, çünkü geri dönüşü olmayan etkiler ve sonuçlar görülecektir. Sonrasında pişman olmak ve vazgeçmek anlamsız olacaktır.
  • Acı biber büyüsünde temin edilecek malzemeler için sizlerin sorumlu tutulması gerekir. Acı biber büyüsü için malzeme ücreti talep eden medyumlardan derhal uzaklaşın. Zira bu işlem için herhangi bir para eder malzemeye gerek yoktur.
  • Rahmani bir işlem değildir. Bu yüzden yazımızdan da belirttiğimiz gibi aşık etmek veya kişileri birbirine bağlama acı biber büyüsünde ya da bazı kişilerce kırmızı biber büyüsünde mümkün değildir!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir