72 Saatte Etki Eden Büyüler

72 Saatte Etki Eden Büyüler

Turan hoca, 72 Saatte etki eden büyülerin öne çıkan başlıklarını sizlere bu konuda anlatmak istemektedir. Bunun yanı sıra 72 saate yani 3 günde tam olarak hangi büyülerin gerçekleşip hangilerinin gerçekleşmeyeceğini de yine sizlerin bilgilerine sunacaktır. Bazı ritüller bu kadar kısa sürede hayata geçebilirken bazı uygulamalar gerçekleşmez. Kabaca tarif etmek gerekirse birbirlerine aşık olan bir çift 72 saatte etki eden büyü  uygulanırsa başarılı olur. Bu kadar kısa sürede etki etmesinin en temel nedeni aradaki gönül bağının kuvvetli olmasıdır. Genelde birbirini seven insanların aileleri tarafından onaylanmayan ilişkileri olabiliyor. Ya da farklı birtakım sebeplerden dolayı çok kısa sürede etki almaları gerekebiliyor. Bekleyecek bir zaman zarfı kalmamış olabiliyor. İşte bu gibi durumlarda çok kısa sürelerde etki görmek adına bu işlemlere başvurulabilir.

72 saatte etkili büyülerin en çok bilinenlerinden biri ise aşk büyüsü çeşitleridir. Buna örnek olarak aşık etme büyüleri, aşk tılsımlarının ve aşk celblerinin güçlü yazımları verilebilir. Ayrıca aşk duaları gibi temel işlemler de en kısa sürede etki gösterebilen yazımlardır. Ancak 3 günde bir aşk büyüsünün de tutma şansı yine içinde bulunulan ortama göre değişiklik gösterilecektir. Bu tarz işlemlerin hiç bir zaman kesinliği yoktur. Zaten öncesinde yapılacak olan duru-görü bakımları, su bakımları ve tarot ile bir şekilde işlemin başarı oranı tahmin edilebilir. Bu kadar kısa sürede etki alabilmek için çok iyi bir hazırlık süreci geçirmek gerekir. Zira bu işlem her durumda başvurulacak bir işlem değildir. Pek çok medyum bu kadar ağır bir fiziksel yükün altına kolay kolay girmez.

Turan hoca bu bakımların tümünü ücretsiz olarak kendi dergahında yapmaktadır. Yani bir işleme karar vermeden önce ne kadar süreceği ve başarı oranını net olarak görebilir. Bu teşhislerden ve tespitlerden sonra has-bahal edilecektir. Ortak bir akılla hareket edilecek ve işlem hayata geçirilecektir. Bu işlemde sürecin çok kısa olmasını fırsat bilerek çok sayıda suistimalci vardır. Sizlere düşense olmayacak duaya amin diyerek de ne kendinizi ne de etrafınızı boşuna uğraştırmamanızdır. Her söylenen 3 günde etkili büyülere inanmayın. Bu üç gün herhangi bir üç gün değildir. Şimdi sizlere her medyumun bu işlemi neden yapamayacağı ile ilgili detaylar vereyim.

72 saatte büyü yapacak olan hoca bir kere bu süreçte uyku uyumayacaktır. Bu yüzden fiziksel ve ruhsal olarak son derece yorulacak ve bitkin düşecektir. Tüm bunlar hesaba katıldığında gerçekten istenilen çalışmaların bu kadar büyük emeklere değmesi gerekmektedir. Aksi takdirde medyum Turan hoca başta olmak üzere hiç bir medyum bu kadar büyük bir yükün altına girmez.

72 saatte etkili büyü yaptıran birinin de aynı şekilde tüm emirlere uyması gerekir. Kitap gizli ilimlerdir ve havas ilmi doğrultusunda bir kişi için acele işlem gerekiyorsa emirler de oradan gelecektir. Bu emirler medyum Turan hoca tarafından seçilecek ve karar verildikten sonra 72 saatte etki eden büyünün nasıl gerçekleşebileceğini size anlatılacaktır. Bunlar gerçekten isteyen bir medyumun yapamayacağı şeyler değildir. Turan hoca bu konuda oldukça tecrübeli olmasına rağmen herkes için 72 saatte etkili büyü çalışmalarını maalesef yapmamaktadır. Geçerli sebeplerinizin olup olmadığı ve hikayenizin nasıl vuku bulduğu gibi detaylar görüşmeden sonra anlaşılacağı için kesin bir şey söylemek bu sayfa üzerinden doğru olmamaktadır.

Konu ile ilgili elbette yoğun detaylar ve paylaşılması gereken çokça bilgi vardır. Bu yazımızda bu işleme dair özet olarak nasıl olur ya da nasıl olmaz şeklindeki kafamızdaki soru işaretlerini geçirebilmek adına bir takım bilgiler vermek istedik. 72 saatte büyü yapılabilir mi, 72 saatte büyünün etkileri nelerdir, 72 saatte büyü yapabilen hoca gibi tüm merak ettiklerinizi Turan hocamıza danışabilirsiniz.

“72 Saatte Etki Eden Büyüler” için 2 yorum

  1. Turan Hocam gerçekten 3 günde etki eden büyüye çok ihtiyacım var. Sevdiğim kızı başkasına veriyorlar onda beni seviyor üstelik yardımcı olacak bir tek siz varsınız hocam çok araştırdım sizin metinizi çok duydum ne olur yardımcı olun…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir