7 Renk İp Bağlama Büyüsü – Düğüm Büyüleri

7 Renk İp Bağlama Büyüsü – Düğüm Büyüleri

Adından da anlaşılacağı üzere renkli iplerin kullanıldığı bu büyü çalışmasında 7 günlük bir süreçte bir kişiyi kendinize bağlamanın çok çeşitli yöntemlerini aktaracağız. 7 renk ip büyüsünün isimlerini farklı şekilde telaffuz eden hocalarda bulunmaktadır. Bu isimler 7 renk düğüm büyüsü ve ya da ip düğüm büyüleri gibi de anılmaktadır. Fakat ip ile yapılan bağlama büyülerinin etkilerinin yüzyıllardır insanların talep ettikleri durumları gerçekleştiren türden oldukları da çok iyi bilinir. Bu yüzden kadim büyü kitapları ip büyülerini haddinden fazla önem vermektedir.

İp Bağlama ile Bir Kişi Nasıl Bağlanır

Aslında burada en önemli husus ipin üzerine üflenecek olan tılsımın şiddetidir. Bu şiddet öyle seçkin dualarla harmanlanır ki ilgili kişi hüddam kullanma sanatına da nail olursa bağlanmak istenen kişinin hiç bir şekilde bu durumdan kurtulma şansı yoktur. Diğer bir değişle ip bağlama büyülerinde her renk ipin anlamlarını da bilmek gerekir. Gelişigüzel seçilmiş renkler de ipler de bu işlem kullanılmaz. Her gün için özel bir renk tasvir edilir ve işlemin içerikleri de amaca uygun olarak planlanır.

Genellikle ilk gün kırmızı düğümlerin atılması gerekir. Bunun sebebi kırmızı büyüler grubuna ait olan düğüm büyülerinde renk bizlere hangi tılsımın tesirinin başlayacağınız gösterdiği içindir. Kırmızı pek çok büyü de bağlayıcı olarak ön plandadır. Bu kırmızı ipler piyasa da renkli satılan iplerden değildir. Her ipin sicim ipler olduğunu ve medyum hocalar tarafından renklendirildiğini de bilmeniz gerekir. Bu renkler birer boya değil birer kimyasal tepkimedir. Bu tepkimelere nasıl girildiği ise medyumların özel yetenekleri doğrultusunda sizlere kendi muhitlerinde gösterebilecekleri bir detaydır.

7 Gün Sonunda Kişi Kesin Bağlanır mı?

7’inci akşamın sonunda kifayetli bir şekilde tamamlanan bağlama büyüsü işlemi son renk olan mor sicimlerin de dolanmasının akabinde etkisini gösterir. Öyle kuvvetli bir işlemdir ki manen bir halatla kendisini bir kişiye doğru çekiliyormuş veya çok kuvvetli bir rüzgar tarafından yine ilgili kişiye itiliyormuş gibi bir hisle karşı karşıya kalır. Bu etkiler kişinin tüm irade yapısını ve öz benliğini etkiler. Bağlama büyüsü yaparken en önemli kırılma anları da kişinin iradesinin bükülme aşamasıdır. 7 renk ip büyüsünde bu etkiler çok yoğun ve sürekli görüneceği için 7 gün yeterli olacaktır. Ayrıca her güne farklı renkte ipin seçilme nedeni de yine tılsımın etkisini sürekli güçlendirmekle ilgilidir. Yani her rengin gücünü sıralı bağlama dualarıyla birlikte kullanarak kişinin tüm direnişi kırılır. Tüm manipülasyon direnci medyum hocaya geçtiği anda kişinin artık yönetimi tamamen kusursuz olarak tanımlanmış olur.

ip baglama islemleriyle buyuler

Bu işlemin tanımları biraz karışık gibi gelse de aslında tüm olay gücü beyinde toplamaktır. Bu gücün toplanış aşamasında kullanılan malzemelerin sizler özelliklerini anlatmaya çalışıyoruz. Ancak asıl olan tamamen medyumun enerji yeteneklerini ne gibi kulvarlarda sizlerin lehine yönlendirebildiğidir. Bunun dışındaki tüm malzemeler birer detaydır. Gerçek yeteneklerin tamamen soyut konulardan ibaret olduğunu da unutmayınız. Bu yüzdendir ki kesinlikle insanların amatör olarak bir malzemeden medet umduğu durumlara kanmayınız. Havasın hiç bir mecrasında yalnızca malzeme hikmetiyle bir istikrar ve başarı söz konusu olamaz.

7 Renk İp Büyüleri Bozulur mu?

Bu büyünün sonunda kullanılan ketem sicimlerinin birçok hoca tarafından yakıldığını duyabilirsiniz. Bu kimilerine göre doğru olsa sa bizce yanlıştır. Eğer sicimler işlemin tesiri başladıktan sonra yakılarak imha edilirse, ip büyüsünü bozma şansınız kalmaz. Bu büyüyü bozmanın kesin yolu daha sonrası için saklamaktır. Ola ki bu kişinin size bağlanması tahmin ettiğiniz kadar tatmin etmedi ve bir süre sonra artık birlikte olmak istemediniz. Hiçbir düşünceniz öncesi gibi değil ve artık bu işlemin içinde bir hayat sürdürmek istemiyorsanız. İş bu hale gelirse o zaman gömülen yerden çıkarılan büyü ile birlikte ip düğüm büyüleri bozma işlemi yapılabilir. Aksi takdirde imha edilen yani yakılarak yok edilen bir büyünün bozma işlemi imkansız olacaktır.

Bu büyü özellikle işlemi tasarlayan hoca tarafından kolaylıkla bozulabilir. Farklı bir kişi de aynı yetilere sahip olsa da öncelikle büyünün nerede gizlendiğini eğer gizlenmemiş imha edilmiş ise de bu detayı bakımlarıyla görmelidir. Büyük enerji yoğunluklarıyla yapılacak bu bakımlar uzun zaman alacağı için medyuma zaman tanımak gerekir. Günümüzde telefonda yapılan 10 dakikalık bakımlarla “her şeyi gören medyumların” bu işlemlere ne kadar uzak olduklarını da bu vesile ile anlamamıza umarız ki yardım edebilmişizdir.

Önemli Not: İp kullanılan büyülerde eğer ki bu işlemde olduğu gibi renklerden bahsediyorsak sıralı olarak kullanmak zorundasınız. Bir çok yazı ve anlatımda iplerin karışık olarak kullanılması da aynı etkilere sahip olur denilmiştir. Fakat bu son derece yanlış bir bilgidir. O halde neden renk kullanılsın diye düşünmek gerekir. Renklerin her birinin bir anlamı olduğunu size söylemiştik. Konu oldukça derin detaylar içerdiği için hocamızdan iletişim kanallarıyla yordamıyla bilgiler alabilir ve bu kuvvetli bağlama büyüsü işlemi hakkında fikir edinebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir