7 Günde Kesin Etki Eden Papaz Büyüsü

7 Günde Kesin Etki Eden Papaz Büyüsü

Papaz büyüsü konusunda oldukça geniş bilgiler veren büyük bir makelemizi sizinle daha önce paylaşmıştık. Ancak bu konuda gelen yoğun sorular neticesinde konuya açıklık getirecek daha ciddi ve süreci ilgilendiren bilgiler ekleyerek bu yazımızda daha aydınlatıcı bir tavır sergilemek istedik. 7 günde kesin tutan papaz büyüsü toplumca bilinen ve çok sorulan bir durumdur. Ancak ne yazık ki 7 günde papaz büyüsü çok ender rastlanan bir çalışmadır. Çok ciddi koşulların yerine gelmesinin gerektiren ve filhakika çok büyük hazırlıklar akabinde hayata geçen bir durumdur. 7 günde işlemleri hayata geçirmek için medyum hocanın öncelikle bu sürece çok ciddi fizyolojik bir duruma girdiği bu 7 gece boyunca uyumaması gerektiği gibi çok farklı ritüeller vardır. Bu yüzden herkes için bu çalışma ne yazık ki yapılamaz.

Elbette birtakım istisnalar ve özel durumlar olabilir. Ancak bu durum biraz daha farklıdır. Çok sıkı çalışma gerektiren bu kadar kısa süreçlerin göze alınması medyumların için oldukça zul bir olaydır. Bu yüzden kimse uzaktan papaz büyüsü yaparken bu kadar kısa süreleri teminat olarak karşı tarafa vermez. Oysa çevremizde çok sayıda medyumun bırakın 7 günü 3 gün içinde bile garantiler veren papaz büyüsü eylemlerine sitelerinde yer verdiklerini biliyoruz. Fakat çok net söylüyoruz ki hiç bir işlemin bu kadar kısa sürede garantisi yoktur. Zaman kısalığı sizlerin dikkatini çekmek için kullanılmaktadır. Ayrıca birtakım başarı oranı veren sitelerin de durumu çok farklı değildir. Medyum hocalar birer istatistik tahtası tutmazlar. Yüz kişi içinde kaç kişide başarılı olmuşuz diye bir genelge de yayınlamazlar. Bu tarz matematik durumları bizim için yoktur. Zaten ilmine güvenen insanların tutumlarından ve davranışların sizler sonuçlar az çok tahmin edebilirsiniz.

Papaz büyüsü konusunda Turan hocamızın nemenem etkilere hakim olabildiğini daha önce uzun bir yazıyla anlatmıştık. Buraya tıklayarak bu sürecin nasıl yönetildiğini ve kesin bir durumdan bahsediliyorsa hangi şartların yerine gelmesi gerektiğini bu yazımızdan rahatlıkla anlayabilirsiniz. Bknz: Papaz Büyüsü

7 Günde Etki Etmesi İçin Neler Gerekir?

Papaz büyüsü her koşulda kişisel olarak hazırlanacağı için süreçlerin kısalması çok ender görülebilecek ve göze alınabilecek bir durumdur. Bu yüzden insanların zor durumlar yaşaması ve acele etmek istemesinden faydalanan bir çok şarlatan oluşmuştur. 21 günden önce söz konusu olamaz. Birkaç özel durum farklı etkilere sahiptir. Ancak bu özel durumları bu şekilde halka açık yerlerde beyan etmek mümkün değildir. Oldukça kişisel etkiler yaratacağı için özel bir görüşme yapılması ve bilhassa karşılıklı olarak görüşülmelidir. Bu konuda en çok gelen soruların başında da uzaktan en kısa sürede papaz büyüsü işlemidir. Bu konuda yine bu yazıyı sizler için yazmamıza neden olan en büyük etkenlerden biridir. Fakat uzaktan hayli zorlaşan bu durumun bir de sürecin kısalmasıyla tamamen imkansız hale gelebileceğini her aklı başında birey görebilir.

Ayrılan bir eşin geri gelmesi, eski sevgiliyi tekrardan bağlamak, kocanın ya da karının eve dönmesi, aile için mutluluğun sağlanması gibi konular için genelde papaz büyüsü işlemi talep ediliyor. Fakat papaz büyüsü etkileri bakımından bu gibi durumlarda tercih edilmemelidir. Çok farklı talepler ile karşılaşıldığında bu büyük ledün ilmini anlatmak da aktarmakta hayli zorlaşıyor. Konuya hakim hocaların randevularına gidip bu konuları gerçekten yüz yüze ve reel bir şekilde öğrenmenizde fayda var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir