41 Dikiş Büyüsü ile Birini Bağlamak

41 Dikiş Büyüsü ile Birini Bağlamak

Bir insanı kendine aşık etme hususu söz konusu olduğunda yapılabilecek çok fazla sayıda işlemden yeri geldikçe sizlere aktarımlar yapmıştık. Bu işlem de en kuvvetli bağlama büyülerinden biri olarak yine karşımıza çıkıyor. 41 dikiş büyüsü… Bu büyü ile en imkansız görünen durumların bile tersine çevrilebildiği, çok eski kaynaklara dayandığı için hem güvenilirliği açısından hem de sonuçlarının yüz güldüren türden olmasından dolayı son derece etkili bir uygulamadır.

Bir takım şartların belirlenmesi ve bu işlemin uygulanmak istenen kişi üzerinde bazı oluşumlara çok bağlı olduğunu da unutmamak gerekir. Örneğin bir kişiye “41 dikiş büyüsü ile bağlamak” uygulamasını yönlendirmek istiyorsanız o halde kesinlikle kıyafetlerinden özellikle iç çamaşırlarından birkaç parçaya ulaşabiliyor olmalısınız. Aksi durumda pek fazla şansınız olmayacaktır. 41 dikiş büyüleri de diğer tüm bağlayıcı işlemler gibi insanı düğümlemek ve size uygun hale getirmek üzerine planlanır. Bazen farklı istekler için de kurgulanabilir olsa da genel olarak bu şekilde açıklamak daha doğru olur. Dikiş büyüsü bazı ellerde cinselliği bağlamak ya da ağız bağlamak gibi etkilere de yol açar. Ancak biz sitemizde bu işlemler için zaten ayrı ayrı bilgiler verdik. Bu yazımızda da bu işlemin sadece bir insanı kendinize nasıl bağlarsınız bu kısmı ile ilgili bilgiler vermek istiyoruz

41 Dikiş Büyüsü Nasıl Hazırlanır

Kişinin öncelikle özel bilgilerine sahip olan medyum bu işleme talep eden kişiden gerekli tüm bilgileri aldıktan sonra sözlü vekalet alma kısmına geçecektir. Bu süreç telefondan da yüzyüze de olabilir. Vekalet işlemi birkaç dua ile birlikte tamamlandıktan sonra dikiş büyüsü için gereken çalışma başlayabilir. Bunun için özel bir alana sahip olan medyumlar tercih edilir. Zira kendi yeri olmalı ki yeri geldiğinde sabaha kadar işlemlerin süreceği bir durum oluşacaktır. Dikiş büyülerinde 41 sayısının kullanılmasının sebebi zikir sırasında söylenen bağlayıcı tılsımlı kelimelerin tam da bu sayıda tekrar edilmesinden dolayıdır. 41 kez tekrar edilirken kişinin özel iç çamaşırına dikilecek vefkin tüm dikişleri her bir sayma sırasından tekrar tekrar atılacaktır. Bu sayede kişinin gün be gün duygu durumlarının değişmesi ve beklenen atakları gerçekleştirmesi beklenir.

41 Dikiş Büyüsü hakkında detaylar

Hazırlama aşaması olarak çok fazla ritüel vardır. Ancak belli başlı hatlarıyla kişinin özel eşyaları, yaşı ve aile durumu gibi spesifik bilgiler, bağlama vefkinin sarılması için sicim ve ceylan derisi, bir de özel safran mürekkebi gereklidir. Bunların yanı sıra gereken tüm malzemeler zaten genel büyü işlemlerinden kullanıldığı için medyumların özel olarak tedarik etmesine gerek olmaksızın bünyelerinden bulunmaktadır.

41 Dikiş İşlemi Sonuçları

İşlemi oldukça titiz bir şekilde hazırlayan medyum son aşamaya gelindiğinde işlemin yönlendirmesini yapacaktır. Bu süreçte zaten sürekli olarak irtibatta olduğunuz için işlemin gidişatına göre değişkenlik göstermesi gereken birtakım detaylar var ise bunlar da belirlenmelidir. Şayet bunlar yapılmazsa işlem eksik kapatılmış olur. 41 dikiş büyüsü eğer eksik kapatılırsa yönlendirme işlemi tekrar yapılamayacağı için tam sonuçlar alınamaz. Bu yüzden gün be gün irtibat halinde olmak ve gidişatın gerçekten tam olarak sizin istediğiniz gibi mi yoksa bir takım rütuşlara ihtiyaç olunan türden mi olduğuna çok iyi bakmak gerekir. Analiz yeteneği iyi bir medyum hocanın bu işlemin içinden alnının akıyla çıkacağını düşünebilirsiniz.

Sonuç olarak kişinin bağlama büyüsü etkisine alınması gerekir. Bu sonuç beklentilerimizin en belirgini olarak ön plana çıkar. Ayrıca 41 dikiş büyüsü denince rahmani bir uygulama çoğu zaman akla gelmese de bilakis işinin ehli medyumlar herhangi bir tehlikeye bulaşmadan ve şeytani bir hamle yapmadan bu işi başarabilirler. Zaten süreyi kısaltıp isteklere maddi talepler doğrultusunda karşılık vermek isteyen medyumlardan değilseniz, biraz sabır ve iradeyle her işlem herhangi bir vebala bulaşılmaksızın gerçek olabilir. Bunu da bilmek sizlere düşen en asli görevdir. Okurlarımıza sürekli olarak verdiğimiz bilgilerin altında kısa sürede sonuç almak yerine “Sonuç Almak” olgusuna odaklanmalarını söylüyoruz. Sitemizde yer alan yüzlerce makale içerisinde genel olarak Havas’ın her türlü işlemi hakkında bilgiler veriyoruz. Fakat bağlama büyüsü gibi gıybete açık ve sürekli speküle edilen işlemlerin detayları hakkında en net bilgileri almak için interneti kullanmak yerine hakiki referansların olduğu hocaları tercih edin.

İşlemin Önemi : 41 Dikiş büyüsü denince diğer düğüm büyüleri ile ilgili benzerlikler gösterdiği aşikardır. Bir çok eylem ve ritüel benzerlikler gösterir. Bu durum şaşırtıcı değildir. Havas ve Ledün’de her zaman en çok dikkat çeken hususlar insanların ne niyetle kalkıştıkları ve sonuçların sizin istediğiniz şekilde olup olmamasıdır. Bu yüzden isimlere takılmayın. Toplumda herkes bir şekilde isim telaki ediyor. Aslında amaçlar üç aşağı beş yukarı aynı oluyor. Bizler sizlerin arama yaptığınız durumlara karşılık gelen başlıklar açarak her zaman en doğru bilgileri ve yakın ilişkisi olan işlemlerin içeriklerini aktarıyoruz. Elbette daha fazla bilgiyi yazarak vermek doğru olmayacağı için merakta kalan ve işlem yapmak arzusunda olan arkadaşlar için sitemizde iletişim kısmından ulaşabileceklerini de bildirmiş olalım.

41 Dikiş büyüsü niyetleri ve 41 dikiş büyüsü hakkında yaşanmış hikayeler için sitemizdeki yorumlar bölümünü inceleyebilir ve insanların yaşanmış tecrübeleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir