3 Günde Tesir Eden Bağlama Büyüsü

3 Günde Tesir Eden Bağlama Büyüsü

Havas ilminde bazı çalışmalar sıra dışı olarak yorumlanabilir. Bunlardan bir tanesi de her zaman birinci önceliğimiz olan bağlama büyüsüdür. Bu işlemin 3 günde hayata geçmesi için bir takım koşullar vardır. Aslında bu kadar kısa sürede hiç bir zaman bir işlemi planlamak doğru değildir. Ancak hayatımızın içinde bazı koşullar bizlere bir an önce bu işlemi yapmamız için bir takım zorundalıklar getirebilir. Bunların bazıları ise şöyle sıralanabilir. Acilen evlendirilmek durumunda kalan bir insan, evi terk etmek üzere bir eş, boşanma mahkemesine artık günlerin kaldığı zor durumlar…

Elbette örnekler çoğaltılabilir ama her ne koşulda olursa 3 günde etki eden büyü olarak bu işleme kesin gözüyle bakmak doğru olmayacaktır. Bu yüzden slogan gibi her yerde yazan bu tip ilanlara, hele ki internet ortamında reklam vermek suretiyle kim olduğu belli olmayan insanların iddialarına kanmamanızı şiddetle önermekteyiz. Bağlama büyüsü son derece kült bir işlemdir. Tarihi çok derinlere dayanmak ile birlikte etki süreleri de aşikardır. Hiç kimse öğretilmiş ilmin süreleriyle bu kadar büyük oranda oynayamaz. Evet, bazen şans eseri başarılı olunabilir. Ancak bu durum iddiaya kesinlik katmaz. Bazen şansın etkisi, bazen de bir takım koşulların bir araya gelmesiyle birlikte işlemlerin 3 günde bağlama büyüsü şeklinde vuku bulduklarını görebilirsiniz.

3-gunde-baglama-islemi-nasil-yapilir
3-gunde-baglama-islemi-nasil-yapilir

Bu işlem için Turan hoca en çabuk etki eden büyüleri sizler için sayacaktır. Sadece bu konu için değil çabuk hareket eden farklı ritüellerde vardır. Bir kez daha belirtmek de fayda var ki acele olması gereken durumalarda denenmelidir. Çünkü deneme yaptıktan sonra bir kez daha aynı şekilde deneyemezsiniz. Bu yüzden hamle hakkınızı tüm ilimler için öngörülen süreleri kullanarak denemelisiniz. Lakin sabırsız olan milletimiz her türlü işlemin bir an önce hayata geçmesi için bu yanlış yollara başvurabiliyorlar. 3 günde bir işlemin hayata geçme şansı her zaman yüzde elli civarındadır. Ayrıca çok daha büyük külfet oluşturacak olup, inanılmaz zorda olunmadığı sürece denenmemelidir.

Bazen bir işlemi gerçekleştirmeden önce bakımları yapıyoruz. Bu bakımlar sırasında zaten en çabuk kaç günde bağlama büyüsü işleminin tutacağına dair birçok bilgiye sahip oluyoruz. Bunların akabinde hocamız sizlere en büyük şansın hangi koşullarda gerçek olabileceğini de aktarıyor. Tüm bunlara rağmen vakti kısaltmak adına ihtimali düşürmeyi göze alan insanlar olabiliyor. Bu da yine oldukça yanlış bir tutumdur.

3-gunde-etki-eden-buyuler
3-gunde-etki-eden-buyuler

En Çabuk Büyüler

Bu işlemleri bir kaç cümle ile yazmak kolay değildir. O kadar çok sayıdadır ki yazmaya kalksak sayfalar yetmez. Zira büyü kelimesi çok büyük bir başlık oluşturmaktadır. Ancak burada sayabileceğimiz konularda en çabuk tutan tılsımlar, en çabuk etki eden bağlama büyüleri, en çabuk tutan aşk büyüleri, en hızlı olan muskalar gibi büyü kelimesini destekleyen bir çok madde de mevcuttur.

Genelde Anadolu’da özellikle bizim yörede kızların başka birine verilmek istenmesi durumunda esas oğlanın bu kız için böyle işlemlere başvurduklarını biliyoruz. Ne de olsa aşk engel tanımıyor ve bağlama büyüsü bizlere bu konuda oldukça destek oluyor. Fakat işte asıl konumuz olan zaman mefhumunu çok iyi değerlendirmek gerekiyor. Vakit kısaldıkça panik artıyor, kişinin beklentileri de hızlanıyor. Turan hoca bu gibi stresli durumları yaşamaktan itina ile bilmukabele kaçmaktadır. Her zaman en yakın yolun bilinen yol olduğunu söylemektedir. Elimizde sihirli değnek olmadığını da bilmenizi isterim. Çünkü bazen bu şekilde talepler görebiliyoruz.

3-gunde-tesir-eden-buyu-islemleri
3-gunde-tesir-eden-buyu-islemleri

3 Günde Etki Etmesi İçin Ne Yapılır?

 • İlk gün okunacak duaları okuyup tılsımın yazılması gerekiyor.

 • Yine birinci gün sonunda okumaların bitmesini akabinde suya hapsedilecek olan safranın hazırlanması gerekiyor. Bu ikna edilecek olan varlığın bizimle buluşmaya başlayacağı nokta olacaktır. Bu sırada gece vaktinde olmak, karanlıkta meditasyon durumunda yer almak şarttır. Varlık bize ses verene kadar bu sesleniş sürecektir. Ses verdiği andan itibaren işlem sukunetine yatmak ve geceyi yine belirli ritüellerle geçirmek gerekmektedir. Bu süreçte medyumun yanında olmanız gerekebilir. Fakat korkan insanlar için uzaktan olunsa da sorun olmayacaktır.
 • İkinci günün sabahından itibaren varlığın ikna çalışmalarına binayen talep ettiği şeyler verilecektir. Bu malzemelerin neler olacağına medyum hocanız ses veren varlığın türüne göre karar verecektir. Bazen saç teli, bazen de tırnak gibi özel cisimler gerekebilir. Gerçekten de önemli bir ayrıntıdır. Bu maddelere 2. günün sonunda varlığın hedefine varması adına yol gösterici olacaktır. Bir fotoğraf ile desteklemek daha da doğru bir hareket olur.
 • Son gün tılsımın yazılması bitecektir. Artık hedef gösterme bitmiş, son yatsının beklendiği zaman dilimine girilmiştir. Etkilerin sonraki gün başlaması için kadim büyü kitabında yazan bilgilerden birkaç detay alınır. Turan hoca bunları ibranice yazmaktadır. Ancak Arapça yazan hocalarda vardır. Bu son günün eylemleri sırasından bu işlemi talep eden kişinin de katılımlarının olacağı bir durum vardır. Yani verilecek olan dualar mutlak surette okunmalıdır. Son gecenin sabahında varlık hedefi bulacak olup çok ani ataklar görülecektir.
 • İşlem kim için yapıldıysa bir panik hali içine girebilir. Beklenmedik etkiler yapabilir, bir anda hastalanıp yataklara düşebilir. Bu durumda siz de aynı paniği yaşamayın. Cinler bazen insanları bu şekilde tertipler. Yani ilk saldırı anında bu etkiler görülebilir. Sonuçta büyük bir irade örneği ortaya konacaktır. Bu da haliyle zor bir işlemdir.

Tüm anlatılan değerler oluşturulup gerçek bağlama büyüsü etkisi görmek üzerine tamamlanırsa baştan da belirttiğimiz gibi %50 oranında bir şans yaratılmış olur. Turan hoca bu ihtimali biraz daha yükseltmek adına 3 günlük işlemde tüm zamanlar boyunca uyumamaktadır. Bu yüzden de bu işlemi herkes için almaz. Geçerli sebepleriniz olması şarttır. Yoksa kimse fiziksel olarak bu kadar direnç göstereceği ve zorlanacağı bir sürece kendini teslim etmez. Ancak zaman zaman Turan hoca bu işlemi bir aile kuramına hizmet olarak görüp hikayenize göre değerlendirmektedir.

Not : Bu işlemi 3 günde yapabilmek için çok üstün yetenekler gerekmektedir. Bir çok insanda bunlar ne yazık ki yoktur. Zaten her iddia eden kişi de bu kadar güçlü yetenekler mevcut olsaydı emin olun birleşip herhalde dünyayı yerinden oynatırlardı. Bu yüzden seçimleriniz konusunda son derece titiz davranmalısınız.

İnternet ortamında tek gecede bile bu işlemi hayata geçireceğini iddia eden komik duruma düşmüş insanlara ne olur itimat edip mağdur olmayın. Gerçek bir medyum hizmeti almak adına en net adresleri araştırın. Turan hocayı tercih etmeniz durumunda dilediğiniz zaman randevu verebilmekteyiz…

“3 Günde Tesir Eden Bağlama Büyüsü” için 106 yorum

 1. Hocam merhaba baglama buyusu yaptirmak istiyorum cok seviyorum surekli tartisiyoruz ayrilip geri barisiyoruz bunun olmasini istemiyorum artik sozumden cikmasini istemiyorum ama korkuyorum iki tarafli zarari olur diye bana yardimci olurmusunuz

  1. Zararının olmaması için gereken tüm önlemleri almak durumundayız. Tabi daha öncesinde durum tam olarak nedir ona bakmalıyız.

   1. Merhabalar ben anlaşılması güç bi durum içindeyim sevgilim benleyken başka bi kadınla evlendi sonra geri döndü 4yıldır beraberiz ama ailesine sırt çevirip benimle olamıyor beni de bırakmıyor tam 10yıldır bekliyorum acılar içinde ne olur bana bir çözüm sunun başka derman arayacağım durum kalmadı.

    1. Kübra hanım 10 yıldır beklemekte nedir… Ben sizin psikolojik olarak rahatsız olduğunuzu düşünüyorum. Bu kadar çarpık ilişkilere girmeyin lütfen. Bu kişi için ne yapılacaksa yaparız ama önce kendinizi düşünün. Bu kadar acı çektirir mi insan kendisine…

 2. Selamünaleyküm hocam
  Sevgilimle sorunlar var şöyle oda çok bir yoğun şekilde benimle oluyor sonra geri duruyor sonra yine aynısı ama elinde değil gibi Bağlama yapıyor musunuz
  Ve etkisini kaç günde sonra gösterir

  1. Etki süreleri hakkında değişkenlik gösterebilecek çok detay var. Bu konuyu özel olarak görüşmek gerekir. Benim her işlemim kişisel olmaktadır.

  1. Lütfen Whatsapp yoluyla ulaşmayı deneyiniz. Yurt dışında olduğum zamanlar fazla fatura ödememek için normal telefonum kapalı oluyor değerli kardeşim.. Hayırlı Günler

 3. Ben Belçika’dan Ayten, bu yazıyı ilk okuduğumda çok etkilenmiştim fakat açıkçası hiç inanamamıştım. Sonrasında Turan hocamında desteğiyle bağlama işlemini yaptık. Daha ikinci geceden tesiri gördüm aşağı yukarı 1 haftada da sonuç aldık. Rahatlıkla güvenebilirsiniz derim ben…Saygılar…

 4. Öncelikle selamun aleykum ben dursun turan hocama güven konusunda yazmak istedim arkadaşalr, turan hocama güvenin arkadaşlar istediğiniz anda ulaşabilirmisiniz çok içten birisidir usanmadan sıkılmadan dinler sizi bende işlem içindeyim ve istediğim anda ulaşıyorum allah razı olsun ondan ..hocam bizim iş bayramdan sonra biter inşallah dimi 🤲🤲🤲

  1. Kesinlikle, güzel yorum için teşekkür ederim Allah razı olsun. Herkesin talepleri hayata geçsin ve mutlu olsunlar diye gecemi gündüzüme katıyorum. Allah’a bin şükür bugüne kadar hiç bir terslik yaşamadım. Görüşmek üzere selametle…

 5. Hocam teşekkür ederim her şey için. Bana verdiğiniz tüm malzemeleri kullandım. Sanırım bu sefer bu iş tamamdır. Buradan bende size referans olmak istedim. Turan hocam çok ilgili ve uzman bir insandır. İsteyen herkes gönül rahatlığıyla kendisine işlem yaptırsın.

  1. Ücret konusu önemli değil, önemli olan bir aşama kaydedebilecek miyiz bu çalışmaları yaparak buna bakmamız gerekiyor. Bunun içinde lütfen bana en kısa zamanda ulaş. Durum buna müsait mi ya da değer mi bir bakalım Buket kızım.

 6. Eşimle boşanma aşamasındayız dava açıldı ona ihanet ettim ama çok pişmanım şuan ayriyiz yardım edin lütfen

  1. İslam Bey eşinizi aldatmışsınız. Bu saatten sonra size yardım etsem bile vicdanınız rahat bir şekilde evliliğinizi sürdürebilir misiniz? Etik ve ahlaki bulmuyorum bu konuyu…

   1. Hocam esim aldatti beni fakat iki cocugumuz var 3 cocuguda dusurdu karninda 1 bucuk yildir ayriyiz ams ayni evde ayri odalarda kaliyoruz cocuklarin piskolajisi bozulmasin diye tekrar bana alismasi ve asik olup baglamasini istiyorum bir gayret olsa etki edermi

    1. Aldatılmış bir adam olarak tekrar istemeniz beni çok şaşırttı. Ama haklı sebepleriniz olduğunu belirtmişsiniz belki de öyledir. Duruma bakabilmem için telefondan bana kendinizi hatırlatan bir mesaj gönderin lütfen.

 7. Hocam Allah sizden razı olsun. Benim için hayat memat meselesiydi hallettiniz. Ne kader dua etsem azdır size… İyi ki varsınız hocam…

 8. Hocam gözlerime inanamıyom. 3 günde bi olay bu kadar farklı hale nasıl gelir halen şoklardayım. Eşim eve döndü, bir ilgi bir alaka. Size ne kadar teşekkür etsem azdır. Allah razı olsun sizden hocam…ben size güvenmekle doğru yaptığımı biliyordum. Eli öpülesi insansınız.

 9. Turan hocam Kabala büyüsü işlemi isteyenler için de 3 gün bence en iyi sonuç. Birçok insan hangi işlemden bahsediliyor anlamayabilir. Ama ben sonuçlarını yaşamış ve memnun olmuş biri olarak yazıyorum. turan hocam Kabala konusunda uzman. Talep edenler özellikle bu işlemi tercih etmeliler.

 10. Turan hocam için ne kadar dua etsem az. Siz saçma sapan yorum yapanlara aldanmayın. Adam o yorumları bile yayınlayacak kadar dürüst, benim için dünyanın en yetenekli ve saygı duyulası insanıdır. Hoca olmaktan önce insandır çünkü. Gönül rahatlığıyla isteklerinizi iletebilirsiniz.

 11. 3 günde işlem tutmaz demiştim kendi kendime ama başka bi çarem ve zamanım olmadığı için güvendim Turan hoca’ya. Allah var çok ilgilendi 7 günü buldu sonuç almamız ama başardık ya benim için dünyadaki en önemli şeydi bu olay. Çok anlatmıyorum beni durumum çok özeldi çünkü… Güvenebilirsiniz kendisine.

 12. Turan hocam ne diyeceğimi bilemiyorum. Müthiş bir olay bu. Ne gözlerime ne de kulaklarıma inanamıyom. Eşim eve döndü 1 hafta içinde. Bir aileyi kurtardınız Allah ne muradınız varsa versin inşallah. Size dünya ahret minnettar olacağım. Hocammm

 13. Hocam ile tanıştığımdan beri bütün hayatım baştan aşağı değişti. Turan bey nasıl desem enerjisi çok yüksek biri. Bir de ayrıca hayat görüşü ve olayları yorumlayabilme yeteneği bakımında üstün biri. Bana manevi anlamda çok yardımcı oldu, eşimle aramı düzeltti. Bir çok musibetten beladan kurtardı. Eğer bir takım sıkıntılarınızdan dert yanıyorsanız çekinmeden kendisinden yardım alabilirsiniz. Pişman olmayacaksınız emin olabilirsiniz.

  1. Metin Bey duyarlılığınız için sağ olun Allah Selamet versin. Daha iyi günlere doğru yürüyün İnşallah. Amin.

 14. Hocam 5 günlük çalışma bitti bugün dün görüştüğümüz gibi sıtkı sadakatimi koruyarak hiçbir harekette bulunmuyom. Etkileri biraz görmeye başladım en azından ufaktan yakınlaşmalar var. Kaç gün daha sürer hocam bir yanım bekle derken bir yanım da yerinde duramıyor.

  1. Sabır en büyük erdemdir. Biraz bekle bakalım hemen heyecana kapılıp acele karar verme. Bunlar yanlış olur. Benden haber bekle Talat.

 15. Hocam 3 günde gerçekten büyü tutuyor mu bir arkadaşım sizinle işlem yapmış 1 haftada tutmuş ama ben bu işlere çok yabancıyım. O yüzden pek inanamadım. Siz bana da yardımcı olsanız erkek arkadaşım beni ortada hiç bir şey yokken terk etti hocam. Ailesinin baskısı olduğunu düşünüyorum. Neler yapabiliriz sizce hocam?

  1. Firuzan hanım 3 gün gibi bir standart yok. Olasılıklar dahilinde bahse konu edilir ama herkes için aynı durum söz konusu değildir. 3 aydır uğraştığım insanlarda var. Bu yüzden bu konuyu bir netleştirelim. Devamına gelince de bakım yapıp durumu görmeye çalışsak daha doğru olur.

 16. Merhaba hocam.

  Tam 4 kez dolandırıldim dedim son şansım bir kişiyle daha calsisim oda 1000 tl yaparım dedi dün mesaj atmış işlem olmuyor erkek arkadaşın içtiği için tutmuyor 500 daha gönderirmisin çok üzgünüm böyle olduğu için yazmış ben artık kime neye inanacagimi bilmiyor ve şaşırıyorum umudum sürekli yarıda kalıyor t çok sıkıldım bu durumdan artık gerçek dürüst bir insanla konuştuğunda onu para olarak gormucek neyse onu dile getirebilecek biri ile yoluma devam etmek istiyorum bu arada ismin elif bende adıyaman menzile bağlıyım,dürüstlük yalansız gerçekten bu işi yapan biri ile çalışmak istiyorum biktim artık beni keklemelerinden…

  1. Şimdi ben size ne diyeyim. Elif hanım. Normalde tüm yorumları olduğu gibi yayınlarım. Ama çocuklardan rica ettim senin mesajının sonuna yazıdığın telefon numarasını sildirdim. Buraya kişisel telefonları yazmamanız lazım. Herkesin görebildiği bir ortam sonuçta. Bizim de düşmanlarımız var. Suistimal edilmesini istemiyorum. Durumuna gelince de söyleyecek bir sözüm yok. Ararsan konuşuruz. Hayırlı günler.

 17. Merhaba. Ben arkadasim hemde akrabam olan cok sevdiyim biri ile ayrildik aramiza girdiler, simdi insan bana nefret ediyor. Onunla barismak istiyorum, bana yardimci olurmusunuz? Beni tamamen silip atdi

  1. Selin bu konuda neler arzu ediyorsun bana bildir whatsapp ile lütfen. Allah’ın izniyle niyetiniz hayırlı bir evlilik ise yardımcı olmaya çalışırım.

 18. 14 gün dediniz helal olsun hocam, ne diyeyim sağ olun var olun… Size saygım sonsuz beni hayata döndürdünüz…Çok mutlu bir gelecek ile devam edeceğiz Allah’ın izni ile yolumuza…

 19. Hocam sevgilimden ayrıldıktan sonra çektiğim skntılarda hep yanmda oldu. Kendisi üstm bir kişidir. Ben size çok teşekkür ederim hocam 10 gün içinde benim içn ne kdr uğraştınız ben biliyom, birçok olumsu olumsuz yorum okuyorum sonuçta herkes kendi yaşadığını yazıyor. Kimsenin kimseyi eleştirmeye hakkı yok hocam. İşi istediği gibi olmayan hemen saldırıyor çok yanlış. Kendisi çok ülema bir kişidir asla kabul etmem kendisien denen lafları.

 20. hocam merhaba;
  benim şuan hayatımda biri var kendisi çok yakın ve eski bir arkadaşımdı. Uzun zamandır bana ilgisi vardı ancak ben arkadaşlığımız bozulmasın diye istemiyordum.
  Geçen ay sevgili olmaya karar verdik, bir kaç hafta herşey gayet güzel giderken geçen hafta ilişkinin ağır geldiğini beni kaybetmekten korktuğunu ve ne yapacağını bilmediğini anlattı. Bana karşı ilgisi çok azaldı arkadaşlığımız da zarar görmeye başladı. Kendisini seviyorum ve beni sevdiğine de inanıyorum ancak ilgisiz tavırları için ne yapabilirim. Yardım yolu gösterir misiniz hocam

  1. Eğer hevesini almış ve artık beraber olmak istemiyor gibi bir şey söz konusu değil ise başka ihtimallerden şüphelenelim. Ancak bu durumun neye delalet ettiğiniz özel görüşmemiz sonucu ile anlayabiliriz.

 21. Hocam dünyalar kadar sevdiğim bir sevgilim var sevgiliyi geçti kocam diye bilirim 8 aydır birlikteliğimiz oldu ama benden bir anda vaz geçti aşık olan adam gitti yerine çok değişik adam geldi hocam bana akıl verin ben çok seviyorum aşığım aklımdan bir saniye olsa çıkmıyor napmaliyim hocam

  1. Filiz hanım durumun hassasiyetini anlıyorum fakat ne yapılabilir konusunda ayrıca görüşelim. Keza duruma hiç hakim değilim tabi ki.

 22. Hocam ben öyle bir çıkmazın içindeyim ki sevgilim olduğum adam evliydi boşanacaktı eşinden ve hala bosanamadı ama onu çok sevıyorum ve o da bana karşı boş değil hergün konusuyo benimle vazgecemıyo ama sürekli bi sıkıntı oluyo kavga edıyoruz ve suan ayrıyız napmam gerekıyo hocam yardımcı olabilir misiniz?

  1. Etik olarak doğru bulmadığım şeyler bunlar. Ayrıca o adamın eşinin varsa çocuklarının hakkına giriyorsun. Resmen karısını seninle aldatıyor. Ben bu tip ilişkilerden hoşlanmıyorum. Bu yüzden de yapabileceğim bir şey olduğunu sanmıyorum. Günah denizini kendiniz yaratmışsınız. Allah yardımcınız olsun derhal sizlere hidayet ve salim akıl ihsan eylesin. Yol yakınken dönün derim. Adam evli sonuçta. Hayırlı günler.

 23. Turan hoca bu işin 1 numarasıdır. Ben Gürcistan’da yaşıyorum. Koçarslan ismim. Geçen sene benim hayatıma dokunması sayesinde bugün nefs alabiliyor ve mutlu oluyom. Buradan vesile ile selam da söylemek istedim hocam size. Nasılsınız hocam ne zamandır gelemedim yanınıza…

  1. Sağ ol Kocarslan iyi olmana sevindim. Her zaman beklerim. Hac ve umre ziyaretleri yeni bitti. Dergahtayım. Her zaman gelebilirsin.

 24. Her ne kadar 10 gün sürse de teşekkür etmek istedim hocam. İyi ki varsınız, sayenizde hayatımda bşcok sey deisti hocam. Ben uzun zamandır cok cok kotu durumdaydım. Artık daha iyi hissesdiyom çünkü eşim eve geldi. Ben her zaman duacınız olacağım. Allah size sağlık sıhhat versin insanlara hep yardım edn

 25. Bu kadar kısa sürelerde birşeylerin değilebileceğine hiç inanmıyordum. Sağ olun gerçekten inanılmaz şeyler oluyor

 26. Turan hocam sayesinde hayatımda en büyük değişiklikleri yaşadım. Bir çok kez farklı hocaşar yüzünden madur oldum. Ama kendisi beni hayata döndürdü sağ ol var ol hoca sen herkesin hayatına dokun inşallah

  1. Kadir kıymet bilen herkes dostumuz kardeşimizdir. Allah’ın izniyle ne zaman Türkiye’ye tekrar gelirseniz sizi beklerim. Azize hanım eşinize de selamlar saygılar Allah’a emanet olunuz.

 27. Merhaba benim ablam ve eski eniştemi tekrar barıştırmak istiyorum sanırım 10 yıldan fazla oldu resmi olarak ayrılmaları 2 tane çocukları var hala görüşüyorlar ama birbirlerinden uzaklar herşey bitti diyorlar ben inanmıyorum acaba gerçekten barışırlar mı?

  1. Bu konu hakkında bir üçüncü kişi ile işlem yapmak doğru olmaz. Bu sebeple ikisinden biri ile görüşmemiz gerekir. Bence sen üzerine vazife edinme bu durumu neyin hayırlısı olacağına bırak kendileri karar versinler.

 28. Turan hocam ile işlemde 5. Gün büyük oranda ilerleme kat ettik. İlgisine de kendisine de çok ama çok teşekkür ederim bu kadar düzgün bir hocayı ne zamandır aradım kaç kez kandırıldım ama sonunda buldum sagolun hocam ben isteyen arkadaşlar ıcın yazıuom bir sürü soru soruluyor araştırma yapılyır ama doğru kişiyi bulmak çok zor o yüzden turan hocaya güvenebilireiniz gönül rahatlığıyla

 29. Nişanlım ile 5 senelik sevgili geçmişimiz var
  Ama nişanlandıgımızdan beri bana kötü sözler sarf etmekte onun Gözünde cok anlayışsız biri olmuşum ayrılık kolaymış gibi davranıyor her kavgada bitirelim diye geliyor Ne yapacağımı artık bılmıyorum

  1. Biraz önce başka bir yoruma da yazmıştım Canan hanım bu kadar uzun ilişkilerin evlilik ile bitmesi çok zordur zaten. Evlenmeye niyeti olan bir adamın daha erken davrandığı aşikardır. Üzülerek söylüyorum çok fazla bir gelecek görmüyorum durumuzda hayırlı günler.

  1. Böyle bir katolog yok Deniz hanım. Fiyat konusu en son konuşulur. Sizin durumunuz için belki herhangi bir ücret bile gerekmeyebilir. Böyle bir algı yaratmak en son isteyeceğim şey. Ben piyasada bu şekilde fiyat veren bu işi yalnızca paraya dökmüş insanlarla savaşmak ile geçirdim yıllarımı. Bu nedenle bu şekilde bir uygulama yoktur maalesef.

 30. Hocam sizi tanıdığıma cok memnın oldum. Başta Allah var cok ınanmadm ama şimdi bakıuorum hayatımda herşey yoluna girdi. Eşimle aram cok cok iyileşti size cok teşekkur ederim hocam ben sayenizde hayata döndüm en kısa zamanda ziyaretinize gelcem hocam

 31. Hocam Allah razı olsun sayenizde 4 yıldır çektiğim sıkıntılardan kurtuldum. İyi ki varsınız. Bu zamanda güvenilecek insan bulmaz çok zor gerçekten.

 32. Turan hocaya karşı sağda solda karalama kampanyaları yapılıyor aldırış etmeyin derim ama o gerçek sahtekarlara inanmak isteyen yine inansın her koyun kendi bacağından asılır

  1. Sağ olun Nedime Hanım ben kulak asmıyorum bu gibi durumlara herkes kendini bilsin bize kafi…

 33. Hocam etkiler dün başladı ya ben nasıl davranayım bilemedim size whatsapp tan yazdım hocam bana dönüş yapın bugün çok heyecanlı bi gün hıcam

 34. Hocam ben Alpay. Adana’dan belki hayırladınız. Arkadaşımın işinde çok olumlu gelişmeler var hocam bende bi işlem isteyecektim eski eşimle barışmak için. Çoluk çocuk perişan oldu bir araya yeniden gelmemiz lazım yardımcı olsanız bana nasıl yaparız Turan hocamm?

 35. Hocam merhaba benim 3 senelik bir ilişkim var hep ayrılıp barışıyoruz ve ruh hali çok değişiyor bazen çok güzel davranıyor bazen de çok soğuk davranıyor bana bunun düzelmesi için kendime bağlamak istiyorum onu

  1. Duruma bakım yapmak gerekir. Bir çok soru var aklıma gelen Whatsapp ile ulaşırsanız sorarım sana bu soruları.

 36. Teşekkürler hocam herşeu dediğiniz gibi oldu. Son derece mutluyuz şu anda, sizi tekrar teşekkür ziyaretine geleceğim iyi ki sizi tanımışım hocam ilk başta görüştüğümüzde 15-20 gün önceki ruh halimden eser yok şu anda. Eşim de ben de hayatımızın en mutlu günlerini geçiriyoruz. Sağ ol Turan hocam

 37. Turan hocayı karalamak için orada burada ne kadar çok yazı yazmış sahtekarlar. Hocam haberiniz var mı bilmiyorum ama size düşmanlık eden çok kişi var. Yalan yanlış haberlerle doldurmuşlar interneti

  1. Herkes kendi yaptığından mes’uldur. Allah biliyor herkesin içini İsmail kardeşim. Bunlar hep sınav…

 38. Sağ olun hocam teşekkür için yazıyorum, Bugünden itibaren hayatımdan yep yeni bir dönem açıldı sayenizde. Ne kadar teşekkür etsem azdır size hocam. Gerçekten işinin ehli bir insansınız. İyi ki daha önceki kötü dönemlerimden sonra sizi tanıdım. Sağ ol var ol.

 39. Hocam 3 gün dedi yeminle 3 gün içinde hayatımız değişti. Allah elinize kolunuza dert vermesin. birkaç arkadaşım sorup duruyor size yönlendircem içim ççime sığmadı bugün hocam

  1. Allah bir daha sıkıntı göstermesin. Şu sıkıntılı süreçler geçsin ziyaretinizi beklerim.

 40. Bugün 4’üncü gün işlemde sanki bir miktar etkiler var hocam. Elinizden geleni yaptığınızı biliyorum. İnşallah en kısa zamanda başaracağız birlikte değil mi hocam?

 41. Hıcam sağ olun şu an değişiklikler gözümün önünde, vallahi iş yerinde kapının önünde sigara içerken yazıyorum. Muhteşem bi fark var. Heyecandan ölücem. Siz muhteşem birisiniz…

 42. 21 günde çözdük Turan hocamla bağlama büyüsü işlemini. Bu 3 günde olan işlemler zaten herkese göre olmuyor. O yüzde kendisi ile özel olarak gidip görüşün, ben öyle yaptım. Gerçekten çok başarılı bir medyum. Hem de insani yönü çok kuvvetli, Allah için ben çok yardımını gördüm

  1. Fatoş Hanım Sağ olun. Az öncede Bade Hanım yorum yapmıştı. İkinizin de bu kadar iyi bir duruma gelmesi beni çok sevindirdi. Sevinçleriniz daim olsun inşallah.

 43. Tam 68 saat içinde gerçekleşti benim işlemim. Turan hocam sizi çok sıkıştırdım biliyorum ama buna mecburdum biliyorsunuz. O kadar işinizi gücünüzü bırakıp benimle ilgilendiniz teşekkür ederim.

  1. Elimden gelenin en iyisini senin için yapmak istedim. İçinde bulunduğun durumun iyi olmasına çok sevindim.

 44. Slm hocam esimle 4 senedir ayriyiz bosanma asamasindayiz 1 oglumuz var ailesinin yuzunden bu hale geldik esimi cok seviyorum birden benden cocugundan sogdu cocugunu ne ariyor ne soruyor ne yapabilirim yardim edermisiniz calismiyorum ama hangisi uygun olur yardim edin neolur

  1. Durum hayli karışık ve zor görünüyor çünkü yıl çok uzun bir süre. Bir bakalım sizin için ne yapabiliriz. Bu şekilde bir yorum getirmek tabi ki zor.

 45. Turan hocam Allah sizden razı olsun 5 günde hayatım değişti sayenizde. Bundan sonra her şeyin böyle kalması için ne gerekiyorsa yapalım hocam siz benim için çok ayrı bir yerdesin

  1. Tamam Ceyda bu süreçte çok sakin olacaksın sakın dediklerimi unutma. Ben sana telefondan yazdım oradan görüşelim. Özel bilgileri yorumlar bölümüne taşımayın lütfen.

 46. Hocam esımle çok ıyıydık fakat bırden benden uzaklastı ve sebep sız ayrıldık resmı olarak 1 hafta oldu nolur yardımcı olun bize ben eşimi seviyorum 😭

  1. Keşke boşanmadan önce görüşme yapsaydık belki bir yuvanın yıkılması önlenebilirdi. Sizin için ne yapabileceğimize beni aradığınızda bakacağız.

 47. Turan hocam tesirleri görmeye başladık inşallah dün kıpırdanmalar başladı. Bu kadar erken beklemiyordum ama inşallah doğru yoldayız değil mi hocam. Ben size mesajlar atarak bilgilendiriyorum herşey yoluna giriyor Allahın izniyle

  1. Hiç bir sorun yok rahatlayın. Kontrol altında her şey Canan hanım. Merak etmeyin. Telefon ile görüşelim buradan her zaman yazamıyorum.

 48. İyi aksamlar.esimle sürekli tartışıyoruz .Küçük sebeplerden dolayı anlaşamıyoruz.Bir de üstümüzde büyü veya başka bir şey var mı?Geçen bir sitede karşıma biri çıktı eşinin yaninda üç harfli var.Ondan öyle davranıyor dedi.Ben de şok oldum.Dedi beni Rabbin gönderdi Ben bedelsizim.Bu duaları oku sirkeli suda abdest al.(Ayetel Felak nas Fatiha ).kırmızı mum yak Ya Rabbi de.Yirmi bir gün boyunca .Sonra horoz kes.Mezarlikta benim icin dua et dedi.Ben ürperdim kararsızlık iicnde kaldım.Ne yapmalıyım?

  1. Bu anlatılan safsataların hiç birine kulak asmayın! Zaten insanlar bu şekilde kulaktan dolma ürpertici şeyler yüzünden bu ilimlerde soğuyor. Hatta inanmamaya varan sonuçlar ortaya çıkıyor. Bayramdan sonra beni arayın lütfen. Düzgünce yorumlayalım durumu…

 49. Biz geçen hafta Turan hoca ile tam 2 saat telefonda görüştük. Sonra da işleme başladık. Ben bir haftadır ufak tefek etkiler görüyorum inancım da sonsuz. Her gün arayıp bilgilendirmesi de aslında konulara ne kadar hakim olduğunu da ilgilendiğini de gösteriyor. Sonuç ne olursa olsun bence gerçekten işlem yapan sayılı medyumlardan biri kendisi.

  1. Sağ olun Bestami bey her şey daha da iyi olsun diye uğraşıyoruz. En kısa zamanda tekrar görüşeceğiz.

 50. Allah sizden razı olsun hocam. Dün itibariyle herşey düzeldi hayatımda. Akşam kapı çaldı eşim gelmiş çok şaşırdım ve inanılmaz mutlu oldum. Özel bilgileri telefondan yazdıö ancak bırdan da merwk edip araştıranlar için yorum yazmak istedim hocam.
  Turan hocanın bağlama büyüsü işlemlerindeki hakimiyeti karşısında şaşıp kalırsınız haberiniz olsun.

  1. Güliz Hanım dünyanın bir ucundan hiç üşenmeyip yorum yapmışsınız sağ olun var olun.
   Amacım insanların her zaman yüzlerinin gülmesidir. Kalın Sağlıcakla Türkiye’ye geldiğiniz her zaman beklerim.

 51. Hocam sayesinde ailemizin üzerine yapılan tüm büyülerden kurtulduk. At nalı büyüsü yapmışlardı bize uzaktan bakım yaparak muskanın yerini buldu. Kesinlikle piyasa mesyumum diye gezen güvenilmez insanlardsn uzak durun

  1. Sabri Bey güzel yorumlarınız için Allah razı olsun.
   Sizi o beladan kurtardık ya gerisi önemli değil. Artık çok daha güzel günler yaşayacaksınız Allah’ın izniyle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir