3 Günde Tesir Eden Bağlama Büyüsü

3 Günde Tesir Eden Bağlama Büyüsü

Havas ilminde bazı çalışmalar sıra dışı olarak yorumlanabilir. Bunlardan bir tanesi de her zaman birinci önceliğimiz olan bağlama büyüsüdür. Bu işlemin 3 günde hayata geçmesi için bir takım koşullar vardır. Aslında bu kadar kısa sürede hiç bir zaman bir işlemi planlamak doğru değildir. Ancak hayatımızın içinde bazı koşullar bizlere bir an önce bu işlemi yapmamız için bir takım zorundalıklar getirebilir. Bunların bazıları ise şöyle sıralanabilir. Acilen evlendirilmek durumunda kalan bir insan, evi terk etmek üzere bir eş, boşanma mahkemesine artık günlerin kaldığı zor durumlar…

Elbette örnekler çoğaltılabilir ama her ne koşulda olursa 3 günde etki eden büyü olarak bu işleme kesin gözüyle bakmak doğru olmayacaktır. Bu yüzden slogan gibi her yerde yazan bu tip ilanlara, hele ki internet ortamında reklam vermek suretiyle kim olduğu belli olmayan insanların iddialarına kanmamanızı şiddetle önermekteyiz. Bağlama büyüsü son derece kült bir işlemdir. Tarihi çok derinlere dayanmak ile birlikte etki süreleri de aşikardır. Hiç kimse öğretilmiş ilmin süreleriyle bu kadar büyük oranda oynayamaz. Evet, bazen şans eseri başarılı olunabilir. Ancak bu durum iddiaya kesinlik katmaz. Bazen şansın etkisi, bazen de bir takım koşulların bir araya gelmesiyle birlikte işlemlerin 3 günde bağlama büyüsü şeklinde vuku bulduklarını görebilirsiniz.

3-gunde-baglama-islemi-nasil-yapilir
3-gunde-baglama-islemi-nasil-yapilir

Bu işlem için Turan hoca en çabuk etki eden büyüleri sizler için sayacaktır. Sadece bu konu için değil çabuk hareket eden farklı ritüellerde vardır. Bir kez daha belirtmek de fayda var ki acele olması gereken durumalarda denenmelidir. Çünkü deneme yaptıktan sonra bir kez daha aynı şekilde deneyemezsiniz. Bu yüzden hamle hakkınızı tüm ilimler için öngörülen süreleri kullanarak denemelisiniz. Lakin sabırsız olan milletimiz her türlü işlemin bir an önce hayata geçmesi için bu yanlış yollara başvurabiliyorlar. 3 günde bir işlemin hayata geçme şansı her zaman yüzde elli civarındadır. Ayrıca çok daha büyük külfet oluşturacak olup, inanılmaz zorda olunmadığı sürece denenmemelidir.

Bazen bir işlemi gerçekleştirmeden önce bakımları yapıyoruz. Bu bakımlar sırasında zaten en çabuk kaç günde bağlama büyüsü işleminin tutacağına dair birçok bilgiye sahip oluyoruz. Bunların akabinde hocamız sizlere en büyük şansın hangi koşullarda gerçek olabileceğini de aktarıyor. Tüm bunlara rağmen vakti kısaltmak adına ihtimali düşürmeyi göze alan insanlar olabiliyor. Bu da yine oldukça yanlış bir tutumdur.

3-gunde-etki-eden-buyuler
3-gunde-etki-eden-buyuler

En Çabuk Büyüler

Bu işlemleri bir kaç cümle ile yazmak kolay değildir. O kadar çok sayıdadır ki yazmaya kalksak sayfalar yetmez. Zira büyü kelimesi çok büyük bir başlık oluşturmaktadır. Ancak burada sayabileceğimiz konularda en çabuk tutan tılsımlar, en çabuk etki eden bağlama büyüleri, en çabuk tutan aşk büyüleri, en hızlı olan muskalar gibi büyü kelimesini destekleyen bir çok madde de mevcuttur.

Genelde Anadolu’da özellikle bizim yörede kızların başka birine verilmek istenmesi durumunda esas oğlanın bu kız için böyle işlemlere başvurduklarını biliyoruz. Ne de olsa aşk engel tanımıyor ve bağlama büyüsü bizlere bu konuda oldukça destek oluyor. Fakat işte asıl konumuz olan zaman mefhumunu çok iyi değerlendirmek gerekiyor. Vakit kısaldıkça panik artıyor, kişinin beklentileri de hızlanıyor. Turan hoca bu gibi stresli durumları yaşamaktan itina ile bilmukabele kaçmaktadır. Her zaman en yakın yolun bilinen yol olduğunu söylemektedir. Elimizde sihirli değnek olmadığını da bilmenizi isterim. Çünkü bazen bu şekilde talepler görebiliyoruz.

3-gunde-tesir-eden-buyu-islemleri
3-gunde-tesir-eden-buyu-islemleri

3 Günde Etki Etmesi İçin Ne Yapılır?

 • İlk gün okunacak duaları okuyup tılsımın yazılması gerekiyor.

 • Yine birinci gün sonunda okumaların bitmesini akabinde suya hapsedilecek olan safranın hazırlanması gerekiyor. Bu ikna edilecek olan varlığın bizimle buluşmaya başlayacağı nokta olacaktır. Bu sırada gece vaktinde olmak, karanlıkta meditasyon durumunda yer almak şarttır. Varlık bize ses verene kadar bu sesleniş sürecektir. Ses verdiği andan itibaren işlem sukunetine yatmak ve geceyi yine belirli ritüellerle geçirmek gerekmektedir. Bu süreçte medyumun yanında olmanız gerekebilir. Fakat korkan insanlar için uzaktan olunsa da sorun olmayacaktır.
 • İkinci günün sabahından itibaren varlığın ikna çalışmalarına binayen talep ettiği şeyler verilecektir. Bu malzemelerin neler olacağına medyum hocanız ses veren varlığın türüne göre karar verecektir. Bazen saç teli, bazen de tırnak gibi özel cisimler gerekebilir. Gerçekten de önemli bir ayrıntıdır. Bu maddelere 2. günün sonunda varlığın hedefine varması adına yol gösterici olacaktır. Bir fotoğraf ile desteklemek daha da doğru bir hareket olur.
 • Son gün tılsımın yazılması bitecektir. Artık hedef gösterme bitmiş, son yatsının beklendiği zaman dilimine girilmiştir. Etkilerin sonraki gün başlaması için kadim büyü kitabında yazan bilgilerden birkaç detay alınır. Turan hoca bunları ibranice yazmaktadır. Ancak Arapça yazan hocalarda vardır. Bu son günün eylemleri sırasından bu işlemi talep eden kişinin de katılımlarının olacağı bir durum vardır. Yani verilecek olan dualar mutlak surette okunmalıdır. Son gecenin sabahında varlık hedefi bulacak olup çok ani ataklar görülecektir.
 • İşlem kim için yapıldıysa bir panik hali içine girebilir. Beklenmedik etkiler yapabilir, bir anda hastalanıp yataklara düşebilir. Bu durumda siz de aynı paniği yaşamayın. Cinler bazen insanları bu şekilde tertipler. Yani ilk saldırı anında bu etkiler görülebilir. Sonuçta büyük bir irade örneği ortaya konacaktır. Bu da haliyle zor bir işlemdir.

Tüm anlatılan değerler oluşturulup gerçek bağlama büyüsü etkisi görmek üzerine tamamlanırsa baştan da belirttiğimiz gibi %50 oranında bir şans yaratılmış olur. Turan hoca bu ihtimali biraz daha yükseltmek adına 3 günlük işlemde tüm zamanlar boyunca uyumamaktadır. Bu yüzden de bu işlemi herkes için almaz. Geçerli sebepleriniz olması şarttır. Yoksa kimse fiziksel olarak bu kadar direnç göstereceği ve zorlanacağı bir sürece kendini teslim etmez. Ancak zaman zaman Turan hoca bu işlemi bir aile kuramına hizmet olarak görüp hikayenize göre değerlendirmektedir.

Not : Bu işlemi 3 günde yapabilmek için çok üstün yetenekler gerekmektedir. Bir çok insanda bunlar ne yazık ki yoktur. Zaten her iddia eden kişi de bu kadar güçlü yetenekler mevcut olsaydı emin olun birleşip herhalde dünyayı yerinden oynatırlardı. Bu yüzden seçimleriniz konusunda son derece titiz davranmalısınız.

İnternet ortamında tek gecede bile bu işlemi hayata geçireceğini iddia eden komik duruma düşmüş insanlara ne olur itimat edip mağdur olmayın. Gerçek bir medyum hizmeti almak adına en net adresleri araştırın. Turan hocayı tercih etmeniz durumunda dilediğiniz zaman randevu verebilmekteyiz…

“3 Günde Tesir Eden Bağlama Büyüsü” için 23 yorum

 1. Hocam merhaba baglama buyusu yaptirmak istiyorum cok seviyorum surekli tartisiyoruz ayrilip geri barisiyoruz bunun olmasini istemiyorum artik sozumden cikmasini istemiyorum ama korkuyorum iki tarafli zarari olur diye bana yardimci olurmusunuz

  1. Zararının olmaması için gereken tüm önlemleri almak durumundayız. Tabi daha öncesinde durum tam olarak nedir ona bakmalıyız.

   1. Merhabalar ben anlaşılması güç bi durum içindeyim sevgilim benleyken başka bi kadınla evlendi sonra geri döndü 4yıldır beraberiz ama ailesine sırt çevirip benimle olamıyor beni de bırakmıyor tam 10yıldır bekliyorum acılar içinde ne olur bana bir çözüm sunun başka derman arayacağım durum kalmadı.

    1. Kübra hanım 10 yıldır beklemekte nedir… Ben sizin psikolojik olarak rahatsız olduğunuzu düşünüyorum. Bu kadar çarpık ilişkilere girmeyin lütfen. Bu kişi için ne yapılacaksa yaparız ama önce kendinizi düşünün. Bu kadar acı çektirir mi insan kendisine…

 2. Selamünaleyküm hocam
  Sevgilimle sorunlar var şöyle oda çok bir yoğun şekilde benimle oluyor sonra geri duruyor sonra yine aynısı ama elinde değil gibi Bağlama yapıyor musunuz
  Ve etkisini kaç günde sonra gösterir

  1. Etki süreleri hakkında değişkenlik gösterebilecek çok detay var. Bu konuyu özel olarak görüşmek gerekir. Benim her işlemim kişisel olmaktadır.

  1. Lütfen Whatsapp yoluyla ulaşmayı deneyiniz. Yurt dışında olduğum zamanlar fazla fatura ödememek için normal telefonum kapalı oluyor değerli kardeşim.. Hayırlı Günler

 3. Ben Belçika’dan Ayten, bu yazıyı ilk okuduğumda çok etkilenmiştim fakat açıkçası hiç inanamamıştım. Sonrasında Turan hocamında desteğiyle bağlama işlemini yaptık. Daha ikinci geceden tesiri gördüm aşağı yukarı 1 haftada da sonuç aldık. Rahatlıkla güvenebilirsiniz derim ben…Saygılar…

 4. Öncelikle selamun aleykum ben dursun turan hocama güven konusunda yazmak istedim arkadaşalr, turan hocama güvenin arkadaşlar istediğiniz anda ulaşabilirmisiniz çok içten birisidir usanmadan sıkılmadan dinler sizi bende işlem içindeyim ve istediğim anda ulaşıyorum allah razı olsun ondan ..hocam bizim iş bayramdan sonra biter inşallah dimi 🤲🤲🤲

  1. Kesinlikle, güzel yorum için teşekkür ederim Allah razı olsun. Herkesin talepleri hayata geçsin ve mutlu olsunlar diye gecemi gündüzüme katıyorum. Allah’a bin şükür bugüne kadar hiç bir terslik yaşamadım. Görüşmek üzere selametle…

 5. Hocam teşekkür ederim her şey için. Bana verdiğiniz tüm malzemeleri kullandım. Sanırım bu sefer bu iş tamamdır. Buradan bende size referans olmak istedim. Turan hocam çok ilgili ve uzman bir insandır. İsteyen herkes gönül rahatlığıyla kendisine işlem yaptırsın.

  1. Ücret konusu önemli değil, önemli olan bir aşama kaydedebilecek miyiz bu çalışmaları yaparak buna bakmamız gerekiyor. Bunun içinde lütfen bana en kısa zamanda ulaş. Durum buna müsait mi ya da değer mi bir bakalım Buket kızım.

 6. Eşimle boşanma aşamasındayız dava açıldı ona ihanet ettim ama çok pişmanım şuan ayriyiz yardım edin lütfen

  1. İslam Bey eşinizi aldatmışsınız. Bu saatten sonra size yardım etsem bile vicdanınız rahat bir şekilde evliliğinizi sürdürebilir misiniz? Etik ve ahlaki bulmuyorum bu konuyu…

 7. Hocam Allah sizden razı olsun. Benim için hayat memat meselesiydi hallettiniz. Ne kader dua etsem azdır size… İyi ki varsınız hocam…

 8. Hocam gözlerime inanamıyom. 3 günde bi olay bu kadar farklı hale nasıl gelir halen şoklardayım. Eşim eve döndü, bir ilgi bir alaka. Size ne kadar teşekkür etsem azdır. Allah razı olsun sizden hocam…ben size güvenmekle doğru yaptığımı biliyordum. Eli öpülesi insansınız.

 9. Turan hocam Kabala büyüsü işlemi isteyenler için de 3 gün bence en iyi sonuç. Birçok insan hangi işlemden bahsediliyor anlamayabilir. Ama ben sonuçlarını yaşamış ve memnun olmuş biri olarak yazıyorum. turan hocam Kabala konusunda uzman. Talep edenler özellikle bu işlemi tercih etmeliler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir